ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:11
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,33
5.388
437
12,30
12,50
-0,41%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

He he … dečki se uvatili biznisa i za dvi tri godine zaradili pet, šest milijuna kuna. Nešto sasvim normalno za Hrvatsku a posebno za Dalmaciju …he he. [lol] [lol] [lol]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/afera-bmw-ad-plastik-prijavio-kerumovog-necaka-za-industrijsku-spijunazu-i-preuzimanje-posla,85865.html


Očekivano, opet mu podmeću. Na Radio Dalmaciji požalio se kako su na zub uzeli njegove nećake, blizance Gorana i Ivana Sapunara.

"Momci za uzor, a ne crnu kroniku"

"Goran i Ivan redovni su studenti, počeli su prije dvije, tri godine raditi biznis, ostvarili profit, pet, šest milijuna kuna i onda taj novac uložili u posao. Zahvaljujući svojoj kreativnosti i viziji došli su u situaciju da rade dijelove za BMW. Momci imaju 22 godine i budućnost su Hrvatske. Kamo sreće da ima još takvih, koji sami pronalaze put, rade proizvodnju i kompletno izvoze i naplaćuju u eurima. Oni su uzorni, ružno je da se takvi momci tako prezentiraju…", izjadao se Kerum


REDOVNI STUDENTI, ZARADILI PAR MILIJUNA KUNA, DOBILI POSAO SA BMW, PROIZVODNJA DIJELOVA, 22 GODINE MOMCI…

***obrisano***
Medijska blamaža, žao mi je što se ovo događa AD plastiku i Bobanu, čini mi se da su dosad ostavljali dojam pošteno i marljivo raditi a sada će ih pokušati ocrniti Kerum. Ugled i čist obraz je bitan u ovom poslu.

Štednja je mudrost trošenja.

@ vrana

za bnw, mercedes ili sl. može raditi govoto svatko. Potrebno je ponuditi puno toga za jako male novce ili rad bez zarade.
Posao koji rade za renomirane nije bitan u prihodovnoj strani već samo kao imiđ, a pitanje je da li su ga iskoristili na neku drugu stranu ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

ne znaš što je gore dali da ga kinezi prave ili naši brucoši…definitivno treba izbjegavati bmw


ne znaš što je gore dali da ga kinezi prave ili naši brucoši…definitivno treba izbjegavati bmw

Ja sam ga do sada uspješno izbjegao.
Možda dođu vremena kada i neću biti tako uspješan.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Crna-kronika/tabid/70/articleType/ArticleView/articleId/109909/Default.aspx

Pazi naslova, ADplastik optuzuje Kerumova necaka, a kako im je on moga ukrast.

Ovo se dogodilo ima 3 mjeseca i tek sad izlazi u novine, zasto?
Ljudi iz ADP-a su izigrali firmu i otvorili svoju, Kerum je tu vjerojatno da se omoguci politicka veza buduci je Milisic u njegovoj stranci. To sto Kerum govori kako je njegov necak poceo raditi s BMW-om, to je teška smijurija, tip vjerojatno ne zna ni špigete vezat, ali Željko nasmija si me, svaka čast.
Baš me zanima kako će ovaj slučaj završiti. Alati su od BMW a za BMW isporucuje Saargummi tako da njih boli briga ko je ispod u lancu.
Zanimljivo je i to da je Milišić dionicar sa nekih 35 tisuća dionica i plaćom od cca 20000 kn odlucio na ovaj pothvat. Bio je direktor razvoja i istraživanja bez da zna ijedan strani jezik, mail je jedva naučio poslati a o nekom modeliranju na racunalu da i ne govorim. Pa sad tko je gluplji on ili firma koja ga je tu stavila.

Eh, sada samo čekam da Plavi objavi kako je trezor krenuo s kupnjom…
[proud]

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Kad objavljuju izvještaj, da li netko zna?


Kad objavljuju izvještaj, da li netko zna?

Upravo izašlo izvješće.
Za sada najugodnije iznenađenje na ZSE.
Veća prodaja,veći prihodi,veća dobit.
Sve u visokim postocima.
Čestitam vlasnicima.Najbolji odabir.
Mislim da nebi trebali niže od jučer.Ali na ZSE nema pravila.Nikada se ne zna.

Nevjerovatno – u prvih 6 mjeseci zarada veća nego cijele prošle godine!

Svaka čast za AD Plastiku ! BRAVO!


Upravo izašlo izvješće.
Za sada najugodnije iznenađenje na ZSE.
.[/quote]

Poštovani,
pa i nije baš iznenađenje, očekivalo se ovako nešto.
Da parafraziram kolegu, iz minusa u plus, iz plusa u još veći plus.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

New Report

Close