ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 02:11
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
2.515
211
11,80
11,95
1,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Mnogi se cude sto plastika ovako raste i divlja…

Meni se sve čini da ih se sve manje njih čudi, vidite kolega da nema čudnovatih kljunaša ovdje, što više rastemo, sve ih je manje.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Mnogi se cude sto plastika ovako raste i divlja…

Meni se sve čini da ih se sve manje njih čudi, vidite kolega da nema čudnovatih kljunaša ovdje, što više rastemo, sve ih je manje.

lp

[/quote]

Evo sad kolega plavi dobro kaze…
Svima kojima ne valja nek prodaju..
Samo znate kaj je problem…
Svi jako dobro znaju da je ovo mrak tvrtka, a nisu kupili pa sad škrgucu zubima od muke…
Uz sve to , ovdje vlada maximalna transparentnost, i zato mi se ova dionica jako svidja.

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Dobit ću dioptriju od čuđenja ako ovaj papir ne završi godinu trocifrenim brojem, pa kad za mjesec i pol izađe izvješće, milina.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"


Evo sad kolega plavi dobro kaze…
Svima kojima ne valja nek prodaju..
Samo znate kaj je problem…
Svi jako dobro znaju da je ovo mrak tvrtka, a nisu kupili pa sad škrgucu zubima od muke…
Uz sve to , ovdje vlada maximalna transparentnost, i zato mi se ova dionica jako svidja.

Jeste. Mora da se prizna da ste ovo dobro odigrali. Svaka čast i slava.

Ovo je očekivano jer se zna da trezor kupuje. Dinko je izašo a on valda zna i zašto. Do sada je bio mnogo pouzdan indikator. Možda greši ovaj puta a možda i ne.

Meni je logično da trezor kupuje obzirom na mračne perspektive valuta kako kune i dolara tako i sve više evra. Španija, Italija, Baltik, Rumnija, Bugarska i Ukrajina su u kolapsu. Neke zemlje imaju evro kao valutu neke ne ali su evropske banke mlogo izložene u tim trusnim zemljama.

Ako imaju para onda je logično da kupuju vlastite hartije ovog momenta. Postoje i druge mogučnosti koje sada ne bi ovde hteo da pišem.

I na kraju, nije problem da se uđe u hartiju – problem je da se kapitalizuje ili ti izađe vanka. Možeš da brojiš pare i kažeš da si zaradio tek kada prodaš hartiju pa prođe namira pa ti broker to isplati na račun banke i onda kada dobiješ te pare u ruke. Možda če da zvuči neverovatno ali to bi možda moglo da bude problematično u dolazečem periodu.

Isto tako treba da se ima na umu da postoji teoretska šansa da neko oče da digne vrednost firme da bi lakše digo kredit. TODEX je najbolji primer.

Prvo preskoči kanap pa tek onda kaži HOP!

Ma brate Stevica, Dinko i svi ostali mirovinski su svojevremeno izašli iz ove i ostalih sličnih hartija jer su to morali. S obzirom da vrhunski znaju prepoznati trendove, pa nisu s našim penzijama pobjegli kad je trebalo, dočekali su mizerne razine i oda su zbog propisa o minimalnom mcap morali van.
Meni je samo nevjerovatno da upravitelji fondova mirovinskih za to što rade čak i primaju plaću, ali to je već drugi problem.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"


Isto tako treba da se ima na umu da postoji teoretska šansa da neko oče da digne vrednost firme da bi lakše digo kredit. TODEX je najbolji primer.

Sorry ali nisu upucen
Cijen dionice na burzi ne utjece na kreditni rejting, pa oni koji todoricu odobravaju kredite za širenje poslovanja, naprave "dubinsko snimanje" tvrtke, a ne zamaraju se cijenom dionice na zse

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

čestitam ekipi iz ADPL

[thumbsup]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Pa ovo je divno, evo čamim u ADPL već 3 godine, kupujem ga od 245 pa do 30 i kusur i sad sam konačno u plusu, ali sad što god da krene gore je vrhunska zarada 🙂 … ajd da se i meni nešto lepo desi

Cookie Monster

u 2 sata sto me nije bilo vidim skoro vise poruka nego sto se nadje za vikend [proud], e to je dobar znak [tongue]
@ stevica: mislim da je ocekivano ali samo od nekolicine koji smo kupovali oko 40 dok su drugi ulazili u ostale "bisere" i pljuvali po adpl bez osnove. za trezor se je znalo jos u ljeto pa i u jesen ali cijena nije zbog toga otisla na 75, svejedno i dalje je bila glava meta svakoj pljuvacki.. onda su jedva docekali da se malo naslade kada su vidjeli pullback sa 75 na 55 umjesto da su poceli ukrcaj dok jos vlak nije krenuo. ne vjerujem da su im oci ispale kad smo tih 75 probili i podigli letvicu na 81 pa zatim i 87 neki dan no nikako se ne slazem da je to svima bilo ocekivano i vidljivo. mislim da je jako puno onih koji ne zele prihvatiti istinu pa tako ni ne vide. no ja sam bas zbog toga sretan! da takvih nema pa kome na kome bih u buducnosti kapitalizirao 300% zarade?

respect!

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..


Čestitam kolegama imaocima ADPL,a najviše kolegi plavom koji je ustrajno branio ovu dionicu (bio je u pravu kao što se i pokazalo,tko ga je poslušao lijepo će zaraditi). [thumbsup]

rast u 5 mjeseci od 100%, jaka stvar,pa to druge dionice odrade u 3 dana [bye]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica



Čestitam kolegama imaocima ADPL,a najviše kolegi plavom koji je ustrajno branio ovu dionicu (bio je u pravu kao što se i pokazalo,tko ga je poslušao lijepo će zaraditi). [thumbsup]

rast u 5 mjeseci od 100%, jaka stvar,pa to druge dionice odrade u 3 dana [bye]
[/quote]

da ali pitanje i uz koju pozadinu! nije isti rast HT-a od 30% u godinu dana i neke druge dionice.. isto tako i adpl ali zato je svakome na volju pa tko voli neka izvoli.. i zato se veselimo sto vi ocito niste unutra ali kad bas druge "zlatne koke" razocaraju doci cete nama nazad da mi kapitaliziramo svoj dobitak.. u suprotnome nece ni dolaziti jer cete se kupati u novcima a mi cemo vas lijepo slusati kada budete s kolegama dijelili dobre i besplatne savjete [wink]

respect! [cool]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..


Pa ovo je divno, evo čamim u ADPL već 3 godine, kupujem ga od 245 pa do 30 i kusur i sad sam konačno u plusu, ali sad što god da krene gore je vrhunska zarada 🙂 … ajd da se i meni nešto lepo desi

svaka cast [thumbsup]

New Report

Close