ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,01
769
64
11,80
12,05
0,84%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

navučen si, ajd bok.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Misljenja sam da ti analitičari neznaju izanalizirati dan koji je iza njih a kamoli predvidjeti onaj koji im dolazi!

ja mislin da su to sve rodijaci koji i nisu baš imali škole a ni mozga za takav posa, ali moj bože…… dobar posa, dobra plaća, navučeno odjelo…..

Halo Bing ode XXX bi li mali Zvonin tija bit vinancijki analitičar……..nu da nebi Bogati…..

Ne razumin što se toliko čudite što ne tuku po asku dok skupljaju svoje dionice. Pa ne tuče se po asku barem dok sve pada navelike. Indeks ovaj tjedan završio više od 4% u minusu, a vi bi da firma u koju virujete, tuče po asku sve. Pomalo. Čim tržište zazeleni, i oni će opet po asku. A ovako im je jeftinije čekati na bidu.
A i meni bi pasalo da tuku sve po asku, ali ne ide do tako.

http://www.poslovni.hr/135155.aspx

Da, vidimo kako će se sad dalje, izbor dobavljača za delove i to.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Vidim da je propuh na bidu, mogli bi neki ovdje nastradati od lumbaga.
Trezor je počeo kupnju na 50 kuna.
Na 50 kuna će i završiti s kupnjom.
Gap je negdje na 60 kuna, tu ću se negdje postaviti sa par tisuća kuna ako bude odbijanac.

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Vidim da je propuh na bidu, mogli bi neki ovdje nastradati od lumbaga.
Trezor je počeo kupnju na 50 kuna.
Na 50 kuna će i završiti s kupnjom.
Gap je negdje na 60 kuna, tu ću se negdje postaviti sa par tisuća kuna ako bude odbijanac.

Gdje je gap? Mislite li na trgovanje od 25 i 26 kolovoz o.g. Slabašan je to gap prije bi rekao gapić.
60 kažete? A, moguće na burzama su se znale ostvariti i manje vjerovatnije stvari. Bumo vidli rekli bi slepci.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Molim da netko stavi K/P.

Koliko još trezor treba pokupovati dionica? Zašto u zadnjih par dana bojkotira kupnju?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Koliko još trezor treba pokupovati dionica? Zašto u zadnjih par dana bojkotira kupnju?

Zato što za istu količinu novca možeš kupiti veću količinu dionica kada je cijena dionice niža. Vrlo jednostavno, a opet, mnogima neshvatljivo.


Koliko još trezor treba pokupovati dionica? Zašto u zadnjih par dana bojkotira kupnju?

možda imaju već dogovorene transakcije do ukupne sume, pa će blok promet biti obavljene u narednim danima, tko zna

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Koliko još trezor treba pokupovati dionica? Zašto u zadnjih par dana bojkotira kupnju?

Puno, još preko 20.000. Ali, caka je u tome da to ne moraju, već mogu.

Jesam ja lijepo rekao da će trezor završiti s kupnjom na cijeni na kojo je i počeo s kupnjom.
Pa ne trguju vam to forumaši, to su brokeri profesionalci.
Počeli su kupovati na 40 za trezor, onda su se vama iskrcavali na 60,70 i 80 a završit će sa kupnjom na 40. Svaka čast dečkima iz Rasta.Odlično odigrano [thumbsup]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

New Report

Close