ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 18:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,32
5.160
456
11,20
11,45
3,15%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

nisu li na 6. poziciji svi koji trguju preko investora? ako je tako onda su svi mali tamo skup sa mnom no ja nisam trenutno pri cash-r-a (jos dan-dva) da bih mogao nesto dokupiti..

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..


a jeli ovo druk ili drk
http://old.business.hr/Default2.aspx?ArticleID=4e171a08-276d-4f59-88b3-55a9dfe62638

za sada nema reakcije na tu vijest. mislim promet se ostvaruje na kupnji. sve što se pojavi na 65,00kn poklopi se. isto tako je činjenica da je promet nikakav.


nisu li na 6. poziciji svi koji trguju preko investora? ako je tako onda su svi mali tamo skup sa mnom no ja nisam trenutno pri cash-r-a (jos dan-dva) da bih mogao nesto dokupiti..

ne. da je tako, bile bi ćešće promjene po tom subjektu, ali na tom računu gotovo da nema promjena. Bila je promjena sada +1000 što je kolega Plavi dobro uočio i prije par tjedana + cca 400 komada. prije toga nije bilo apsolutno nikakvog prometa po tom računu, barem ne unazad nekoliko mjeseci što nalaže da to nije PBZ investor. Kako god… trenutno netko izlazi iz ove dionice i zato je ovih dana nešto jači pritisak na prodaju. Taj netko nije iz top 10, ja sam postavio par naloga nešto niže od trenutne tržišne cijene, pa nek žive…

I'LL BE BACK

s druge strane trezor kupuje između 65,00 i 69,00kn. ukoliko se ovih nekoliko malih, što se lipare na prodaji, postavi na 65,00kn bit će pojedeni u roku odmah

meni se čini da trezor dobro radi jer pomalo skuplja na bidu i nastoji ne utjecati na cijenu. Doduše, količine koje je uspio skupiti i nisu neka sreća za njih. No oni očito imaju već razrađenu taktiku i kupuju pametno. to je srednjeročno najbolja taktika jer se polako lufta prodaja koja nam neće smetati kasnije.

I'LL BE BACK



Hvala na obrani kolega, ali vas ipak moram ispraviti. Od 40 do sadašnjih 65 ( a bilo je i preko 70) je preko 60 % lagane i brze zarade, a ne 20 % kako ste napisali.

Yup, al ovo moje "najmanje 20% rasta u mjesec dana" se odnosilo ne samo na adpl, nego i na druge tvoje pickove (npr. pbz) i pickove kolege governora (janaf, ledo, ptkm, vdkt … itd.).
[/quote]

Yup……… ali su zato oni koji su kupovali na vaše zadnje preporuke 20-30% u minusu [bye]

Smatram da su kolega Plavi i Governor bili dosta uspješni u prognozama i da se moglo zaraditi slušajući njih.Pogotovo na Adpl,Janafu i Ledu.


meni se čini da trezor dobro radi jer pomalo skuplja na bidu i nastoji ne utjecati na cijenu. Doduše, količine koje je uspio skupiti i nisu neka sreća za njih. No oni očito imaju već razrađenu taktiku i kupuju pametno. to je srednjeročno najbolja taktika jer se polako lufta prodaja koja nam neće smetati kasnije.

Ali dragi kolega zar nije ovaj vaš stav u suprotnosti sa prethodnima……………….zar niste donedavno tvrdili da će trezor (skupa s vašom malenkošću) podići cijenu u nebesko-opravdane visine


Smatram da su kolega Plavi i Governor bili dosta uspješni u prognozama i da se moglo zaraditi slušajući njih.Pogotovo na Adpl,Janafu i Ledu.

A zamislite kolega da ste slušali Brankicu i Merlina pa kupili Janaf na 1.200…………..bili biste u plusu 120%, ovako ste samo 30%

Iako priznajem da su za rast cijene bili presudni postovi tipa ……..liži liži [smiley]



meni se čini da trezor dobro radi jer pomalo skuplja na bidu i nastoji ne utjecati na cijenu. Doduše, količine koje je uspio skupiti i nisu neka sreća za njih. No oni očito imaju već razrađenu taktiku i kupuju pametno. to je srednjeročno najbolja taktika jer se polako lufta prodaja koja nam neće smetati kasnije.

Ali dragi kolega zar nije ovaj vaš stav u suprotnosti sa prethodnima……………….zar niste donedavno tvrdili da će trezor (skupa s vašom malenkošću) podići cijenu u nebesko-opravdane visine
[/quote]

Je, ali to ne vrijedi sad jer se mislilo da smo u oporavku, a i korekcija je bila nužne, ko to nije znao ni gubi mu nemože pomoći..
To je gubijev odgovor, samo kaj nema vremena pa evo da se ja istaknem [lol] [thumbsup]

kolega Volkovska banka, a zamislite da su slušali moje preporuke pa kupili primjerice JDPL po 93 kune, IGH po 1600, ATPL po 500 kuna, Ledo od 2500 do 3000?etc etc…

Pa kaj je vama kolega? Pa kaj vi mislte da se baš svaka dionica može kupovati na dnu? I u ostalom, zašto bi se to tako radilo? Samo lažov sve kupuje na dnu i prodaje na vrhu. Moj prosjek ulaska u JNAF je 2000, u ADPL je 50 kuna. mene ne zanima koliko su te dionice koštale prije.

Kolega Volkovska banka, vi štujete trećerazrednu banku, pa zato i imate trećerazredno znanje. O kakvim gubicima od 30% na ADPL-u pričate? Ako ja maksimalna cijena ADPL unazad nekoliko mjeseci od kada ja ovdje pišem i od kad imam ADPL bila nakratko 75 kuna, onda pad za 30% daje cijenu od 52 kune. Dakle uzmimo da je netko kupio tih 100-tinjak dionica po 75 kuna kolko ih je prošlo, da bi ostvario gubitak od 30 % morala bi cijena pasti na 52 kune. To je matematika, a to što štovatelji trećerazredne banke ne znaju računati više govori o njima samima.

I za vašu informaciju, dokupio sam danas ADPL i to ispod 63 kune. Samo neka cijena pada, nemam ja problema sa tim.. dapače. prodajite [thumbsup]

I'LL BE BACK


…. zašto bi se to tako radilo? Samo lažov sve kupuje na dnu i prodaje na vrhu. Moj prosjek ulaska u JNAF je 2000, u ADPL je 50 kuna. mene ne zanima koliko su te dionice koštale prije….
I za vašu informaciju, dokupio sam danas ADPL i to ispod 63 kune. Samo neka cijena pada, nemam ja problema sa tim.. dapače. prodajite [thumbsup]

Kolega nije da vas vučem za jezik, ali ako ste danas dokupili 50 62,xx, a ušli po 50 (tog ulaza se sjećam ko da je bilo prošli mjesec), onda vam prosjek nemre biti da ste od ademantija 50, nego samo više.
Da sad ne gnjavim ljude s mogućnostima, jel sad samo lažete ili obmanjujete raju?
Ili je ovo slučajan lapsus?
Sumnjam da je lapsus, ipak Vi ste stroj, a strojevi ne griješe, to je ljudska osobina.
Pa nije moguće da nam lagano mekanite? [lol] [thumbsup]

New Report

Close