ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 22:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,32
5.160
456
11,20
11,45
3,15%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nemojte se jidit………..škodi srcu……….samo sam pitao koliko ima do 280………….pa mi nitko nije odgovorio [bye]


Nemojte se jidit………..škodi srcu……….samo sam pitao koliko ima do 280………….pa mi nitko nije odgovorio [bye]

Kako nije!!!?? [angry]

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Kolega TwinSpark, cijenim ja vaš post ali niste stavili svu prodaju do 280 nego samo do 100……….a to je prilična razlika

A zašto vam je bitna ta cijena od 280 kuna?

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

šuška se da bi i ovdje moglo ubrzo doći do delistiranja s burze i da upravo zato trezor otkupljuje dionice. ako je to istina, to je sramota. i sad recite kako da uložimo svoje novce a da ne znamo planira li firma ostati na burzi ili ne..

...povijest se ponavlja...


šuška se da bi i ovdje moglo ubrzo doći do delistiranja s burze i da upravo zato trezor otkupljuje dionice. ako je to istina, to je sramota. i sad recite kako da uložimo svoje novce a da ne znamo planira li firma ostati na burzi ili ne..

To su gluposti, ne znam gdje se to šuška kako ti kažeš, daj pogledaj malo free float, kako će skupiti 75 % za to molim te lijepo?
Razmisli malo vlastitim mozgom, a ne šuškanjem pisati dezinformacije.

Uostalom kao dioničar sam to provjerio još ljetos i rečeno mi je u ADPL da o tome nema niti govora, zovi pa ćeš ćuti.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


šuška se da bi i ovdje moglo ubrzo doći do delistiranja s burze i da upravo zato trezor otkupljuje dionice. ako je to istina, to je sramota. i sad recite kako da uložimo svoje novce a da ne znamo planira li firma ostati na burzi ili ne..

Ma samo naprijed, Plavi vam je gore reko` koliki je free float, neka skupe 25% plus jednu, pa javna ponuda, a ne može ispod nominale s obzirom da je prosjek trgovanja u zadnja tri mjeseca daleko ispod, pa neka sitna premijica (nije obavezno ali je pristojno), a s obzirom da mi je ulaz u ovo 52,31 kn (nakon dokupa), moje imaju odmah, hebi ga 100% je 100% pa s koje god strane gledaš

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"



a jeli ovo druk ili drk
http://old.business.hr/Default2.aspx?ArticleID=4e171a08-276d-4f59-88b3-55a9dfe62638

za sada nema reakcije na tu vijest. mislim promet se ostvaruje na kupnji. sve što se pojavi na 65,00kn poklopi se. isto tako je činjenica da je promet nikakav.
[/quote]

Renault direktnom pomoci moze uci u vlasnicku strukturu (a i nemora)Avtovazu a samim tim sebe je postavio kao lidera na ogromnom Ruskom trzistu.Sjetimo se samo prije dvi godine kad je Putin "zatvorio" granice automobilskoj indestriji.Na koncu tko je vecinski vlasnik PREVENT-ZLATAR D.O.O. i PREVENT GLOBAL D.D.? Mislite Slovenci!!!!! [thumbsup]


šuška se da bi i ovdje moglo ubrzo doći do delistiranja s burze i da upravo zato trezor otkupljuje dionice. ako je to istina, to je sramota. i sad recite kako da uložimo svoje novce a da ne znamo planira li firma ostati na burzi ili ne..

Kada si rekao i ovdje, navedi taj prvi primjer koji spominješ da te odmah demantiram.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


šuška se da bi i ovdje moglo ubrzo doći do delistiranja s burze i da upravo zato trezor otkupljuje dionice. ako je to istina, to je sramota. i sad recite kako da uložimo svoje novce a da ne znamo planira li firma ostati na burzi ili ne..

how lame, pa to su Vladovi drukovi… evo ide Ledo s burze [lol]

I'LL BE BACK


šuška se da bi i ovdje moglo ubrzo doći do delistiranja s burze i da upravo zato trezor otkupljuje dionice. ako je to istina, to je sramota. i sad recite kako da uložimo svoje novce a da ne znamo planira li firma ostati na burzi ili ne..

Mislim da ovo spada pod Hanfinu jurisdikciju.Iznošenje neistina i insinuacija u vezi dionica je kažnjivo djelo.
Nadam se da ste svjesni toga gosn delboy



šuška se da bi i ovdje moglo ubrzo doći do delistiranja s burze i da upravo zato trezor otkupljuje dionice. ako je to istina, to je sramota. i sad recite kako da uložimo svoje novce a da ne znamo planira li firma ostati na burzi ili ne..

Mislim da ovo spada pod Hanfinu jurisdikciju.Iznošenje neistina i insinuacija u vezi dionica je kažnjivo djelo.
Nadam se da ste svjesni toga gosn delboy
[/quote]

Moram se složiti sa kolegom Brankicom, u petak ću vidjeti sa Hanfom da li se tu radi o inznošenju dezinformacija.
Inače kolega je otprije poznat po sličnim ispadima, ima sve na forumu zabilježeno, bilo da se radi o pozitivnoj insinuaciji / dezinformaciji, bilo da se radi o negativnoj, kao u ovom slučaju.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close