ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 21:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,01
769
64
11,80
12,05
0,84%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

A kad sam ja to govorio nisu me slušali.

Dokup, samo dokup i bunike amo.

Biti će krvi, al ne moje......


Jesam ja lijepo rekao da će trezor završiti s kupnjom na cijeni na kojo je i počeo s kupnjom.
Pa ne trguju vam to forumaši, to su brokeri profesionalci.
Počeli su kupovati na 40 za trezor, onda su se vama iskrcavali na 60,70 i 80 a završit će sa kupnjom na 40. Svaka čast dečkima iz Rasta.Odlično odigrano [thumbsup]

Poštovani kolega Fedya. Moram Vas demantirati činjenicama koje podastirem dolje u postu. Ne znam da li je ovo vaša namjerna laž ili slučajna neistina, no… navikli smo.

Prva kupnja trezora dogodila se na datum 15.09.2009 a tada je prosječna cijena bila 70,18 kn.

Od prve kupnje tada, pa do zadnjeg vidljivog dana u SDA dakle 28.12.2009 (umanjen za t-3) kupljeno je točno 28.954 dionice.

Zadnja ransakcija dogodila se upravo na zadnji dostupni dan 28.12.2009 (uz t-3), i to nije bila prodaja nego _kupnja_.

Dakle da rezimiramo: Trezor je počeo kupovati sa cijenom od 70 kuna. Kupuje cijelo vrijeme, prema dostupnim podacima u SDA kupovati nije stao i niti jednu dionicu nije prodao u tom razdoblju. Dapače… postoji i program kupnje za 2010. godinu prema javno dostupnim podacima na stranicama ZSE, ali to sada niti nije bitno.

Prosječna kupovna cijena trezora u ovom promatranom razdoblju je oko 80 kuna. Točnu brojku u lipu Vam mogu izračunati danas malo kasnije tokom dana ukoliko želite.

18.09.2009 T: 15.09.09 Pros. cijena: 70,18
RB Dioničar Broj %
1. GRUPA AEROKOSMICHESKOE OBORUDOVANIE 1.259.875 30,00%
2. PREVENT-ZLATAR D.O.O. 636.471 15,16%
3. PREVENT GLOBAL D.D. 445.299 10,60%
4. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 122.480 2,92%
5. AD PLASTIK D.D. (1/1) 102.342 2,44%
6. PBZ D.D. 86.745 2,07%
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 73.104 1,74%
8. BOBAN JOSIP 68.543 1,63%
9. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 56.000 1,33%
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 50.000 1,19%
UKUPNO 2.900.859 69,08%

28.12.2009 > T: 22.12.09 Pros. cijena: 83,99
RB Dioničar Broj %
1. GRUPA AEROKOSMICHESKOE OBORUDOVANIE 1.259.875 30,00%
2. PREVENT-ZLATAR D.O.O. 636.471 15,16%
3. PREVENT GLOBAL D.D. 445.299 10,60%
4. AD PLASTIK D.D. (1/1) 130.497 3,11%
5. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 123.490 2,94%
6. PBZ D.D. 86.264 2,05%
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 73.236 1,74%
8. BOBAN JOSIP 68.543 1,63%
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 60.000 1,43%
10. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 56.000 1,33%
UKUPNO 2.939.675 69,99%

srdačno Vaš,

GMB GUBERNATOR

Nema sumnje da je pozitivno šta trezor kupuje, ali nemojte da vas to previše zavara. Svojevremeno je trezor ATPL kupova velike količine po 2.000kn da bi cijena sljedećih dana jednostavno propala i došla do minimalnih 475kn. Ne virujen da će se ode odigrat isti scenarij, pogotovo toliki pad od razina na kojima kupuje trezor, ali triba bit na oprezu.

Koja ste vi skupina naivaca na ovoj dionici.
Pa da vas nema ,RAST bi vas izmislio. [lol]
Evo budem vam objasnio kak se to radi, neću vam reći kako se ta tehnika zove da ne bi kolegama iz Rasta pomrsio račune, ali samo malo ću vam odati.
Prvo su dečki iz Rasta skupljali po 30 i 40, onda su to stavili na skrbničke račune, onda su na 60 objavili da trezor kupuje,onda ste se vi nadobudni pomamili i počeli lupati po asku,onda su vama prodavali na 70, istovremeno su prebacivali na trezor one kupljene na 30 i knjižili u SDA, onda su vam prodavali po 80,istovremeno su prebacivali na trezor one kupljene na 30 i knjižili u SDA,onda su vam prodavali po 90,istovremeno su prebacivali na trezor one kupljene na 30 i knjižili u SDA.
E,sad kad su vam uvalili sve što su imali ,sad možete cijukati do 40 gdje vas čekaju dečki iz Rasta za još jedan krug [lol]
Što bi reko jedan učen čovjek:
Znaš šta ti je najvažnije na burzi?
Naći levata [thumbsup]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

a gdje su kupili 25.000 komada na 30,xx? na jakuševcu? po prometu u zadnjih godinu i pol ispada da su samo oni kupovali i još štampali nove dionice. vjeko ajde obriši mi i ovaj post a ovakve gluposti iznad puštaj. ajde.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Kolega rekvijem vidim da se ni vi ne razumijete u tematiku ali eto odgovorit ću vam.
Samo od 10.03. do 16.04. vam je prošlo preko 32 000 komada po cijenama od 32-39.
Dajte malo provjerite činjenice prije nego ovako nastupite

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Jesam ja lijepo rekao da će trezor završiti s kupnjom na cijeni na kojo je i počeo s kupnjom.
Pa ne trguju vam to forumaši, to su brokeri profesionalci.
Počeli su kupovati na 40 za trezor, onda su se vama iskrcavali na 60,70 i 80 a završit će sa kupnjom na 40. Svaka čast dečkima iz Rasta.Odlično odigrano [thumbsup]

[thumbsup] jos ima par tickera…na zse ,slicna igra….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kolega rekvijem, vidim da ste naglo promjenili ton, međutim provjerite još jednom, niste dobro provjerili.
Nema potrebe da idem na Podravku jer je tamo sve u sigurnim rukama, pa ipak je to perspektivna firma gdje se ne trebaju služiti ovim starim brokerskim forama da bi uvalili dionice našim forumašima.
Ja osjećam potrebu da ovdje zaštitim malog investitora kojem je sad najteže.
Nema plavog, nema trezora, nema više nikog osim elektronskog zapisa u SDA.
Ostati ću ovdje sve dok treba pružati podršku malom investitoru.
GRATIS !!!
Doba je darivanja [thumbsup]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Koja ste vi skupina naivaca na ovoj dionici.
Pa da vas nema ,RAST bi vas izmislio. [lol]
Evo budem vam objasnio kak se to radi, neću vam reći kako se ta tehnika zove da ne bi kolegama iz Rasta pomrsio račune, ali samo malo ću vam odati.
Prvo su dečki iz Rasta skupljali po 30 i 40, onda su to stavili na skrbničke račune, onda su na 60 objavili da trezor kupuje,onda ste se vi nadobudni pomamili i počeli lupati po asku,onda su vama prodavali na 70, istovremeno su prebacivali na trezor one kupljene na 30 i knjižili u SDA, onda su vam prodavali po 80,istovremeno su prebacivali na trezor one kupljene na 30 i knjižili u SDA,onda su vam prodavali po 90,istovremeno su prebacivali na trezor one kupljene na 30 i knjižili u SDA.
E,sad kad su vam uvalili sve što su imali ,sad možete cijukati do 40 gdje vas čekaju dečki iz Rasta za još jedan krug [lol]
Što bi reko jedan učen čovjek:
Znaš šta ti je najvažnije na burzi?
Naći levata [thumbsup]

haha, kolega Fedya. [lol]

ovo ni Orson Wells ne bi bolje izmislio. zakon[thumbsup]. Dobro je reko Kosta, mašta prije svega. [thumbsup]

no dobro…vezano za "uvaljivanje" ovih iz rasta.. ja sam lijepo poskidao po 50 kuna tamo početkom 9.mjeseca, i lijepo prodao veći dio preko 90 kuna sada neki dan (morao sam kapitalizirti recentni nagli rast). I sada lijepo koristim priliku i kupujem ponovno po 7X dok su tete iz trezora i rasta na GO. Prodavat ću, naravno, ponovno sa lijepom zaradom po preko 100 kn.

jedva čekam da mi netko "uvali" po 7X i niže [smiley]

srdačno Vaš,

GMB GUBERNATOR

U redu kolega Fedya, shvatili smo kako ste vi to shvatili. Sada nam jos samo recite da li zbilja mislite da ADPL treba vrijediti isto kao u trecem mjesecu? Razlika je naime mala: u trecem mjesecu se predvidala propast automobilskih divova, zatvaranje Revoza itd., sada je proizvodnja ADPL-a na rekordnim razinama, zaduzenost je minimlna, kriza se iskoristila za restrukturiranje. To sto je netko kupovao po 30, pa Boze moj, netko je kupovao i po 270.
Nemojte se molim vas brinuti za nas, znate vi dobro, isto kao i mi koji smo unutra, u kakvoj se trenutno poziciji nalazi ADPL.

Kolega altay ne kažem ja da je ovo loša firma samo pokazujem kakve se igre igraju na dionici.
Vas koji ste sigurni u svoje ulaganje ne bi trebale brinuti oscilacije od 40-50% gore ili dolje i da li trezor kupuje ili ne.
Pa znate koliko vrijedi i da će se opet vratiti na 80 ako padne na 40.
Ja govorim ovim trejderima koji ulažu na rok od 6 mjeseci.
Svi vi koji znate zašto ste kupili i ušli ste na rok od 5-6 godina se ne trebate brinuti.
Dionice rastu i padaju.
To je tako

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Kolega altay ne kažem ja da je ovo loša firma samo pokazujem kakve se igre igraju na dionici.
Vas koji ste sigurni u svoje ulaganje ne bi trebale brinuti oscilacije od 40-50% gore ili dolje i da li trezor kupuje ili ne.
Pa znate koliko vrijedi i da će se opet vratiti na 80 ako padne na 40.
Ja govorim ovim trejderima koji ulažu na rok od 6 mjeseci.
Svi vi koji znate zašto ste kupili i ušli ste na rok od 5-6 godina se ne trebate brinuti.
Dionice rastu i padaju.
To je tako

Odličan post kolega Fedya kao i uvjek. Evo stotka od mene [thumbsup]. A do juče se svi kleli da neće prodavati prije 1 buka nekih 144 kuna!

New Report

Close