ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,01
769
64
11,80
12,05
0,84%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Kupnja je čekala, čekala i nije se baš nadokupljivala…izgleda da je došlo i ovdje vrijeme za up….

Svaka čast na prognozi kolega, izgleda da danas završavamo preko 90 [thumbsup]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Renault prekida proizvodnju Clia u Sloveniji i ŠanjolskojIzdano: 10:42 14. siječnja 2010
Business.hr/ Hina
Francuski proizvođač automobila Renault prekinut će proizvodnju modela Clio u Španjolskoj i Sloveniji, dok će se ona u francuskim pogonima nastaviti, izvijestio je izvršni direktor kompanije.
Sve iz: Svijet
članak Vezane vijestiFrancuska vlada ne želi proizvodnju Renaulta u inozemstvu Renault traži spasitelja, Daimler mogući partner Renaultova tvornica u Sloveniji proizvela rekordan broj vozila Prodaja automobila u Hrvatskoj prepolovljena Renault izvijestio o "blažem" padu prihoda Renault će pomoći spasiti Avtovaz "Planiramo prekinuti proizvodnju Clija u Španjolskoj i Sloveniji", rekao je izvršni direktor Patrick Pelata novinarima nakon razgovora s ministrom industrije Christianom Estrosijem. Renault se našao pod jakim pritiskom francuske vlade zbog planiranog premještanja proizvodnje Clija iz Francuske u Tursku. Pelata je izjavio da u razgovorima o proizvodnoj liniji u Turskoj nije donesena nikakva odluka. "Odluka nije donesena jer još nije vrijeme za to. U svakom slučaju, jasno je da će se Clio, bez obzira na ishod tih razgovora, nastaviti proizvoditi u Flinsu kraj Pariza", rekao je Pelata. Francuska vlada želi spriječiti proizvodnju novog modela Renaulta u inozemstvu kako bi sačuvala radna mjesta u Francuskoj u uvjetima oporavka gospodarstva od krize. Francuska država vlasnik je 15-postotnog udjela u Renaultu. Clio je treći najprodavaniji automobil u 2009. u Francuskoj, nakon Peugeota 207 i Renault Meganea. Renault planira prebaciti proizvodnju Clija 4 u Tursku, dok bi se u francuskom Flinsu, gdje se proizvodi starija verzija tog automobila, od 2012. trebala proizvoditi električna vozila Zoe i električne baterije.

Kitio sam ja i veće ulagače od vas na ovom forumu i opet ću!!!!

Ova dionica je najbolja kad svi zaborave na nju. [thumbsup]

Show me the Money!

svaka čast imaocima dionice na strpljivosti,iako veliki investitor pokusava pomalo podisat cijenu istresanja nema i nece je biti na razinama ispod 100,a tek nas nešto lijepo očekuje.


Ova dionica je najbolja kad svi zaborave na nju. [thumbsup]

izgleda da nisu svizaboravili na nju!



Ova dionica je najbolja kad svi zaborave na nju. [thumbsup]

izgleda da nisu svizaboravili na nju!
[/quote]

A neka, kad se oni svi dosjete vrata će biti uska, a mi iznad 100 kn.

Užitak za gledat.

[wink]

Show me the Money!

Nakon sto prodaju dionicari koji su zadovoljni s zaradom od 10%-20% u zadnjih par dana cijena ce naravno nastaviti rasti. Zar mislite da ovi koji kupuju tisuce dionica u jednoj transakciji ocekuju pad?
Ne bojte se, ide to prema BV. ADPL trenutno posluje s rekordnom proizvodnjom a trzi se na 0.65 BV.

Nema što…fino grabimo [proud]

Na ‘Tehnickoj analizi’ se pise o nanakvoj prekupljenosti ADPL i velikog otpora na 95 kn. Taj otpor je nestao u 10:01:43. To je jos jedan dokaz da je ponekad zdrava logika ipak u pravu: Adpl je jedna od rijetkih dionica koja je vec neko vrijeme izisla iz krize, a jos uvijek se trzi ispod Bv. Mirovnjaci je jos nemaju ili su je tek poceli kupovati. Cijena po toj logici mora rasti.

Ovdje svako toliko netko ispali granatu da napravi malo reda. Ima li netko kakvu predodžbu čije bi mogle biti granate? [huh]

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

uuuuuu….ovo meni zgleda ko da ide na 2 booka i to dost brzo [sealed]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

ah opet ima drhtavih ručica i to taman prid troznamenkastin brojen

New Report

Close