ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 01:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
2.515
211
11,80
11,95
1,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dobro čemu toliko galame oko nečije prodaje? Evo ako će Vam biti lakše onih 103 kom po 91,55 danas su moji. Skinuo sam dvije dlačice i potkratio broj komada na finu okruglu brojku. Ponekad treba i kapitalizirati.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

meni je super sto smo napravili mali retrace pa sad lijepo mozemo opet nastaviti dalje… ako su neki zaboravili, trezor je ocijenio da im ni na 95 nije preskupo skupljati(u zadnjoj rundi) pa cemu panika? onaj tko misli da mu je sada preskupo neka se makne sastrane i lijepo priceka rasplet price. mislim da su tako mnogi oko 60-70 razmisljali a ubrzo i na 80. eto nas sad oko 90 pa vi samo nastavite analizirati kao i do sada.

respect!

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

Gledam ovaj Rast i ne mogu se načuditi….Kupili su 25.000 od 50.000 kolko su ih tražili i sad u ovim crvenim danima umjesto da kupuju oni čekaju….Kao otić će to još dole….Na nešto višoj razini (od 86 gdje su trenutno) dobili bi minimalno 5.000 komada….Sad čekaju, a kad svi krenu po asku onda će trčati za cijenom….
Kakvi analitičari…

Nije im skupo po 95 kn a skupo im po 89.90!Ljudi znaju!!!!


Gledam ovaj Rast i ne mogu se načuditi….Kupili su 25.000 od 50.000 kolko su ih tražili i sad u ovim crvenim danima umjesto da kupuju oni čekaju….Kao otić će to još dole….Na nešto višoj razini (od 86 gdje su trenutno) dobili bi minimalno 5.000 komada….Sad čekaju, a kad svi krenu po asku onda će trčati za cijenom….
Kakvi analitičari…

Znaju oni da si zatvaraju vrata ovog posla ako ne ispune dogovorene stvari…Ne vjerujem da ce si to dopustiti

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Nije im skupo po 95 kn a skupo im po 89.90!Ljudi znaju!!!!

Tako je…
U zadnjem izvještaju su predočili kako sukupovali po 95….A sad ni 86 više ne valja….Kad krene gore, kupovat će opet po većim cijenama….

Misljenja sam da ti analitičari neznaju izanalizirati dan koji je iza njih a kamoli predvidjeti onaj koji im dolazi!

ALO TREZOR (ILITI RIZNICA), sljedeći put kada bude trebalo prikupiti količinu papira veću od 30 k komada, umjesto brokerske kuće angažirati barba KANE-e, za uslugu mi prikupljene dionice otkupite po 1% većoj cijeni od prosječne i dobro vama, dobro ulagačima, a boga mi i meni.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Dobar dan, evo mene kod vas, hvala prodavaču. [kiss]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

AD Plastik d.d. – Priopćenje o stjecanju vlasitih dionica

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/kditQEbUi3EtUu97xixSdA==.pdf

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Eto jučer stekli 600 po 86….po 88 su mogli bar 2.000…..
Sve mi je to čudno s obzirom da su kupovali i po 95…..

ja moram priznati da meni nije nista cudno jer da ovo ne vrijedi ne bi oni nakon 70-80 uopce sudjelovali i kupovali. ako i sami kupuju iznad 90 to je s razlogom. tko ce bolje znati od same kompanije koliko su vrijedni i sto planiraju tj koji su im potencijali…
sijecanj ce brzo proci pa ce i izvjesce mozda otvoriti oci onima koji su dosad zmirili namjerno ili tek skicali…

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

New Report

Close