ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,33
5.388
437
12,30
12,50
-0,41%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

kaj velite, smo danas u blokadi ili ce opet kokosari se naslagati na prodaju? trenutno nam 8-9naloga s ukupno 1500komada stoji na putu do 89kn i blokade [proud] [cool]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

malo drhte rucice pa se naslagalo 2k dionica za ukupno 172k krznenih, mislite da je to problem, barem dio? [shocked] [proud]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

Ja se čudim što nakon jučerašnje objave na zse da je Rast kupio tek 1.186 dionica do 1.12.2009.

(http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/rkRzUFFdzIlcOM4NKjy8ZQ==.pdf)

itko ide prodavati po bid-u. Evo sad je neki manijak dao 124 kom po bidu [smiley]

Ali dobro, većina je shvatila pa se ask povukao…

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet


Ja se čudim što nakon jučerašnje objave na zse da je Rast kupio tek 1.186 dionica do 1.12.2009.

Do sada je po ovom zadnjem programu kupnje ADPL kupio ukupno 23,072 ili 46% od planiranih 50,000 dionica. Za to je potrošio 43% planiranih sredstava (1,7 mil. kn). Kako bi do kraja godine u potpunosti ispunio program, trezor bi trebao znatno pojačati dinamiku kupnje, što znači da možemo očekivati više aktivnosti na asku, a manje pasivnog čučanja na bidu kao dosad. U stvari, zadnjih par dana smo upravo mogli svjedočiti ovome.

ma meni se cini kolega da ih ima jos puno koji nisu domacu zadacu odradili a kamoli vidjeli interneta pa se sad slazu tj budu slagali a ne kuze da trezor tako moze nastaviti u revijalnom tonu bez problema [shocked]
pa bar dosad je jasno da se trezoru ne zuri i da imaju vremena, meni se namece pitanje hoce li tako biti i do ljeta ako se prodaja prorjedi jos vise nego trenutno? [wink]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

Ode i onih 650 kom što je stajalo na 83 kune. Malo se pročistio ask tako da bi danas stavrno mogli malo ozbiljnije porasti. A sve to dok se ostatak burze pošteno crveni…

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

i onda ga zase** ovaj sa 1soma komada na 83… stopanje ili jos jedan panicar manje? [thumbsup] za ciscenje burekdzija

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

jel onih 1000 na 83 prodano ? ili se povuko? aaa , evo ga opet krivo sam nešto vidio , sorry

Cookie Monster


i onda ga zase** ovaj sa 1soma komada na 83… stopanje ili jos jedan panicar manje? [thumbsup] za ciscenje burekdzija


jel onih 1000 na 83 prodano ? ili se povuko? aaa , evo ga opet krivo sam nešto vidio , sorry

Jedno vrijeme nije dobro izgledalo, nagomilalo se nešto prodaje a bid je u jednom trenutku izgledao kao da će popustiti i biti pometen samo ako se pojavi neki drhtavac s par stotina papira. Ali prodavači su danas bili disciplinirani, obrana preko 80 uspjela, i ne bih sad htio ispasti preveliki optimist ali mi je izgledalo da nema više neodlučnih ovdje. A moguće da griješim.
Uglavnom i danas dobar plusić.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

ma moglo je proci jos kud i kamo bolje ali sta je tu je.. za stanje kupnje sam takvu situaciju kao jucer uocio vec puno puto no u zadnje vrijeme uvijek se kupnja naslaze i to mi je jasno i logicno no ovi drhtavci mi nikako u glavu ne idu… [tongue]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

Ovo je zdrav rast ,nisu pretjerano veliki prometi ali ona lagano se pomiče.Probijena je psiholoska barijera od 80 kn tako da je realno da idući tjedan budemo minimalno 90 kn,ako ne i više.Nije bas izložena ni novinskim natpisima tako da bi upala u oko,a ni svakojaki analitičari je bas i ne spominju sto je odlično.Ko treba da zna njenu vrijednost taj sigurno zna i polako je skuplja u tišini.Sviđa mi se to da ni crobex na nju vise ne utječe.

zasluzena 100tka kolega [thumbsup]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

New Report

Close