ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 22:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ono što ti impliciraš je preuzimanje. ako je to to onda trebaš podići kredit i upucati ga u adpl. svejedno je je li kupuješ po 70 ili 80 u tom slučaju. [undecid]

tužno je to da naše dionice krenu prema iole fer vrijednosti samo ako je neko preuzimanje u igri. Znači treba nam doći stranac da nam pokupuje ono što valja ispred nosa, kad nećemo mi sami. Tuga, čemer i jad. Nema sad ovo veze sa ADPL, da ne bi netko nešto pomislio, pišem načelno. Pa ljudi dragi APPLE je na ATH. Njima na zapadu ne treba nikakav stranac da im odredi fer cijenu, oni je određuju sami… na burzi. A kod nas treba doći stranac da nam odredi fer vrijednost…na burzi. To nam i treba, nije ni čudo da smo bili robovi drugim narodima kroz povijest. I sada smo…

I'LL BE BACK

http://www.zse.hr/default.aspx?id=27611


…… E to da je izvješće do 15.11. znam i ja. Zanima me kada uobičajeno bude izvešće ADPL, pošto se ne sjećam.

Mislim da više nije do 15.11. , nego do 31.10.


http://www.zse.hr/default.aspx?id=27611

Očito je da ne lupaju po asku, nego mirno prikupljaju na bidu, što kapne, kapne. Do sada strategija za svaku pohvalu. Baš me zanima jesu li što kupili danas i kako će se ponašati idućih dana.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

Ups, otišo prazan post.
Dođem nakon nekog vremena, prolistam dvije stranice u rikverc i vidim da nam je cijenjeni kolega Dizel odnedavno s nama, pa ovim putem upućujem i ja dobrodošlicu. A i dalje mi je nevjerojatno da se već neko vrijeme argumentirano trubi ovdje na forumu, prvenstveno od kolege Plavog i Švarcija, općenito svaka im čast na volji da ponavljaju argumente u korist ovog papira, a da ih se svaki put iznova pljuje, jebiga pametnom je dovoljno jednom ukazati na nešto, pogledajte ocjene koje su podijeljenje na zadnjih dvije stranice i sve je jasno, hebote ovaj forum mi je postao najbolji pokazatelj psihološkog momenta, a ovaj papir će tek rast.
Molim karike ne bih htio ocjenama odstupati od gore navedenih cijenjenih kolega

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

74,75 +9,99
Fali 0,01 kn za blokadu

Dax popušta, EU isto, još koja kuna do blokade.

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene


Mislim da više nije do 15.11. , nego do 31.10.

Pravila Burze , čl. 5.1.1.2.3.

30 dana po isteku razdoblja.

Lagano ukopavanje na koti 73, ima jedan jači na koti 70 od 1200 i kusur komada.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"


Lagano ukopavanje na koti 73, ima jedan jači na koti 70 od 1200 i kusur komada.

Tu ja pomalo čućim.

Nego…teta u trezoru neće danas biti previše zadovoljna, odnjelo joj puno toga danas. [rolleyes]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

meni je skroz u redu da trezor ne može vječno kupovati na istoj razini



Lagano ukopavanje na koti 73, ima jedan jači na koti 70 od 1200 i kusur komada.

Tu ja pomalo čućim.

Nego…teta u trezoru neće danas biti previše zadovoljna, odnjelo joj puno toga danas. [rolleyes]
[/quote]
Ah, teta u trezoru će sutra potrošiti kojeg krznaša više, pa ćemo zadovoljni biti mi [cool]

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

New Report

Close