ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 09:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,75
9.703
826
11,70
11,95
-2,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Moram vas razalostiti i objaviti kako nisam vise djelatnik ADP-a.
Naime, promijenio sam poslodavca, samo ne smijem reci kad jer se mnogi pitaju po firmi ko je taj AliG.
Ali i dalje cu imati nadam se nekakve informacije jer kolege se ako nigdi drugo onda bar u ADPlastiku jadaju.

Samo ne znam zasto dozivljavate joint venture kao obecanu zemlju. To je nuzno zlo jer drukcije se ne moze dobiti posao.
Faurecia je kupila polovicu Luge cim smo krenuli u pogon s njom, tako ispada da smo mi gradevinska firma koja je sve osposobila. Mozda da prominimo profesiju onda.
Faurecia naravno ima razvoj proizvoda koji mi nemamo i tako se dobivaju poslovi, a u razvoju je
glavnina novaca.
A mi sljakamo.

Buyakasha!

Jel ovo formirana cup&handle na ADPL? [smiley]

Nije bolest sve što boli


Jel ovo formirana cup&handle na ADPL? [smiley]

Evo i grafek, zaboravio ga zakacit

Nije bolest sve što boli

Vaš link

Bogami , stvarno liči……… [thumbsup]


Jel ovo formirana cup&handle na ADPL? [smiley]

Ja bih čak rekao – školski primjer 🙂

oce li sad po skolski barem na 120? [smiley]

Nije bolest sve što boli


oce li sad po skolski barem na 120? [smiley]

Za školskih 120 bi morali imati i školovane investitore 🙂

Da će ova godina biti neizvjesna, moguće repriza prošle, 2009. godine, slaže se i Ivica Tolić iz AD Plastika. Europska autoindustrija je oživjela, no rusko se tržište, na kojem se AD Plastik zajedno s francuskim Faurecia Automotive Holdingsom zajednički bore za to tržište, slabo oporavlja. Ipak, početak 2010. godine, slaže se, povoljniji je od početka 2009. jer su rezultati tvornica u Hrvatskoj i Rumunjskoj iz 2009. godine nešto bolji od planiranog, no ne i u tvornicama u Rusiji za koje ne vide značajnije pozitivne pomake, kaže Tolić.
Bez novih radnih mjesta
-Ne planiramo ni daljnje otpuštanje, nakon lanjskog otkazivanja za 300-tinjak radnika, no ne mislimo nikog novog ni zaposliti – ističe Tolić.

Vaš link

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Da će ova godina biti neizvjesna, moguće repriza prošle, 2009. godine, slaže se i Ivica Tolić iz AD Plastika. Europska autoindustrija je oživjela, no rusko se tržište, na kojem se AD Plastik zajedno s francuskim Faurecia Automotive Holdingsom zajednički bore za to tržište, slabo oporavlja. Ipak, početak 2010. godine, slaže se, povoljniji je od početka 2009. jer su rezultati tvornica u Hrvatskoj i Rumunjskoj iz 2009. godine nešto bolji od planiranog, no ne i u tvornicama u Rusiji za koje ne vide značajnije pozitivne pomake, kaže Tolić.
Bez novih radnih mjesta
-Ne planiramo ni daljnje otpuštanje, nakon lanjskog otkazivanja za 300-tinjak radnika, no ne mislimo nikog novog ni zaposliti – ističe Tolić.

Vaš link


to feđo…sam je tolić zaboravio napomenut da u najgoroj godini rade napokon s dobit tak da ono- dao Bog da sljedećih par bude ko ova [lol] [lol] [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Ma 2010. će po prodaji automobila u staroj Europi biti jako bremenita. 2009 su izvukli razni državni poticaji, a pogledajte statistike kako je započela ova godina bez njih. Očekuje se da će se rusko tržište ove godine početi oporavljati, a ako u Rusiji prodaja postepeno krene na bolje to će biti na puno zdravijim nogama nego ovo fiskalno pretumbavanje s kojom je evropa ove godine ("stara europa") izvukla rekordne brojke prodaje.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/ADPL-fin2009-4Q-NotREV-K-HR.pdf

Vaš link

Ima možda koja firma u komšiluku koja bi umela da pomogne……..

New Report

Close