ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 09:56
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,75
9.703
826
11,70
11,90
-2,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.poslovni.hr/vijesti/renault-i-nissan-u-pregovorima-o-preuzimanju-ruskog-avtovaza-162758.aspx

Evo na poslovnom, ovi linkovi koji su postani na engleskom.

Ghosn očekuje da će godišnje isporuke u Rusiji do 2015. godine dosegnuti 4 milijuna, a preuzimanjem Avtovaza namjerava preuzeti 40 posto tamošnjeg tržišta. Prodaja automobila u Rusiji u prošloj je godini potonula 50 posto, no vladine poticajne mjere imale su rezultat u 2010. pa brojni stručnjaci očekuju da bi tamošnje tržište do 2015. moglo nadmašiti njemačko, odnosno postati najveće u Europi.

Štednja je mudrost trošenja.

..ovi koji čekaju da ih uvjeravamo da je ADPL odlična dionica po svim mjerilima, pridružiti će nam se na razinama 130+…a i onda će to biti dobra kupnja

šta je macani……

ovakve stvari na dionici i nitko nista ne piše. Kaj bu i 4 kvartal tak dobar hahahhaha [lol] [lol]

Drugog objasnjenja nema. Moj priajtelj imam tetku iz jednog sela kraj Trogira koja veli da se tam u tvornici pusi sve u 16 kak se radi dan i noc [lol] [lol]

drugo valjda nemre bit…. [rolleyes]

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Ovdje će netko ostati i bez drške za štap a o gaćama je bespredmetno govorit……..

lp

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Ovdje će netko ostati i bez drške za štap a o gaćama je bespredmetno govorit……..

lp

Imaš nekakav argument?

Ovdje će se desit 100.000.000,00 kn EBITDA

mcap 460 mil.

Educiranom i pametnom dosta!!!

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!


Ovdje će netko ostati i bez drške za štap a o gaćama je bespredmetno govorit……..

lp


[shocked] [huh]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



Ovdje će netko ostati i bez drške za štap a o gaćama je bespredmetno govorit……..

lp


[shocked] [huh]
[/quote]

[undecid] [sad] [embarass] [huh] [angry] ????…………. [pray]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

@ivano7, lanica, lavgar

Lijepo molim da svoje postove prevedete na hrvatski. Hvala

[proud] [cool] [thumbsup] [rolleyes] [smiley] [wink] [tongue]

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

kaj ti nije jasno? doleti padobranac i napiše na da će ova dionica nekoga baciti na prosječki štap..bilo mi je šteta trošit riječi na takve bedastoće pa sam samo dao do znanja da sam šokiran količinom gluposti nekih pojedinaca

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

iSUSU KAJ SE OVDIJE SPREMA!!!!!

Pa di je ask? Sam da prvi lupi i bit ce veselo

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


iSUSU KAJ SE OVDIJE SPREMA!!!!!

Pa di je ask? Sam da prvi lupi i bit ce veselo


pa to se znalo danima, neki iskusniji su to danima najavljivali, kaj ne?

ah za prvu ruku vjerojatno 118 a poslije bumo vidli.

na temelju ove zastavice

http://i55.tinypic.com/96gef7.png

New Report

Close