ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.10.2024. u 03:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,03
22.233
2,016
11,05
11,50
-0,88%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Ja nisam nestrpljiv tip, doduše u četiri navrata mi je tako pobjeglo, više puta mi se pristup čekanja na bidu isplatio,

PAzite da se u tom slučaju ne stvori prejaka potpora.

[wink]

lp
[/quote]

Da, međutim nisam nažalost toliko jak.
[/quote]

Kad se male ruke slože, sve se može.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

kako se nalozi postavljaju, izgleda da će se danas skupljat po prodaji





Danas bi mogao biti nagovještaj preokreta.
Naime, nakon dulje vremena, nemamo iskipavanje po bidu ( kojeg fala bogu uvijek ima i to najčešće 1 000 komada na prvom mjestru ).

Ako je ovaj koji je do sada prodavao, zaustavio svoju prodaju i zadovoljio se sa prodanim, onda idući tjedan možemo potegnuti opet prema 80 kuna.

lp

Ne do utorka, ne do utorka [pray] [pray] [pray] [pray]
[/quote]

hoćete li kolega u utorak strpljivo čekati na kupnji ili ćete, čim lova sjedne, opaliti po prodaji?[thumbsup]
[/quote]

lp

Nema me već dugo na kupnji, ali od ponedjeljka sam opet tu kao podrška.

[wink]
[/quote]

Vidite kako je bila riječ o dobroj procijeni, polako ali sigurno napredujemo.

Stanje na kupnji i prodaji sugerira daljnji rast sutra.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ja danas uzeo 500 kom..da malo nadokupim
Tvrtka ošla iz minusa u plus, na godisnjoj razini uz bilancu koja moze podnije još 5 ovakvih kriza

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Ja danas uzeo 500 kom..da malo nadokupim
Tvrtka ošla iz minusa u plus, na godisnjoj razini uz bilancu koja moze podnije još 5 ovakvih kriza

tek sam sad shvatio da ovo nije dizelaš. letjet će perje [lol]

Šaljivdžija na asku s 240 komada spušta nalog za 10 lipa svake minute :-))))))

poplašit će ekipu na bidu pa će mu uteći [lol]

Šaljivdžija je za prijaviti HANFI, jeste li skužili, kad se prestao spuštati i vratio se na 76,40 kn, da je istovremeno nestalo i 200-injak komada s kupnje!?

Ajme, pa tek sad vidim da su vam ovih 100 000 kuna ukupnog bida ne samo najbolji prijatelji nego i jedini.Ne daj Bože da ovaj što je na asku sa 1200 komada lupi po bidu.
Na 40 kuna ste u sekundi

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Ajme, pa tek sad vidim da su vam ovih 100 000 kuna ukupnog bida ne samo najbolji prijatelji nego i jedini.Ne daj Bože da ovaj što je na asku sa 1200 komada lupi po bidu.
Na 40 kuna ste u sekundi

[yawn]


Ajme, pa tek sad vidim da su vam ovih 100 000 kuna ukupnog bida ne samo najbolji prijatelji nego i jedini.Ne daj Bože da ovaj što je na asku sa 1200 komada lupi po bidu.
Na 40 kuna ste u sekundi

Tako je kolega…ovdje sam se iskrcao i sad pritiscem s ostatkom prema dolje nebi li navukao jadne male da mi prodaju po bidu…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

a ako vam to ne pođe za rukom uvijek možete skupljati po asku ispod vašeg naloga.

New Report

Close