ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 02:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,43
11.434
1,000
11,30
11,55
0,44%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Istina. Gdje je nestala likvidnost crobija?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Na bidu stoji 1000 kom na 97,50 al nitko ne prodaje.Jos jednom bravo!


Na bidu stoji 1000 kom na 97,50 al nitko ne prodaje.Jos jednom bravo!

baš tako. Posebno raduje primjetiti kako su u ovoj dionici zrili dioničari a ne nekakvi diletanti i špekulatori. Ma da više ni kune ne naraste, lipo je biti u društvu normalnih investitora i odgovornih ljudi.
puno pozdrava svima

Psiholoski je tesko probit 100 kn al kad se probije onda vazi ona zakon krda!Pojedincima je ova cijena skupa, a na 120 ce im biti jeftino.

do 100 kuna ima sasvim solidna količina za ozbiljnog kupca. Ja se ne bih načekivao zbog 2 kune razlike. tako sam ju gledao po 40, pa sam skidao po 50… al opet…to sam samo ja… [undecid]

Jos korak do 100 jos malo pa nestalo.Ako danas probijemo 100 castim sve forumase iz splita


Jos korak do 100 jos malo pa nestalo.Ako danas probijemo 100 castim sve forumase iz splita

Ipak ćeš morati pričekati do sutra

Bolje pametno ležati nego ludo raditi. (F.D.)

a ja častim sve forumaše koji su iz Lukinić Brda

Ovdje upišite svoj komentar…

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ajmo se ugledati na Ht po pitanju preskakanja jubilarnih brojeva

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

EVO 100 KN

Molim da mi ovaj post ocijenite trenutnom cijenom dionice (dok još možete) 🙂

New Report

Close