ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 01.07.2024. u 10:01
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,81
3.101
242
12,80
12,85
-0,39%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kolega Mcinha, dionica je prošli tjedan narasla 45 %, ja sam u plusu 45 %.
Ne mislite li da je zdravo malo stabilizirati cijenu?
Dionice ne rastu ili padaju dnevno po 10 %.

Uostalom, kako sam i napisao, danas je bila stagnacija, jer je u odnosu na prosječnu cijenu u petak, prosječna cijena danas bila gotovo ista.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Da se mene pita ja bih uzeo 45% zarade i uložio u dionicu koja nije rasla.
Bolje to nego čekati da drugi učine isto i imati nikakvu zaradu nakon što se
dionica ispuše.Dok vi nagovarate ekipu da kupuje prodajete svoje
i pobirete zaradu zadnji će biti magarac [thumbsup] [thumbsup]


Prepolovljena prodaja automobila
U kolovozu prodano 53,5 posto manje automobila nego prošle godine
Svi dobro znaju za koga radi Adplastik klimaju mu se noge a uskoro sljede rasprodaje ove dionice
http://www.poslovni.hr/125942.aspx

Hvala kolega što ste mi omogučili da dam uvid širem čitateljstvu što radi AD Plastik.
Naravno da prodaja u Hrvatskoj nema apsolutno nikakve veze sa AD Plastik.
Ima, ali u 0,0xxx %.

AD Plastik radi za renomirane svjetske proizvođače ovo:

http://www.adplastik.hr/3autoind.htm

A renomirani svjetski auto proizvođači su ovo:

http://www.adplastik.hr/4autoind.htm

To je sve sa službenih stranica AD Plastika.

A da li im se klimaju noge, ili su noge otečene od rada, može svatko pčrovjeriti ako nazove u AD Plastik i predstavi se kao mali dioničar.
SAmo neka pita da li je istina da ljudi rade i nedjeljom, naime toliko posla ima.

[rolleyes]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ima posla na Janafu 3x više pa nije narasto 45%
Ko je pametan prodat će na vrijeme prije nego ga ogule ovdašnje ajkule. [thumbsup]

Prodaja novih automobila u Hrvatskoj gotovo stala
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=4d4d5606-b3e6-41bc-b551-accfd68576e4

Dajte ljudi, pad prodaje od 50% na hrv. tržištu, Toyota s prodanih 1M komada manje, to baš ima jake veze s AD plastikom.
Veze s AD ima ovo:
najveće evropsko tržište, njemačko zabilježilo je u krizi 45% povećanje prodaje novih vozila, jasno temeljem poticaja od 2,5k EUR za zamjenu stare neekološke rage za novo vozilo.
Najveći postotni rast prodaje na njemačkom tržištu zabilježila je Dacia.
U ovakvim krizama najbolje se prodaju jednostavni i jeftiniji auti, a Dacia je danas ono što je Škoda bila početkom devedesetih, a gdje je Škoda kao brand danas i kakav je doživljaj Škode danas, a kakav je bio prije 20-tak godina. To isto čeka i Dacia-u.
Dalje, najprodavaniji auto B segmenta u EU je nova Ford Fiesta, e s njom AD ima i te kakve veze, za razliku od Toyote.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Kolega KANE može link na ovaj tekst?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nisam pratio jeli netko možda već spomenuo ali izgleda da će AD Plastik početi raditi neke dijelove za BMW. Neznam o kakvom se poslu konkretno radi ali sigurno je pozitivno za ADPL.


Da se mene pita ja bih uzeo 45% zarade i uložio u dionicu koja nije rasla.

naravno da ti bi, srećom pa takve nemamo u strukturi ADPL-a.


Bolje to nego čekati da drugi učine isto i imati nikakvu zaradu nakon što se
dionica ispuše.Dok vi nagovarate ekipu da kupuje prodajete svoje
i pobirete zaradu zadnji će biti magarac [thumbsup] [thumbsup]

Tko nagovara na kupnju? Evo ja nagovaram na prodaju. Prodaj ADPL! Ups… pa kak da prodaš kad nemaš? [bye]

I'LL BE BACK

šta je ovo danas ? Nigdje nikoga ?! Niti pišete niti trgujete [lol]

svako ima u ovoj situaciji drugačije gledište; stvarno se prije mjesec dana moglo upucati novce u odlične firme, recimo BCIN ili HT, no tko ih je upucao u gubitaša ATPL sada ima razloga za slavlje.
To je taj životni humor koji na burzi poprima oblik histeričnog cerekanja. Tko nema smisla za humor nek uzgaja kalifornijske gliste, recimo, umjesto da se ždere ovdje.


Kolega KANE može link na ovaj tekst?

Ne mogu naći, ako mislite na ove podatke o prodaji, auto bildt, od 07 mjeseca, tablica prodanih po segmentima, za prvih 6 mjeseci, švapsko izdanje

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"


Nisam pratio jeli netko možda već spomenuo ali izgleda da će AD Plastik početi raditi neke dijelove za BMW. Neznam o kakvom se poslu konkretno radi ali sigurno je pozitivno za ADPL.

ADP radi za BMW već 3 godine…ali zanemarivo….
Osnovni kupci su Renault, Ford i Peugeot.

***obrisano***

New Report

Close