ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 01:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Svi smo nešto tihi danas?

pokušavamo dokučiti značenje decoupling crobexa

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

eeee, moji plasticari!!! Vidim da nevidtie jednu bitno dobru vijest za ADPL i to neposredno u nasem okruzenju tj.u komsiluk [proud]


eeee, moji plasticari!!! Vidim da nevidtie jednu bitno dobru vijest za ADPL i to neposredno u nasem okruzenju tj.u komsiluku.

Tko je rekao da ne vidimo?

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"


eeee, moji plasticari!!! Vidim da nevidtie jednu bitno dobru vijest za ADPL i to neposredno u nasem okruzenju tj.u komsiluku.

Tko je rekao da ne vidimo? Ali ne bih špekulirao o tome dok se i službeno ne dogovore, to ti je za sad u istom statusu kao i Renault – Avtovaz, pobjego mi gornji post, bio sam prebrz na prstu.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"



eeee, moji plasticari!!! Vidim da nevidtie jednu bitno dobru vijest za ADPL i to neposredno u nasem okruzenju tj.u komsiluku.

Tko je rekao da ne vidimo? Ali ne bih špekulirao o tome dok se i službeno ne dogovore, to ti je za sad u istom statusu kao i Renault – Avtovaz, pobjego mi gornji post, bio sam prebrz na prstu.

neznam dali mislimo na isto?

ali da skratim.

Fiat preuzima Zastavu.

Najviša delegacija Srbije, koju će predvoditi Ministarstvo ekonomije i regionalnog razvoja, potpisat će narednih tjedana u Kragujevcu aneks ugovora s Fiatom.

inace Zastava je jos u bivsoj Jugi suradjivala sa Jugoplastikom tj danasnjim ADPL.


ali da skratim.

Fiat preuzima Zastavu.

Najviša delegacija Srbije, koju će predvoditi Ministarstvo ekonomije i regionalnog razvoja, potpisat će narednih tjedana u Kragujevcu aneks ugovora s Fiatom.

mislimo na isto

inace Zastava je jos u bivsoj Jugi suradjivala sa Jugoplastikom tj danasnjim ADPL.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

http://www.poslovni.hr/131502.aspx

" Na temelju dosadašnjih planova formirana je bescarinska zona u kojoj će biti mjesta za sve tvornice koje rade za automobilsku industriju i izvoze najmanje 70 posto svojih proizvoda. U bescarinskoj zoni je određeno mjesto za 14 tvornica koje će proizvoditi djelove i komponente za proizvodnju Fiatovih automobila, ali i za IVECO tvornicu modernih autobusa. "

14 tvornica u bescarinskoj zoni?
Kojih 14 tvornica?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


http://www.poslovni.hr/131502.aspx

" Na temelju dosadašnjih planova formirana je bescarinska zona u kojoj će biti mjesta za sve tvornice koje rade za automobilsku industriju i izvoze najmanje 70 posto svojih proizvoda. U bescarinskoj zoni je određeno mjesto za 14 tvornica koje će proizvoditi djelove i komponente za proizvodnju Fiatovih automobila, ali i za IVECO tvornicu modernih autobusa. "

14 tvornica u bescarinskoj zoni?
Kojih 14 tvornica?

Na koju god stranu se čovjek okrene sve neke polu-informacije, mumbo vamo, jambo tamo, a nigdje ništa konkretno, ili je posrijedi nešto veliko ili ćorak.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Plavi hvala na informacijama za ADPL i BLSC

stanje na dan 9.11. (stvarno na 4.11.):

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. GRUPA AEROKOSMICHESKOE OBORUDOVANIE 1.259.875 30,00 Osnovni račun
2. PREVENT-ZLATAR D.O.O. 636.471 15,16 Osnovni račun
3. PREVENT GLOBAL D.D. 445.299 10,60 Osnovni račun
4. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 122.480 2,92 Skrb. račun
5. AD PLASTIK D.D. (1/1) 115.317 2,75 Osnovni račun
6. PBZ D.D. 88.806 2,11 Skrb. račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 73.474 1,75 Skrb. račun
8. BOBAN JOSIP 68.543 1,63 Osnovni račun
9. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 56.000 1,33 Skrb. račun
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 50.000 1,19 Skrb. račun
Ukupno: 69,44

dajte malo zivnite ljudi, pa ja vesel bilo da pada ili raste, ako raste super sto mi raste racun a ako pada cekam da dokupim jeftinije pa opet super, kaj vi ne gledate tak? [cool]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

Ne loš dan danas, gledajući prosječnu cijenu u odnosu na jučerašnju pad je zanemariv.

Onmo što je bitno je to da dionica i dalje ima ogroman fundamentalan gap, i što je ovo dionica, jedna od manjeg broja, koja ima promjenu u poslovanju, ali ne na gore, već na bolje.

Također i potpisivanje novog joint venture ugovora sa FAurecijom, jednim od najvećih proizvođača auto dijelova, donijet će rezultate još bolje, baš kako je i pisalo u službenoj obavijesti na Zagrebačkoj burzi.

TRezor po malo kupuje, a slujedeće godine opet ide objava za još kupovine dionica, jer na skupštini je dana ovlast za kupnju 419 000 dionica.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close