ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 02:56
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,01
769
64
11,80
12,05
0,84%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


molim da se jave kolege Feđa i tigrus koji su nagovvještali potop, povratak na 40, katastrofu. hvala.

[lol] ma koji 40 i tada bi in bilo priviše za ući pa bi drukali na 25……….al gadna je ta stvarnost, kroz neko vrime će ulazit na 100+ i biće sritni šta su ušli



molim da se jave kolege Feđa i tigrus koji su nagovvještali potop, povratak na 40, katastrofu. hvala.

[lol] ma koji 40 i tada bi in bilo priviše za ući pa bi drukali na 25……….al gadna je ta stvarnost, kroz neko vrime će ulazit na 100+ i biće sritni šta su ušli
[/quote]
svako zasto ima svoje zato, i ja cu kad-tad htjeti kapitalizirati svoju dobit a to cu morati upravo preko nekoga tko ce tada biti voljan kupiti. u zero sum igri nema win-win situacije!

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

Ukoliko se želi pozicionirati barem imalo u ovu prejeftinu poziciju, krupni kapital će morati potražiti likvidnost na ipak višim (realnijim) cjenovnim razinama a ne se sunčati po bidu, pogotovo nakon akumulacije u proteklih godinu dana.

G. Krupni Kapitale, znate i sami da ovo ovako ne ide.

hitan status molim.

ja bih samo iznio neka razmisljanja:
-ukoliko netko misli da je od jeseni glavni "driver" cijene bio trezor onda mozda treba razmisljati u smjeru kada se ocekuje nastavak jer je velika vjerojatnost da ce po izlasku vijesti dionica pozitivno reagirati i nastaviti u tom trendu
-ukoliko netko misli da je fundamentalno dionica podcijenjena i da se je dobro snasla u krizi tada je ovo dobra prilika za ulazaka/dokup?
-tehnicku analizu planiram zatraziti na pripadajucoj temi ali ako je netko voljan neka slobodno stavi graf ovdje ili na temi "tehnicka.." s razmisljanjima tj obrazlozenjima
-ima li razloga da nam zadnji kvartal priredi iznenadenje u negativnom smislu? ili je ipak veca vjerojatnost da ce kvartal kao i cjelokupna 2009 godina zavrsiti dobro (zapravo izvanredno s obzirom na okruzenje i bransu)?

-s druge strane, koji su to razlozi da dionica moze pasti nazad ispod 60, 50 pa mozda i ispod 40? volio bih cuti razmisljanja o navedenom od onih koji su uvjereni u uptrend (kao i ja) ali isto tako i u down trend.

slobodno nabacite obrazlozenja i targete s vremenskim periodom. ja onako odokativno ne smatram 110-120 nedostiznima prije ljeta. [proud]

respect!

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

Predlažem krupnom kapitalu da podigne cijenu za 20-ak kuna. Na tim razinama predmnijevam da bi se pojavila zaineresirana prodaja. Jest nešto skuplje nego ovih dana, ali barem će se moći zauzeti kakva takva pozicija u strukturi. A to je još uvijek smiješnih 0,7BV. Za jednu ovakvu firmu sa najstabilnijom bilancom na ZSE i projekcijom rasta prihoda i dobiti što u bližoj što u daljoj budućnosti vrlo vrlo dobra cijena za pozicioniranje, rekao bih.

Vjerujem da krupni kapital ovo čita, te da će prihvatiti ovaj racionalan prijedlog i za koju godinu mi zahvaliti.

srdačan pozdrav,

Vaš GMB GUBERNATOR

Jucer je netko jeftino kupio 1000 komada po 82,xx. Sve pohvale vlasnicima dionica koji su u ovoj korekciji racionalno procijenili da dionica vrijedi vise. Oni koji ju misle kupiti morati ce podignuti letvicu. ADPL je trenutno na rekordnoj proizvodnji, a krizu je iskoristio za rezanje troskova.

Dobro ste to primjetili kolega. ADPL je početkom 2008 naslutio što bi se moglo dogoditi, učinio nekoliko radikalnih poteza čime dokazuje svoju fleksibilnost, spremnost i pravodobno anticipiranje, te spremno čeka krizom izazvano novo dijeljenje karata. Za njih je tako ova kriza ispala kao prilika za jačanje. BRAVO ADPL


Dobro ste to primjetili kolega. ADPL je početkom 2008 naslutio što bi se moglo dogoditi, učinio nekoliko radikalnih poteza čime dokazuje svoju fleksibilnost, spremnost i pravodobno anticipiranje, te spremno čeka krizom izazvano novo dijeljenje karata. Za njih je tako ova kriza ispala kao prilika za jačanje. BRAVO ADPL

Kolega, ali ostale kolege su vam izisle odavde….. Nisu vam javili….

MY PRECIOUS!!!!



Dobro ste to primjetili kolega. ADPL je početkom 2008 naslutio što bi se moglo dogoditi, učinio nekoliko radikalnih poteza čime dokazuje svoju fleksibilnost, spremnost i pravodobno anticipiranje, te spremno čeka krizom izazvano novo dijeljenje karata. Za njih je tako ova kriza ispala kao prilika za jačanje. BRAVO ADPL

Kolega, ali ostale kolege su vam izisle odavde….. Nisu vam javili….
[/quote]

izašao sam i ja kolega… po 94.

i ponovno ušao po 80.

a za ostale kolege ne znam niti me zanima. Ja ulažem po vlastitom nahođenju tj. fundamentima i algoritmu promjene cijene u odnosu na time frame. trenutmo mi je teško povjerovati da ću prodavati ADPL prije 120 kuna. Više bi mi odgovarao spori rast. Ipak je moj ponderirani ulaz sad već duboko ispod 50 kuna.

srdačan pozdrav kolega i prodajte ADPL ako imate. [pray]


svako zasto ima svoje zato, i ja cu kad-tad htjeti kapitalizirati svoju dobit a to cu morati upravo preko nekoga tko ce tada biti voljan kupiti. u zero sum igri nema win-win situacije!

kolega, burza nije zero sum game. zato i jest predivna. [wink]



svako zasto ima svoje zato, i ja cu kad-tad htjeti kapitalizirati svoju dobit a to cu morati upravo preko nekoga tko ce tada biti voljan kupiti. u zero sum igri nema win-win situacije!

kolega, burza nije zero sum game. zato i jest predivna. [wink]
[/quote]

molio bih pojasnjenje u kojim situacijama to ne vrijedi jer nije problem ako sam u krivu vec ako ne znam ispravno rjesenje i zasto sam ja dosao do krivog [thumbsup]
unaprijed hvala na objasnjenju!

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

Kupnja je čekala, čekala i nije se baš nadokupljivala…izgleda da je došlo i ovdje vrijeme za up….

New Report

Close