ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,65
12.385
1,063
11,65
11,90
-2,92%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Mene zanima kaj oni proizvode ?

Evo kolega, pa pogledajte:

http://www.adplastik.hr/4autoind.htm

Možda upravo u Vašem autu ima i dio što je proizveo AD Plastik, nije li to divno?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Isprika, krivi link, evo ispravan:

http://www.adplastik.hr/3autoind.htm

Kada otvorite stranicu ( pozicionirate se mišom i lijevi klik miša na link ), pozicionirajte se i na
dio gdje piše " programi izvan auto induastrije " , pa pogledajte i tamo što proizvode.

Tamo onda imate sedam podlinkova, pa možete klikati na svaki od njih i gledati što sve rade.
Ne znam jel mi se samo čini, ali izgleda da je svako malo nešto novo kod tih proizvoda u paleti.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Danas bi mogao biti nagovještaj preokreta.
Naime, nakon dulje vremena, nemamo iskipavanje po bidu ( kojeg fala bogu uvijek ima i to najčešće 1 000 komada na prvom mjestru ).

Ako je ovaj koji je do sada prodavao, zaustavio svoju prodaju i zadovoljio se sa prodanim, onda idući tjedan možemo potegnuti opet prema 80 kuna.

lp

Ne do utorka, ne do utorka [pray] [pray] [pray] [pray]

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"



Danas bi mogao biti nagovještaj preokreta.
Naime, nakon dulje vremena, nemamo iskipavanje po bidu ( kojeg fala bogu uvijek ima i to najčešće 1 000 komada na prvom mjestru ).

Ako je ovaj koji je do sada prodavao, zaustavio svoju prodaju i zadovoljio se sa prodanim, onda idući tjedan možemo potegnuti opet prema 80 kuna.

lp

Ne do utorka, ne do utorka [pray] [pray] [pray] [pray]
[/quote]

hoćete li kolega u utorak strpljivo čekati na kupnji ili ćete, čim lova sjedne, opaliti po prodaji?[thumbsup]




Danas bi mogao biti nagovještaj preokreta.
Naime, nakon dulje vremena, nemamo iskipavanje po bidu ( kojeg fala bogu uvijek ima i to najčešće 1 000 komada na prvom mjestru ).

Ako je ovaj koji je do sada prodavao, zaustavio svoju prodaju i zadovoljio se sa prodanim, onda idući tjedan možemo potegnuti opet prema 80 kuna.

lp

Ne do utorka, ne do utorka [pray] [pray] [pray] [pray]
[/quote]

hoćete li kolega u utorak strpljivo čekati na kupnji ili ćete, čim lova sjedne, opaliti po prodaji?[thumbsup]
[/quote]

lp

Nema me već dugo na kupnji, ali od ponedjeljka sam opet tu kao podrška.

[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




Danas bi mogao biti nagovještaj preokreta.
Naime, nakon dulje vremena, nemamo iskipavanje po bidu ( kojeg fala bogu uvijek ima i to najčešće 1 000 komada na prvom mjestru ).

Ako je ovaj koji je do sada prodavao, zaustavio svoju prodaju i zadovoljio se sa prodanim, onda idući tjedan možemo potegnuti opet prema 80 kuna.

lp

Ne do utorka, ne do utorka [pray] [pray] [pray] [pray]
[/quote]

hoćete li kolega u utorak strpljivo čekati na kupnji ili ćete, čim lova sjedne, opaliti po prodaji?[thumbsup]
[/quote]

Ja nisam nestrpljiv tip, doduše u četiri navrata mi je tako pobjeglo, više puta mi se pristup čekanja na bidu isplatio, pogotovo ovdje, enivej moj odgovor je da ću u utorak odlučiti, ako otprhne previše gore možda i propustim, imam još par tikera na nišanu.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Mediaplan,trnutno rade sa jako malim kapacitetima,Peugeot-Citroen imaju sve sta im treba blizu nas.
Mislim da su oni radili ,al radili,sad kad je autoindustrija malo posrnula i oni rade sa 50% kapaciteta,a imaju problema i sa nekakvim unutarnim preslagivanjem.Osobno ,nisam i ne želim ulazit u ovu dionicu,mislim da je 20-30 kn više nego fer.

................................................???????????????????


Mediaplan,trnutno rade sa jako malim kapacitetima,Peugeot-Citroen imaju sve sta im treba blizu nas.
Mislim da su oni radili ,al radili,sad kad je autoindustrija malo posrnula i oni rade sa 50% kapaciteta,a imaju problema i sa nekakvim unutarnim preslagivanjem.Osobno ,nisam i ne želim ulazit u ovu dionicu,mislim da je 20-30 kn više nego fer.

tek se logirao i onda jeftin druk na dole…sve ok za razmišljanje,ali is prve reći da je cijena 20-30 kn ok,je stvarno glupost.

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

Ja nisam nestrpljiv tip, doduše u četiri navrata mi je tako pobjeglo, više puta mi se pristup čekanja na bidu isplatio,

PAzite da se u tom slučaju ne stvori prejaka potpora.

[wink]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Mediaplan,trnutno rade sa jako malim kapacitetima,Peugeot-Citroen imaju sve sta im treba blizu nas.
Mislim da su oni radili ,al radili,sad kad je autoindustrija malo posrnula i oni rade sa 50% kapaciteta,a imaju problema i sa nekakvim unutarnim preslagivanjem.Osobno ,nisam i ne želim ulazit u ovu dionicu,mislim da je 20-30 kn više nego fer.

tek se logirao i onda jeftin druk na dole…sve ok za razmišljanje,ali is prve reći da je cijena 20-30 kn ok,je stvarno glupost.
[/quote]
Nije,vjerujte,ovi igraci za koje oni proizvode bas ne klapaju najbolje.
Zasto se ubijat od razmišljanja,kad ce se 10-20%,moc dignut na ATPL do nove godine.
Iduca ce bit izuzetno slabe likvidnosti,to nemojte zaboravit,trazit ce se marza sigurnosti.
Tu maržu nema ADPL,pustite linkove i navijanje,sagledajte realno.

................................................???????????????????


Ja nisam nestrpljiv tip, doduše u četiri navrata mi je tako pobjeglo, više puta mi se pristup čekanja na bidu isplatio,

PAzite da se u tom slučaju ne stvori prejaka potpora.

[wink]

lp
[/quote]

Da, međutim nisam nažalost toliko jak.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"




Mediaplan,trnutno rade sa jako malim kapacitetima,Peugeot-Citroen imaju sve sta im treba blizu nas.
Mislim da su oni radili ,al radili,sad kad je autoindustrija malo posrnula i oni rade sa 50% kapaciteta,a imaju problema i sa nekakvim unutarnim preslagivanjem.Osobno ,nisam i ne želim ulazit u ovu dionicu,mislim da je 20-30 kn više nego fer.

tek se logirao i onda jeftin druk na dole…sve ok za razmišljanje,ali is prve reći da je cijena 20-30 kn ok,je stvarno glupost.
[/quote]
Nije,vjerujte,ovi igraci za koje oni proizvode bas ne klapaju najbolje.
Zasto se ubijat od razmišljanja,kad ce se 10-20%,moc dignut na ATPL do nove godine.
Iduca ce bit izuzetno slabe likvidnosti,to nemojte zaboravit,trazit ce se marza sigurnosti.
Tu maržu nema ADPL,pustite linkove i navijanje,sagledajte realno.
[/quote]

prodajte ADPL

I'LL BE BACK

New Report

Close