ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 00:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,32
5.160
456
11,20
11,45
3,15%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kako sad? Najprije je bilo logično da trezor kupuje i diže cijenu, sad je logično da kupuje rušeći cijenu? Nije mi to baš jasno…………… [tongue]

ja nisam tvrdio da je logicno da kupuje i dize cijenu, druga je stvar sto bih to naravno volio. Isto tako sad ne smatram da je logicno da kupuje ruseci cijenu vec da se kupnja obavlja strpljivo uz osluskivanje trzista. Stoga, kad svi padaju nema smisla biti agresivan na kupnji i propustiti mogucnost da sve malo padne pa kupiti jos jeftinije. Sad malo jasnije?
Jesam napomenuo da je to samo moje misljenje i da bih volio da je suprotno?

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..


Od vremena početka objave o programu otkupa vlastitih dionica preko burze, pa do danas najfriškijeg stanja pri SDA, tvrtka ADPL kupila je točno 2.733 vlastitih dionica. Što daje dnevni prosjek od 228 dionica za period od tih 12 trgovinskih dana. U promatranom razdoblju ukupno je protrgovano gotovo 5 puta više dionica, točnije 15.026 što daje dnevni prosjek od 1335 dionica.

Osobno bih volio da je jedini kupac trezor, a ne da uz njega ima još kupaca. Najbolja varijanta je da kupuje samo trezor a prodaju forumaši. Nadam se da ćete sada malo više prodavati. Šta će vam ADPL u portfelju? bezveze… Evo još jučer ste mogli prodati po 70, a danas je cijena već 65. tko zna koliko će biti u ponedjeljak. kaj vas nije strah?


sad ovdje navlačiš ljude? znači istovario si se na tisku čim je prešla 300,jer vidim utihnuo si tamo

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

Trezor je do sada kupio nešto preko 5 % ukupnih dionica od najavljenih 50 000 do 31.12.
U međuvremenu prošlo je već 20 % radnih dana, ako računamo od 11.09. kada je objavljen program kuponje vlastitih dionica pa do 31.12. kada je kraj – podsjetimo se da se radi o programu kupnje do 31.12. nakon čega vjerojatno slijedi novi program kupnje jer je skupština u 7. mjesecu ove godine odlučila da trezor može kupiti 419 000 dionica :

http://www.zse.hr/default.aspx?id=26510

Ali pustimo to, i da nema trezora toliko je dobrih vijesti oko ove dionice, o čemu smo pisali na ovoj temi zadnjih par mjeseci da je cijena od 68 kuna na burzi trenutno smiješno mala cijena ako pogledamo fundamente ove dionice i perspektivu koja je pred tvrtkom.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

O kojim dobrim vijestima pričaš…………….. [rolleyes]

upravo tako kolega! samo bih jos dodao da su cijena i broj dionica obrnuto proporcionalni kako bi bili precizni. Naime, odluka je da se u prvom dijelu programa kupi do 50k dionica ili da se za kupnju potrosi do 4 mil. krznenih. Ono sto bih za kraj htio dodati je da je to tek pocetak, no ako nekome savjetujem da drzi dionice i makne se s prodaje ispasti ce da zelim prodati pa trazim naivce. U suprotnome ce ispasti opet da drukam za dolje (vjerojatno ce netko zakljuciti da zelim kupiti jeftino). Stoga cu se suzdrzati savjeta a svatko neka odluci koliko si steti ili koristi u jednoj i drugoj varijatni. Ne zaboravite samo da dok god ima dovoljno malih na prodaji trezor ne mora dizati cijenu da bi kupovao. Isto tako dok god ih ima na kupnji nece ni moci spustati cijenu. Mislim da sam sve napisao sto sam mislio da je bitno za sada…

Score the point and pull back!

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..


Trezor je do sada kupio nešto preko 5 % ukupnih dionica od najavljenih 50 000 do 31.12.
U međuvremenu prošlo je već 20 % radnih dana, ako računamo od 11.09. kada je objavljen program kuponje vlastitih dionica pa do 31.12. kada je kraj – podsjetimo se da se radi o programu kupnje do 31.12. nakon čega vjerojatno slijedi novi program kupnje jer je skupština u 7. mjesecu ove godine odlučila da trezor može kupiti 419 000 dionica :

http://www.zse.hr/default.aspx?id=26510

Ali pustimo to, i da nema trezora toliko je dobrih vijesti oko ove dionice, o čemu smo pisali na ovoj temi zadnjih par mjeseci da je cijena od 68 kuna na burzi trenutno smiješno mala cijena ako pogledamo fundamente ove dionice i perspektivu koja je pred tvrtkom.

zašto im išta objašnjavaš? Pusti ih nek prodaju. Pa kaj ti nije u interesu da prodaju? Kaj ti fakat želiš leminge u ovoj dionici? Isto si im objašnjavao i kad je bila 37 kuna, i kad je bila 43, 50, 60, 70, pa su cijelo vrijeme tupili da navlačiš ljude, kao i sad. Kada cijena bude 80, 90, 100+ kuna opet će biti ista spika. Ne razumijem te kompa, umjesto da želiš da prodaju, ti pišeš afirmativno. svašta…

I'LL BE BACK


Pa kaj ti nije u interesu da prodaju?

Ne. Konkurencija!


Kaj ti fakat želiš leminge u ovoj dionici?

Vjerojatno. Njih je lakše ošišati.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

Kolega Viribus, jel istina da ste rasprodali JNAF po 2000? Meni i još nekim kolegama? Da li je to istina ili samo trač?

I'LL BE BACK


Kolega Viribus, jel istina da ste rasprodali JNAF po 2000? Meni i još nekim kolegama? Da li je to istina ili samo trač?

Istina. Odgovor na janafu.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

i na adpl sam kao i na korfu morao danas malo pipkati ljude.. vidim da je nervoza prisutna, isto ima onih koji su ocito kruha zeljni pa prodaju u prvih 2-3 na asku i kad ih netko prestigne liparenje je pocelo 😀
kupnja ocito slaba jer svi potrosili na burek? isto nam sudbina ceka da se magla digne pa da vidimo za iducih par tjedana (eventualno mj.) gdje bi trebali krenuti? a eto, mozda tko ceka taj i doceka, ako ne mozda ceka na krivom mjestu pa zakasni na vlak [lol]

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..



Trezor je do sada kupio nešto preko 5 % ukupnih dionica od najavljenih 50 000 do 31.12.
U međuvremenu prošlo je već 20 % radnih dana, ako računamo od 11.09. kada je objavljen program kuponje vlastitih dionica pa do 31.12. kada je kraj – podsjetimo se da se radi o programu kupnje do 31.12. nakon čega vjerojatno slijedi novi program kupnje jer je skupština u 7. mjesecu ove godine odlučila da trezor može kupiti 419 000 dionica :

http://www.zse.hr/default.aspx?id=26510

Ali pustimo to, i da nema trezora toliko je dobrih vijesti oko ove dionice, o čemu smo pisali na ovoj temi zadnjih par mjeseci da je cijena od 68 kuna na burzi trenutno smiješno mala cijena ako pogledamo fundamente ove dionice i perspektivu koja je pred tvrtkom.

zašto im išta objašnjavaš? Pusti ih nek prodaju. Pa kaj ti nije u interesu da prodaju? Kaj ti fakat želiš leminge u ovoj dionici? Isto si im objašnjavao i kad je bila 37 kuna, i kad je bila 43, 50, 60, 70, pa su cijelo vrijeme tupili da navlačiš ljude, kao i sad. Kada cijena bude 80, 90, 100+ kuna opet će biti ista spika. Ne razumijem te kompa, umjesto da želiš da prodaju, ti pišeš afirmativno. svašta…

[/quote]

Oprosti.
I ja sam isto na bidu, al tebe već vidim hvata panika.

[lol]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close