ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.07.2024. u 18:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,81
14.634
1,142
12,75
12,95
0,39%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Gdje nam je sada gospon Fedyja da nas upozori kako je ovdje šupalj bid i da će se dionica raspasti?

Zar je tako pročitati knjige i proučiti brojke u bilanci ovoga poduzeća, te iste usporediti sa cijenom dionice na burzi.

No nebitno… oni sa puno novca, kapitala i znanja su izgleda to dobro proučili, a to je puno bolje nego da su isto proučili mali i bojažljivi investitori.

Pa ne želimo forumaše u ovoj dionici, nije li tako? Želimo krupan kapital koji će malim dioničarima njihove dionice jeftino izbiti. To je ono što želimo!! Forumaši prodajtedok još ima bida! [smiley]

srdačan pozdrav,

guvernerov mlađi brat, GUBERNATOR


Gospon Fedya je trenutno previše zaokupljen sa bidom Podravke da bi se imao vremena brinuti o bidu AD plastika. [lol]

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene



očekivana dobit 2009 je cca 6-7mil KN, a možda i više

Riječi vam se pozlatile koelga, to bi značilo da bi napravili u zadnjem kvartalu 2009. ca. 2 milijuna kuna dobiti u odnosu na 43 milijuna kuna gubitka u 2008.

lp
[/quote]

da,da,da + lova od prodaje tvornice u Makarskoj…….. [proud]

Nije da ih ja sad crnim jer nisam na nekom visokom položaju.
Ali većina tih ljudi je toliko nesposobna da je to za ne virovat. Da li možete virovat da ima ljudi u upravi koje neću imenovat da ne znaju ni jedan strani jezik.
Ljudi koji postanu neki direktori u firmi sa te pozicije se više ne skidaju, u druge firme ne odlaze jer nemaju znanje, postaju direktori isključivo jer ne misle svojom glavom i slušaju nadređene.
Eventualno zamijenjuju pozicije direktora.

Zato sad Marinac i Mladinić pričaju samo engleski…

nema kupnje. brokeri iz rasta očito imaju slobodan dan, a kolega plavi se povukao jer su se oni bili naslagali. ubuduće vas molim da se bolje koordinirate. [lol]

Odlično držanje u podređenoj poziciji.
Imate moje pohvale.

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


nema kupnje. brokeri iz rasta očito imaju slobodan dan, a kolega plavi se povukao jer su se oni bili naslagali. ubuduće vas molim da se bolje koordinirate. [lol]

ako neki šaljivdžija otrese na 67, pojavit će se takva vojska naloga na bidu kakvu još nisi vidio, zasad ekipa trejda na drugim dionicama i koriste odbijance.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

pa baš zbog ekipe trejdera i tražim bolju koordinaciju. kako će izaći, oploditi i vratiti se ako nema kupnje!?

još se nisu koordinirali kolega plavi i brokeri iz rasta pa opet fali kupnje


još se nisu koordinirali kolega plavi i brokeri iz rasta pa opet fali kupnje

bojim se da je to zbog određenog pritiska koji je bio zadnjih dana, a za koji sam i sam djelomice kriv.
Naime podosta sam smanjio ovdje izloženost, približavamo se uskoro i kraju godine, kada trezor više neće smjet kupovati, pa se bojim da bi mogao nastati zrakoprazan prostor na kupnji.

Ustvari već je i sada vidljiv.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

šta ne znači da trezor sad neće pojačati dinamiku kupnje. do sad je trezor kupio cca 22.000 komada što nije ni pola od mogućih 50.000 komada



još se nisu koordinirali kolega plavi i brokeri iz rasta pa opet fali kupnje

bojim se da je to zbog određenog pritiska koji je bio zadnjih dana, a za koji sam i sam djelomice kriv.
Naime podosta sam smanjio ovdje izloženost, približavamo se uskoro i kraju godine, kada trezor više neće smjet kupovati, pa se bojim da bi mogao nastati zrakoprazan prostor na kupnji.

Ustvari već je i sada vidljiv.

lp

[/quote]

zbog cega trezor ne bi smio nastaviti kupovati nakon nove godine? i dalje imaju aktualan "master" program kupnje dionica do nekih 300-400k s ovim trenutno kupljenima… treba li im za to posebna odluka i rezerviranje sredstava ili sam nesto drugo previdio?

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

pa u ovoj odluci se kaže do 31.12.2009. šta ne znači da ne mogu donijeti novu odluku. kolega plavi je, kako sam kaže podosta smanjio izloženost, pa sad treba kupiti jeftinije

New Report

Close