ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,01
769
64
11,80
12,05
0,84%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

naravno [shocked]
ima onih koji su predrhtavi i oni koji pecaju kakvu takvu zaradu u nadi da ce sve opet pasti pa uhvatiti koju kunu nize. upravo se to i dogadja jer je to kupnja nanjusila i sad se fino izmice [huh]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

Znam da nije zahvalno prognozirati cijenu dionice na forumu, ali evo ja se usudujem reci svoje predvidanje da ce danas ADPL nakon dugo vremena preci granicu od 100 kn.


Znam da nije zahvalno prognozirati cijenu dionice na forumu, ali evo ja se usudujem reci svoje predvidanje da ce danas ADPL nakon dugo vremena preci granicu od 100 kn.


ja mislim da ce sutra!


Znam da nije zahvalno prognozirati cijenu dionice na forumu, ali evo ja se usudujem reci svoje predvidanje da ce danas ADPL nakon dugo vremena preci granicu od 100 kn.


ja mislim da ce sutra!



Znam da nije zahvalno prognozirati cijenu dionice na forumu, ali evo ja se usudujem reci svoje predvidanje da ce danas ADPL nakon dugo vremena preci granicu od 100 kn.


ja mislim da ce sutra!
[/quote]
ja mislim da uopće neće preko 100 dok kolega plavi ne stavi u potpis-adpl može li bolje

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

sto reci nego LOL kolega! [lol]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

kolega prije bude adpl na 80 neg na 100…sad nastavite sa LOL [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

moje isprike, "LOL" se odnosi na onaj nastavak da to ne ide dok kolega plavi ne doda u potpis… [tongue]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..


moje isprike, "LOL" se odnosi na onaj nastavak da to ne ide dok kolega plavi ne doda u potpis… [tongue]

Ne boj te se.
Ja pratim što se dogaša, ali još nisam procijenio da je vrijeme za povratak.
Ali vam želim sreću, jer ovo vrijedi više od trenutne cijene na burzi.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



moje isprike, "LOL" se odnosi na onaj nastavak da to ne ide dok kolega plavi ne doda u potpis… [tongue]

Ne boj te se.
Ja pratim što se dogaša, ali još nisam procijenio da je vrijeme za povratak.
Ali vam želim sreću, jer ovo vrijedi više od trenutne cijene na burzi.

lp
[/quote]
Jedna od rijetkih dionica koja je u zadnjih 5 (pet) mjeseci više nego poduplala svoju cijenu (sa cca 45 kn na 90-99 kn). Naravno nije bilo milijunskih prometa i ova dionica nije baš svim investitorima prihvatljiva, ali za nas male je dušu dala.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

Pa ja mislim da vam je ova cijena dionice sasvim OK.
Neki novi veliki poslovi se ne naziru, zarade iz proslosti nisu toliko velike, do 5 kn po dionici maks.
Kako je bilo u proslosti vjerojatno ce biti u buducnosti

ja mislim da joint venture i poslovna godina 2009 ipak daju puno vise optimizma nego je trenutno prisutno. takoder smatram da je priprema za krizu sasvim solidno odradena i da nam predstoji solidna godina [proud]
zamolio bih ovim putem kolega zaposlenika da nam se javi i podijeli koji info o situaciji u zadnje vrijeme te naravno svoje dojmove i saznanja ako ima nekih.

respect!

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

New Report

Close