ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 00:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,32
5.160
456
11,20
11,45
3,15%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ma pustite to, ionako neće utjecati na ništa. AD Plastik ima mirovine u sebi, zato, pusti HANFU, pa čak i da prijaviš, reći će ti: KAJ JE TEBI, IMAMO SAD DRUGA POSLA [lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



šuška se da bi i ovdje moglo ubrzo doći do delistiranja s burze i da upravo zato trezor otkupljuje dionice. ako je to istina, to je sramota. i sad recite kako da uložimo svoje novce a da ne znamo planira li firma ostati na burzi ili ne..

a Valmar će se izgleda delistirati,pa vi vidite.Ja ću vam samo reći da mi je to već druga dionica u zadnja 2 mjeseca koja se delistira.a ušao sam i u adpl..koje sam sreće i ovo će se na kraju delistirati,uf
Mislim da ovo spada pod Hanfinu jurisdikciju.Iznošenje neistina i insinuacija u vezi dionica je kažnjivo djelo.
Nadam se da ste svjesni toga gosn delboy
[/quote]

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

što se odmah dižete na zadnje noge? nisam rekao da će se to dogoditi nego da sam čuo, što ništa ne znači. tu mene napadate a plaćeni tekstovi u novinama vas ne diraju, naravno, dok vam idu u korist. pročitajte pravila foruma pa onda govorite. uglavnom, ja se zbog ovakvih uvreda zauvijek povlačim sa foruma. nikada ništa konstruktivno , samo napadate, a ja sam samo napisao što mi je broker rekao, a znamo da brokeri baš i nisu upućeni u stvari jer to su ipak samo trgovci dionicama. ovakav bezobrazluk već dugo nisam vidio, naravno začinjen prijetnjama.

...povijest se ponavlja...

i još nešto na kraju za sve dežurne dušebrižnike:
svim forumašima poručujem da zaborave sve što sam ikada napisao, sve to bila je šala i jedan sociološki eksperiment. nisam nikada htio nikoga uvrijediti niti sam želio ikome zlo, ali su se pokazali mnogi forumaši kao škrti, bezobzirni i pohlepni ljudi bez imalo savjesti i duše. eto, to mi je bio cilj. a sada se slobodno bogu prodajte za posljednju kunu jer vi ste robovi novca. inače, ADPL je super firma, a za dionicu će vrijeme pokazati. sretno svim dobrim ljudima.

...povijest se ponavlja...


Samo napadate, a ja sam samo napisao što mi je broker rekao, a znamo da brokeri baš i nisu upućeni u stvari jer to su ipak samo trgovci dionicama.

zašto onda prenosiš javno kad ni sam ne vjeruješ, sramota.



Samo napadate, a ja sam samo napisao što mi je broker rekao, a znamo da brokeri baš i nisu upućeni u stvari jer to su ipak samo trgovci dionicama.

zašto onda prenosiš javno kad ni sam ne vjeruješ, sramota.
[/quote]

jesam li rekao da će biti tako ili da se priča tj. šuška? pa ljudi koji vam je bog? zar mislite da itko ozbiljan tko ulaže čita ovaj forum? znate i sami da cijene diktiraju strane burze i da će adpl rasti ako stranci rastu odnosno padati ako budu padali. eto, u to ste uložili svoje pare – u američke kućanice koje gledaju oprah show. zato su mi se dionice ogadile, forum također, a bogme i vaša paranoja. evo: iskreno mi je žao što sam ikad posao članom foruma, povlačim apsolutno sve što sam ikada napisao i prepuštam vam forum da iz njega napravite što hoćete, ali bez mene. a mislio sam da smo svi ovdje u neku ruku prijatelji i da shvaćamo humor, no to nije tako. ovdje će biti jedan manje. pozdrav svima, uživajte na zse sve dokle postoji. i naravno, pratite što rade američke kućanice – one su važnije nego 1000 analiza.

...povijest se ponavlja...

šuška se i u Americi da će AD Plastic objaviti 12.10. izvješće. Dobar konj se daleko čuje, skrolajte oko sredine stranice
http://thestreet.ccbn.com/earning.asp?date=20091012&client=thestreet
[lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


šuška se i u Americi da će AD Plastic objaviti 12.10. izvješće. Dobar konj se daleko čuje, skrolajte oko sredine stranice
http://thestreet.ccbn.com/earning.asp?date=20091012&client=thestreet
[lol]

ne piše baš da će biti 12.10. Piše da će objava biti između 12. i 22.10.

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


šuška se i u Americi da će AD Plastic objaviti 12.10. izvješće. Dobar konj se daleko čuje, skrolajte oko sredine stranice
http://thestreet.ccbn.com/earning.asp?date=20091012&client=thestreet
[lol]

Baš zanimljivo??

Kako to da se tu nalazi AD Plastik, očito neki od fondova ima to u portfelju, jedina tvrtka iz HR da se nalazi na tom siteu..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kolega Plavi, pa zna smart money gdje se treba pozicionirati. Dovoljno vam je da većina forumaša pljuje i omalovažava po ovom tickeru i nemaju je u porfelju. milina. [thumbsup]

I'LL BE BACK

ja cu samo izraziti zadovoljstvo s raspravom i razvojem dogadaja u zadnje vrijeme [cool]
Do izvjesca ocito jos nece dugo pa se onda cujemo!

p.s. samo jedna napomena: jel me vid slabo sluzi ili oni pisu od Q2 a mi cekamo Q3?

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

piše ovo (prvi put sam na brzinu pogledao,pravi podatak je da očekuju izvješće za Q3 između 20. i 30.10):

SYMBOL PERIOD EPS ESTIMATE EPS ACTUAL PREV. YEAR ACTUAL DATE/TIME (ET)
ADPL-R-A.ZA Q3 2009 n/a n/a n/a 20-Oct-09 – 30-Oct-09
ADPL-R-A.ZA Q2 2009 n/a n/a n/a 13-Oct-09 – 23-Oct-09
ADPL-R-A.ZA Q1 2009 n/a n/a n/a 30-Apr-09

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

New Report

Close