ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 00:03
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,01
769
64
11,80
12,05
0,84%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Kolega altay ne kažem ja da je ovo loša firma samo pokazujem kakve se igre igraju na dionici.
Vas koji ste sigurni u svoje ulaganje ne bi trebale brinuti oscilacije od 40-50% gore ili dolje i da li trezor kupuje ili ne.
Pa znate koliko vrijedi i da će se opet vratiti na 80 ako padne na 40.
Ja govorim ovim trejderima koji ulažu na rok od 6 mjeseci.
Svi vi koji znate zašto ste kupili i ušli ste na rok od 5-6 godina se ne trebate brinuti.
Dionice rastu i padaju.
To je tako

Odličan post kolega Fedya kao i uvjek. Evo stotka od mene [thumbsup]. A do juče se svi kleli da neće prodavati prije 1 buka nekih 144 kuna!
[/quote]

A gdje vam je kolega Plavi, nije valjda rasprodao ovaj nebrušeni biser kolegama iz sindikata??
Pa što će na to reći Spomenka? [angry]

http://www.kucilooro.webs.com/



Kolega altay ne kažem ja da je ovo loša firma samo pokazujem kakve se igre igraju na dionici.
Vas koji ste sigurni u svoje ulaganje ne bi trebale brinuti oscilacije od 40-50% gore ili dolje i da li trezor kupuje ili ne.
Pa znate koliko vrijedi i da će se opet vratiti na 80 ako padne na 40.
Ja govorim ovim trejderima koji ulažu na rok od 6 mjeseci.
Svi vi koji znate zašto ste kupili i ušli ste na rok od 5-6 godina se ne trebate brinuti.
Dionice rastu i padaju.
To je tako

Odličan post kolega Fedya kao i uvjek. Evo stotka od mene [thumbsup]. A do juče se svi kleli da neće prodavati prije 1 buka nekih 144 kuna!
[/quote]
nisu se svi kleli, ja za pocetak…
btw nisam ni prodao samo za info.

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/scotiabank-prodaja-automobila-iduce-godine-obara-rekord,64772.html

Scotiabank: Prodaja automobila iduće godine obara rekord [smiley]

LONDON – Prodaja novih vozila diljem svijeta dobit će na zamahu u 2010. nakon početnog oporavka u ovoj godini i time vjerojatno utrti put za rekordnu prodaju u 2011., objavio je istraživački ogranak banke Scotiabank.

Tržišta u razvoju kao što su Kina, Indija i Brazil preuzet će vodstvo, no "ključno tržište SAD-a" neće puno zaostajati s očekivanim dvoznamenkastim rastom prodaje vozila od 10 posto, objavio je u utorak Scotia Economics u svom izvješću Global Auto Report.

"Globalnu prodaju vozila i dalje će podupirati nastavljeni opsežni i usklađeni monetarni i fiskalni poticaji", kazao je Carlos Gomes, viši ekonomist u Scotia Economicsu.

Ti stimulansi "doveli su do globalnog gospodarskog oporavka, te poboljšanja ponude zajmova za kupnju vozila diljem svijeta", dodao je.

U izvješću se navodi da će veća dostupnost kredita i obnova rasta svjetskog gospodarstva u visini od tri posto omogućiti oporavak prodaje vozila u 2010., te pripremiti uvjete za rekordnu prodaju u 2011.

U SAD-u je prodaja vozila prestala padati sredinom godine i vratila se normalnim godišnjim stopama rasta od kolovoza nakon što je gospodarstvo zabilježilo "početni" oporavak, navodi se u izvješću.

U 2009. Kina je preotela SAD-u status najvećeg svjetskog tržišta vozila, s rastom prodaje za više od 40 posto, na 7,3 milijuna vozila, dok se u 2010. očekuje dodatni rast od 20 posto, na gotovo devet milijuna vozila.

U Indiji je ove godine također prodano rekordnih 1,4 milijuna vozila, s tim da je rast prodaje oštro ubrzao u drugoj polovici godine u uvjetima veće dostupnosti kredita, objavio je Scotia Economics.

[wink]

STA JE OVO!? Pa ovdije nema zive duse [shocked]

Ima ,ima [thumbsup]

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/volkswagen-i-ford-povecali-prodaju-u-kini-za-oko-40-posto,65280.html


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/volkswagen-i-ford-povecali-prodaju-u-kini-za-oko-40-posto,65280.html


Kad ode na 100, onda će trezor i investitori malo žešće ragirati, ovo u biti ništa ne znači [tongue]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

one kojima je to bizno a smetnuli su s uma, ponovit cu samo da je trezor na dan 31.12. imao u svojoj kesici 130.497 dionica a programom do kraja srpnja 2010 je planirano da se kupi do 419.000 [cool]
samo cekamo novu obavijest za iducu etapu

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..


one kojima je to bizno a smetnuli su s uma, ponovit cu samo da je trezor na dan 31.12. imao u svojoj kesici 130.497 dionica a programom do kraja srpnja 2010 je planirano da se kupi do 419.000 [cool]
samo cekamo novu obavijest za iducu etapu

zar mislis da ce uprava izlaziti sa novim vijesti i raditi protiv sebe tj.dok se oni ne namire nemoj ocekivat nesto znacajnije osim dobrog izvjestaja za 4q tj. 2009g

ukratko-mislim. ako krenu u kupovinu tj bolje receno nastave onda se to bude vidjelo…

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

molim da se jave kolege Feđa i tigrus koji su nagovvještali potop, povratak na 40, katastrofu. hvala.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close