ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 22:59
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

stanje na dan 11.11:

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. GRUPA AEROKOSMICHESKOE OBORUDOVANIE 1.259.875 30,00 Osnovni račun
2. PREVENT-ZLATAR D.O.O. 636.471 15,16 Osnovni račun
3. PREVENT GLOBAL D.D. 445.299 10,60 Osnovni račun
4. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 122.480 2,92 Skrb. račun
5. AD PLASTIK D.D. (1/1) 116.690 2,78 Osnovni račun
6. PBZ D.D. 88.806 2,11 Skrb. račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 73.474 1,75 Skrb. račun
8. BOBAN JOSIP 68.543 1,63 Osnovni račun
9. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 56.000 1,33 Skrb. račun
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 50.000 1,19 Skrb. račun

moje pitanje je, je li danas bio upravo "onaj" dan kada se moglo jos jeftinije dokupiti prije novog rasta ili me samo osjecaj vara?

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

počelo se čistiti prodaju i to žestoko [lol]

cijena skače pogledom je nemožemo pratiti…
lete dionice na sve strane [lol]

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!




Bogami lijepo se ovdje šiba po bidu.
Jedino je mali problem što je na bidu sveukupno oko 75 000 kuna.14 ponuda od kojih je
do 65 kuna ukupno 35 000 kuna.A onda je slijedeća ponuda na 42 kune.Dobro nije ni 42 kune malo za platiti za dionicu ali svejedno.Što ako neko odluči prodati svojih 35 000 kuna dionica?
Pa to može i na nulu ako netko ne stavi bar još 20 000 kuna na bid.
Nezavidna pozicija

na ADPL je profesionalni sakupljač prisutan već tjednima, a kupuje više od trezora…što me iznimno veseli[cool]. bilo bi dobro da mu prodate…

[/quote]

Ne mogu prodati jer nemam ovu dionicu.Samo sam ukazao na stanje bida koje je očajno.
Na ovoj dionici bi neki mogli saznati kako je to živjeti u zarobljeništvu na kruhu i vodi
[/quote]

kako vam nije neugodno? Iz aviona se vidi kako već mjesec dana ulazi krupni kapital po 7X kuna, a to nije trezor. Trezor također kupuje, ali po manje. Naravno da nemate ovu dionicu kad nemate znanje i nije vam jasno što je to podcijenjena dionica. Još uvijek živite u vremenu građevinarskih balona, pa vam nije jasno da prema kapitalu i stanju u bilanci, ova dionica bi trebala koštati 150 kuna kako bi bila u rangu sa Tehnikom na 1800 kuna. I to ako uopće ignoriramo ikakve rizike i očekivanja (koja su oboje u korist ADPL). Ne mislim ja ovdje ništa loše o Tehnici, da me ne bi netko krivo shvatio. Ovo je samo primjer. Pa se ekipa čudi kad su prvi bidovi po 1000 komada već mjesecima. Ti koji se sada boje staviti na bid kad vide rupu ispod smart money-a će lupati po asku po 150 kuna.Da stvar bude interesantnije , i onda će biti jeftino i podcijenjeno. Imajte i štujte znanje

I'LL BE BACK


Da stvar bude interesantnije , i onda će biti jeftino i podcijenjeno. Imajte i štujte znanje

[thumbsup]

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene


Pa se ekipa čudi kad su prvi bidovi po 1000 komada već mjesecima. Ti koji se sada boje staviti na bid kad vide rupu ispod smart money-a će lupati po asku po 150 kuna.

Pa zar ne bi smart money bio efikasniji u akumulaciji tako da se postavlja na bid malo po malo, a ne sa 1000 komada. Time bi se stvorio dojam još šupljeg bida i lakše isprovocirala prodaja. Ili je u pitanju strategija sa doziranom količinom da se ne dopusti propadanje cijene iz nekog razloga. Iskusniji kolege, o čemu se tu radi?

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

Nego sad mi je potvrđeno da mi u utorak stiže neka lova, bil ikako mogli zadržati ovo oko 70 krznenih, kvario bi si prosjek, mač oblajđd

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"



Pa se ekipa čudi kad su prvi bidovi po 1000 komada već mjesecima. Ti koji se sada boje staviti na bid kad vide rupu ispod smart money-a će lupati po asku po 150 kuna.

Pa zar ne bi smart money bio efikasniji u akumulaciji tako da se postavlja na bid malo po malo, a ne sa 1000 komada. Time bi se stvorio dojam još šupljeg bida i lakše isprovocirala prodaja. Ili je u pitanju strategija sa doziranom količinom da se ne dopusti propadanje cijene iz nekog razloga. Iskusniji kolege, o čemu se tu radi?
[/quote]

1000 komada je u vrijednosti 70 000kn. na mcap od 300 milijuna ili cap ispod top 10 od 100 milijuna. To ti je ko kad na ledu netko stavi 10 komada na bid. Pa ne može manje.

I'LL BE BACK

Danas bi mogao biti nagovještaj preokreta.
Naime, nakon dulje vremena, nemamo iskipavanje po bidu ( kojeg fala bogu uvijek ima i to najčešće 1 000 komada na prvom mjestru ).

Ako je ovaj koji je do sada prodavao, zaustavio svoju prodaju i zadovoljio se sa prodanim, onda idući tjedan možemo potegnuti opet prema 80 kuna.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Mene zanima kaj oni proizvode ?

Cilj opravdava sredstvo.


Mene zanima kaj oni proizvode ?

ma igracke kolega neke plasticne, znate ono, recimo stvarcice kakve su vam na slicici ispod nicka… svakaj nekaj… nema sta nema [lol] [lol] [cool] [lol] [lol]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

btw ako nekoga zanima:
http://www.poslovni.hr/131965.aspx

dakle zadnje stanje trezora na dan 12.11. je 119.084 dionice.. [thumbsup]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

New Report

Close