ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.10.2024. u 01:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,03
22.233
2,016
11,05
11,50
-0,88%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


….Na 40 kuna ste u sekundi

Pozlatile ti se.Stigao neki cash.


Ajme, pa tek sad vidim da su vam ovih 100 000 kuna ukupnog bida ne samo najbolji prijatelji nego i jedini.Ne daj Bože da ovaj što je na asku sa 1200 komada lupi po bidu.
Na 40 kuna ste u sekundi

Kolega, pa ajmo se dogovoriti, evo nudim vam 55 krznenih

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

joj koliko samohvale,i priče u prazno…
apsolutno se ništa posebno nije dogodilo

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

Tko ima gledalicu sve mu je jasno sto se dogadja na ovoj dionici
Jedna pjesma za plasicare
Vaš link

WWW.THEVENUSPROJECT.COM

Neće, pa neće.
Da padne na 70.
Netko se svaki dan gura sa 1 000 komada na kupnji.
Umjesto da pusti pa da kupujemo po diskontu.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Neće, pa neće.
Da padne na 70.
Netko se svaki dan gura sa 1 000 komada na kupnji.
Umjesto da pusti pa da kupujemo po diskontu.

lp

Reko bi Izet Fazelinović "sunce mu kalajsavo"

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

ja bih volio cuti neku informaciju od kolege koji se pred koji tjedan javio i potvrdio da radi bas u miloj nam adpl. ima li nekih bitnih novosti, planova za nadolazece razdoblje, kakva je atmosfera i slicno?
unaprijed hvala!

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..


ja bih volio cuti neku informaciju od kolege koji se pred koji tjedan javio i potvrdio da radi bas u miloj nam adpl. ima li nekih bitnih novosti, planova za nadolazece razdoblje, kakva je atmosfera i slicno?
unaprijed hvala!

Ma kolega puno radi, u tri smjene, i nedeljom, a o prekovremenima da ne govorimo, pustite čovjeka da se zasluženo odmori.
iz minusa u plus.
respect.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

evo sad sam vec lijen i pisati pa samo lijepim linkove sa novim stanje trezora:
http://www.poslovni.hr/132586.aspx
[yawn] [tongue]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

očekivana dobit 2009 je cca 6-7mil KN, a možda i više


očekivana dobit 2009 je cca 6-7mil KN, a možda i više

Riječi vam se pozlatile koelga, to bi značilo da bi napravili u zadnjem kvartalu 2009. ca. 2 milijuna kuna dobiti u odnosu na 43 milijuna kuna gubitka u 2008.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ne znam kolika je dobit za ovu godinu, ali sam načuo da sakrivaju dio ovogodišnje dobiti na račun gubitka lanjske godine.
Sad ne mora to biti istina, ali eto takav info sam dobio.

Inače nemam ove dionice jer se držim one američke poslovice da ne držim kapital tamo gdje i radim.

Ali najgora stvar kod ADP-a ako želite čuti pravu istinu rukovodeći ljudi.
Nije da ih ja sad crnim jer nisam na nekom visokom položaju.
Ali većina tih ljudi je toliko nesposobna da je to za ne virovat. Da li možete virovat da ima ljudi u upravi koje neću imenovat da ne znaju ni jedan strani jezik.
Ljudi koji postanu neki direktori u firmi sa te pozicije se više ne skidaju, u druge firme ne odlaze jer nemaju znanje, postaju direktori isključivo jer ne misle svojom glavom i slušaju nadređene.
Eventualno zamijenjuju pozicije direktora.

Za direktora Bobana govore da mu je najveća mana šta ne zna izabrat suradnike, uvik neke promaje izabere. Govori se da će sljedeći predsjednik uprave biti člane uprave Neno Marković, a taj čovjek je toliko iskompleksiran da to još u svom životu nisam vidio. Visok je metar i žilet a maršira ka petorica.
Prošli član uprave Paško Vela retard na kvadrat.

A plaće radnika su posebna kategorija, ne postoji ni jedan zadovoljan radnik po tom pitanju. Povišice se ne daju i to je to. Kvalitetni ljudi koji nauče posao odlaze u druge firme jer im ovi ne žele dat povišice
Za industrijalizaciju Luge u rusiji su ljude držali na kruvu i vodi. Plača obrozovanih tehnologa oko 5 keka i pišljiva dnevnica od 50 dolara. A sa 50 dolara u rusiji jedva preživiš dan.

Ali nemojte da vas to deprimira, to znači da više dobiti ide vama, pa ako vas to veseli, ludilo

Kako je onaj kolega guverner nekidan reka, da ako nekome ne platiš dug i još taj novac oročiš onda više dobiti meni. Kakvo katastrofalno razmišljanje.

Eto toliko

New Report

Close