ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 01:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
2.515
211
11,80
11,95
1,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ja sam kupovao zadnjih nekoliko dana,
Od danas navijam s Vama [thumbsup]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


ja sam kupovao zadnjih nekoliko dana,
Od danas navijam s Vama [thumbsup]

Uvaženi kolega, ovdje ti navijanja nema, mi igramo pred praznim tribinama jer smo u kazni, zbog nereda koje smo ostavili u prijašnjim dionicama.

Ovdje su policajci jako agresivni, zato pripazite. [smiley]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


ja sam kupovao zadnjih nekoliko dana,
Od danas navijam s Vama [thumbsup]

Kolega DIZEL, dobrodošli [thumbsup]

I'LL BE BACK



ja sam kupovao zadnjih nekoliko dana,
Od danas navijam s Vama [thumbsup]

Kolega DIZEL, dobrodošli [thumbsup]
[/quote]
neverovatno…….meni nitko ama bas nitko i nikada ama bas nikada nije zaželio dobrodoslicu u dionicu…….cak su mi nudili mito da se maknem sa burze jer vele da od kad sam ja doso na burzu ne samo da se raspala burza nego i da vani propitkuju osnove kapitalizma
….ak tak nastave bar bum usel u historiju………..jednog dana ce biti u skolama…..bio jednom jedan pofuk i gde god se pojavio sve se raspalo
pofuk



ja sam kupovao zadnjih nekoliko dana,
Od danas navijam s Vama [thumbsup]

Kolega DIZEL, dobrodošli [thumbsup]
[/quote]

hvala na dobrodošlici i savjetima…s vama sam vec desetak dana samo polako sam skupljao, u tišini i tajni [thumbsup]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

još je malo ostalo do blokade [thumbsup]

procurilo izvješće? [cool]

proguglajte malo pojam Faurecia onako informativno, stvari će biti puno jasnije za 10-15 dana [cool]


proguglajte malo pojam Faurecia onako informativno, stvari će biti puno jasnije za 10-15 dana [cool]

Faurecia je jedan od 3-4 najveća svjetska proizvođada auto dijelova i popratne opreme.
Što implicirate kolega?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

i šta onda? možeš tako uguglat i pojam magna pa će sve bit jasnije za tjedan dana. ako imaš info onda je podijeli ovako je to običan druk

sve upućuje na to da su investitori prepoznali ADPL kao atraktivnu priliku za ulaganje kapitala u ova burna vremena [proud]

ono što ti impliciraš je preuzimanje. ako je to to onda trebaš podići kredit i upucati ga u adpl. svejedno je je li kupuješ po 70 ili 80 u tom slučaju. [undecid]

još malo i dosta za danas

New Report

Close