ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:44
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,33
1.665
135
12,10
12,40
2,92%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Zato sam i pisao da ne valja lupati po asku, ja sam krcat ADPL, ali sam toliko pošten i vidim kad netko iskrcava veće količine na prodaju.

Ali pred kraj trgovanja nije više bilo novih 350-tki na prodaji po 68, moguće da je prodavač završio sa prodajom, to daje onda jednu potpuno novu sliku događanja na ovoj dionici, posebno stoga jer se kupnja ojačala u međuvremenu.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

malo sire gledajuci ukupni omjer k/p je zapravo isti ali je mozda indikativno da je sada top30 prodaje u rasponu od 69 do 117 i da nema naloga preko 1k komada, cak stovise, prosjek je odokativno oko 300komada?

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

Kada se očekuje izvješće za treći kvartal?

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!


Kada se očekuje izvješće za treći kvartal?

U skaldu sa zakonom, do 15.11. ako se ne varam.
A zašto, vi ste ušli danas?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Krenulo!

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

ADPL +4.47 % [thumbsup]

U onom PDF-u piše da brokerska kuća RAST kupuje dionice za trezor. Pa samo ime sugerira kuda će cijena. [thumbsup]

U bilo kojem momentu na svoj portfelj možete gledati kao da vam ga je tog časa netko poklonio i nije vam rekao kupovne cijene

@ plavi [thumbsup]

a crobex 1% u minusu!


@ plavi [thumbsup]

Vi mozete davat minuse( 1 ) ali cinjenice su tu.Ne bih imao nista protiv da i meni dajete minuse(1) a da mi portfelj stvara pluseve.

plastik fantastik [thumbsup]

I'LL BE BACK



Kada se očekuje izvješće za treći kvartal?

U skaldu sa zakonom, do 15.11. ako se ne varam.
A zašto, vi ste ušli danas?
[/quote]

E nisam ja ušao jučer. ADPL imam još od davnih dana. Nekada malo više, nekada malo manje. E to da je izvješće do 15.11. znam i ja. Zanima me kada uobičajeno bude izvešće ADPL, pošto se ne sjećam.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

New Report

Close