ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.07.2024. u 21:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,80
16.375
1,279
12,80
12,90
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

najljepsa hvala kolega na iskrenosti i sto ste podijelili info sa svima nama. uistinu to cijenim!

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

@AliG,
jedan moj dobar frend je također tamo neke vrijeme radio prije par godina, i govorio mi slične informacije da je uprava katastrofa, da se loše radi itd. Vani je završio ekonomiju, pa je bio razočaran poslovanjem ovdje i to… I ja sam zbog toga propustio dobar dio rasta na toj dionici u onom posljednjem valu prije cca 4 godine, kad je sa oko 50-60 kn došla do 120-130, kad sam se tek i ja uključio i odradio skoro do 300 kn…
Zaključak:
1) Puno hvala na direktnim informacijama!
2) Ipak je različit aspekt dionice od firme. Pogotovo kad firma kupuje svoje dionice do 10%, koliko se sjećam… Ali ove tvoje informacije dakako da mogu biti korisne.

Došao sad s kave i kako uz kavu volim pročitati dnevnu štampu, gledam auto prilog u Novom listu, a kad ono tamo na srednjoj stranici plavi Dacia Duster, pripremljen za utrke u francuskom prvenstvu u kružnim utrkama na ledu, u rukama ni manje ni više nego velikana zvanog Alain Prost. Pustimo sad što je to vozilo pripremao Renault sport, ovo je očita marketinška ofenziva brand-a Dacia prema zapadnim tržištima.
respect. [thumbsup]

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"


Došao sad s kave i kako uz kavu volim pročitati dnevnu štampu, gledam auto prilog u Novom listu, a kad ono tamo na srednjoj stranici plavi Dacia Duster, pripremljen za utrke u francuskom prvenstvu u kružnim utrkama na ledu, u rukama ni manje ni više nego velikana zvanog Alain Prost. Pustimo sad što je to vozilo pripremao Renault sport, ovo je očita marketinška ofenziva brand-a Dacia prema zapadnim tržištima.
respect. [thumbsup]

cekajte????? ovaj nas plavi????????????????
pofuk

DAnas opet čiščenje aska, ovdje je netko očigledno počeo skupljati, treba ga pustiti i ne postavcljati askove, niti prodavbati po bidu ( kao ja jučer ).

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



@AliG
,
jedan moj dobar frend je također tamo neke vrijeme radio prije par godina, i govorio mi slične informacije da je uprava katastrofa, da se loše radi itd. Vani je završio ekonomiju, pa je bio razočaran poslovanjem ovdje i to… I ja sam zbog toga propustio dobar dio rasta na toj dionici u onom posljednjem valu prije cca 4 godine, kad je sa oko 50-60 kn došla do 120-130, kad sam se tek i ja uključio i odradio skoro do 300 kn…
Zaključak:
1) Puno hvala na direktnim informacijama!
2) Ipak je različit aspekt dionice od firme. Pogotovo kad firma kupuje svoje dionice do 10%, koliko se sjećam… Ali ove tvoje informacije dakako da mogu biti korisne.

po ovome što čitam i znam, firma je odlična iz aspekta dioničara, kao i uprava (bez obzira koliko se to nekom činilo čudno, ali ova firma itekako radi za dioničara), a dionica još bolja. brutalna kombinacija.

A da ne spominjem kako je dionica sramotno podcijenjena na ovim razinama. Win Win situacija!!

Gdje nam je sada gospon Fedyja da nas upozori kako je ovdje šupalj bid i da će se dionica raspasti?

Zar je tako pročitati knjige i proučiti brojke u bilanci ovoga poduzeća, te iste usporediti sa cijenom dionice na burzi.

No nebitno… oni sa puno novca, kapitala i znanja su izgleda to dobro proučili, a to je puno bolje nego da su isto proučili mali i bojažljivi investitori.

Pa ne želimo forumaše u ovoj dionici, nije li tako? Želimo krupan kapital koji će malim dioničarima njihove dionice jeftino izbiti. To je ono što želimo!! Forumaši prodajtedok još ima bida! [smiley]

srdačan pozdrav,

guvernerov mlađi brat, GUBERNATOR

Ma kaže kolega da je uprava loša. Hm ne znam, onda ovo što su napravili u zadnjih godinu dana se desilo slučajno. Kako loša ako idemo iz minusa u +. Pa skresali gubitaške pogone. Pa forward još bolji. To što ne barataju jezicima (stranim naravno) im nije baš za pohvalu ali tko je idealan.

enivej čučim na vrhu bida već neko vrijeme oće li me neko poklopiti.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Dok sam pisao ovo gore netko mi se pridružio.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

lupi po asku, kaj si cicija


lupi po asku, kaj si cicija

Zašto, prošlo je i ovako, mislim si da sam trebao 0,10 kn manje ponuditi, ovo s..nje od dionice i tako ne valja.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"


Gdje nam je sada gospon Fedyja da nas upozori kako je ovdje šupalj bid i da će se dionica raspasti?

Zar je tako pročitati knjige i proučiti brojke u bilanci ovoga poduzeća, te iste usporediti sa cijenom dionice na burzi.

No nebitno… oni sa puno novca, kapitala i znanja su izgleda to dobro proučili, a to je puno bolje nego da su isto proučili mali i bojažljivi investitori.

Pa ne želimo forumaše u ovoj dionici, nije li tako? Želimo krupan kapital koji će malim dioničarima njihove dionice jeftino izbiti. To je ono što želimo!! Forumaši prodajtedok još ima bida! [smiley]

srdačan pozdrav,

guvernerov mlađi brat, GUBERNATOR

Uvaženi kolega GUBERNATOR, mlađi brate veleuvaženog kolege guvernera, moram Vam napomenuti da sam Vašeg brata iznimno cijenio, ovim putem želim mu uspjeh u biznisu s naftom, a uopće ne sumnjam da će i u tome biti iznimno uspješan. Kako sam cijenio Vašega brata tako cijenim i Vas, jer znanje koje je imao Vaš brat sigurno je većinu prenio i na Vas. S vašim postom u potpunosti se slažem osim uz jednu malu opasku, rekao bih da ne želimo forumaše sada u dionici, ali kada papir uhvati 1 book (nekakva minimalna granica pristojnosti za ovakav papir i ovakvu firmu), svi naši dragi forumaši su dobrodošli. Nakako imam osjećaj da će im se onda ovo početi jakooo sviđati.
respect.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

New Report

Close