ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 19:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,32
5.160
456
11,20
11,45
3,15%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

dajte prestanite ljude navlačit na jeftine fore,


Ovo vise ne moze biti slucajno…..
Mora biti neka vijest u pitanju koju za sada znaju samo odabrani….

Ne mora biti nikakva vijest, kao što sam Vam i napisao i korf je skočio s 20 na 50 kuna, sad je negdje stalno između 40-50.
Zajednički nazivnik senjor Nenad, a ako o korfu nismo ništa doznali u 3 mjeseca, daj bože da doznamo o adpl-u…
Inače ću se zabrinuti i konstatirati da dionicu mogu rasti 100% bez ikakvog VIDLJIVOG razloga, a to mi se ne sviđa.

Čestitam plastičarima! [thumbsup]

Inače ću se zabrinuti i konstatirati da dionicu mogu rasti 100% bez ikakvog VIDLJIVOG razloga, a to mi se ne sviđa.
[/quote]
Daj bože da se svi tako brinemo.


Čestitam plastičarima! [thumbsup]

polako

Cookie Monster

Vidim kako je netko (Kupac??) "povukao" ručnu, pa je lupio 100 kom po bidu po 63kn. Očito dosta uzbuđenja za danas:)


Vidim kako je netko (Kupac??) "povukao" ručnu, pa je lupio 100 kom po bidu po 63kn. Očito dosta uzbuđenja za danas:)

bar to nije problem pogodit,ekipa koja je hvali ,još malo i eto cjene na 500 kn

o bože dragi, stvarno ste popizdelitis. kakva mrtva informacija ili vijest? Izvješće o bilanci u ruke i hitno učiti fundamente. Tržište je tek sad krenulo valorizirati ovu dionicu i pozocipnirati je na prosjek tržišta. Razlika je samo što su to neki investitori uočili ranije, a tržište kao i obično- kasnije. Ima tu još lufta do 100 kuna, a nakon toga ćemo ko ovčice za crobexom ko i sve druge dionice.

I'LL BE BACK


plavi, daj malo drukni na INDG:)!

Uvaženi kolega, ja ne bih rekao da je to nikakvo drukanje.
AKo pročitate ovu temu unazad par mjeseci, milsim da ima pregršt razloga za ovo što se događa.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


o bože dragi, stvarno ste popizdelitis. kakva mrtva informacija ili vijest? Izvješće o bilanci u ruke i hitno učiti fundamente. Tržište je tek sad krenulo valorizirati ovu dionicu i pozocipnirati je na prosjek tržišta. Razlika je samo što su to neki investitori uočili ranije, a tržište kao i obično- kasnije. Ima tu još lufta do 100 kuna, a nakon toga ćemo ko ovčice za crobexom ko i sve druge dionice.

Imaš pravo tržište je prepoznalo ADPL tek kad ste se vas dva raspisali o njoj……………….a inače naše dionice na dlaku odražavaju vrijednost fundamenata, jedino je ADPL bila neprepoznata[thumbsup]


o bože dragi, stvarno ste popizdelitis. kakva mrtva informacija ili vijest? Izvješće o bilanci u ruke i hitno učiti fundamente. Tržište je tek sad krenulo valorizirati ovu dionicu i pozocipnirati je na prosjek tržišta. Razlika je samo što su to neki investitori uočili ranije, a tržište kao i obično- kasnije. Ima tu još lufta do 100 kuna, a nakon toga ćemo ko ovčice za crobexom ko i sve druge dionice.

A mi koji smo kupovali po 200?

A mi koji smo kupovali po 200?

Vama je već krajnje vrijeme da počnete kupovati i smanjivati prosjek, dok je ovako jeftino!!

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close