ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 10:13
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,65
1.456
125
11,65
11,85
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dobro se drži ADPL.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

Zasad je po izvještajima trezor na zse kupio dionica u vrijednosti od 654.760 kn, a od predviđenih 4 milijuna (16,4%). Taj broj je vjerovatno za par postotaka veći obzirom da je zadnje izvješće na ZSE bilo 28.10.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


još 153 dionice do blokade! ovaj put malim slovima i bez boldanog

tilt! tilt!

evo još 4.044 dionice do blokade

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Zasad je po izvještajima trezor na zse kupio dionica u vrijednosti od 654.760 kn, a od predviđenih 4 milijuna (16,4%). Taj broj je vjerovatno za par postotaka veći obzirom da je zadnje izvješće na ZSE bilo 28.10.

ponovno bih upozorio da je kriterij ILI 50k dionica ILI koliko uspiju dokupiti za 4mil u periodu do kraja godine

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

Baš mi je super ovaj dežurni dušebrižnik koji sustavno sve postove ocjenjuje s 1%. 🙂



Zasad je po izvještajima trezor na zse kupio dionica u vrijednosti od 654.760 kn, a od predviđenih 4 milijuna (16,4%). Taj broj je vjerovatno za par postotaka veći obzirom da je zadnje izvješće na ZSE bilo 28.10.

ponovno bih upozorio da je kriterij ILI 50k dionica ILI koliko uspiju dokupiti za 4mil u periodu do kraja godine
[/quote]
u dionicama je to 9287 od mogućih 50k odnosno 18,6%. nije nak razlika tim više što su sad blizu 80 pa će se polako izravnavati prosjek.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



Zasad je po izvještajima trezor na zse kupio dionica u vrijednosti od 654.760 kn, a od predviđenih 4 milijuna (16,4%). Taj broj je vjerovatno za par postotaka veći obzirom da je zadnje izvješće na ZSE bilo 28.10.

ponovno bih upozorio da je kriterij ILI 50k dionica ILI koliko uspiju dokupiti za 4mil u periodu do kraja godine
[/quote]
Pretpostavljam da oni ne moraju ispuniti kvotu, tako da npr. mogu do kraja godine skupiti 40% predviđenog i sve ok.

Molio bih brokera iz RAST-a da nam objasni kakve je upute dobio. [lol]

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

fino 1.000kom po kupnji. za one koji su nervozni i pokušavaju shvatiti hoće li gore ili dole napominjem da samo konstatiram protekle događaje




Zasad je po izvještajima trezor na zse kupio dionica u vrijednosti od 654.760 kn, a od predviđenih 4 milijuna (16,4%). Taj broj je vjerovatno za par postotaka veći obzirom da je zadnje izvješće na ZSE bilo 28.10.

ponovno bih upozorio da je kriterij ILI 50k dionica ILI koliko uspiju dokupiti za 4mil u periodu do kraja godine
[/quote]
u dionicama je to 9287 od mogućih 50k odnosno 18,6%. nije nak razlika tim više što su sad blizu 80 pa će se polako izravnavati prosjek.
[/quote]

moram se ispricati i ISPRAVITI jer gore nisam ispravno napisao. dakle uvjet je DO 50k dionica ali novcano do 4mil kn(dakle nije ili ili..) ono sto hocu naglasiti je da oni mogu cekati i kupovati po 100kn prosjecne cijene ali onda ce moci skupiti samo 40k

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..




Zasad je po izvještajima trezor na zse kupio dionica u vrijednosti od 654.760 kn, a od predviđenih 4 milijuna (16,4%). Taj broj je vjerovatno za par postotaka veći obzirom da je zadnje izvješće na ZSE bilo 28.10.

ponovno bih upozorio da je kriterij ILI 50k dionica ILI koliko uspiju dokupiti za 4mil u periodu do kraja godine
[/quote]
Pretpostavljam da oni ne moraju ispuniti kvotu, tako da npr. mogu do kraja godine skupiti 40% predviđenog i sve ok.

Molio bih brokera iz RAST-a da nam objasni kakve je upute dobio. [lol]
[/quote]

upravo tako, ne moraju ispuniti kvotu no imaju jos onaj glavni program cijeg je ovaj trenutni samo dio.. to je konkretno skupiti jos 310k do kraja srpnja a za to im trenutni tempo nije ni priblizno dobar. krajnji cilj je imati ukupno cca 400-tinjak tisuca dionica sa trenutno kupljenima (110k)

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

unatoč svim verbalnim batinama ovdje koji su svi dijelili jedni drugima, pa i ja, ovo je dugoročni ipak jedan od boljih pikova na zse, tim više što su se primirile strasti oko OMF, produljit će se rok. trezor stoji i skuplja i polako izbija iz ruku kratkoročnih. s vremenom će to samo gore, tvrtka je pokazala što može.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


unatoč svim verbalnim batinama ovdje koji su svi dijelili jedni drugima, pa i ja, ovo je dugoročni ipak jedan od boljih pikova na zse, tim više što su se primirile strasti oko OMF, produljit će se rok. trezor stoji i skuplja i polako izbija iz ruku kratkoročnih. s vremenom će to samo gore, tvrtka je pokazala što može.

slazem se kolega osim sto mislim da tek slijedi da nam pokaze sto jos moze [proud]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

New Report

Close