ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 18:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,32
5.160
456
11,20
11,45
3,15%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

How die, drugari
prvo da se ukratko predstavim,novi na forumu mada već koju godinicu pratim teme od mog interesa, pa s obzirom da pročitah svega i svačega dosad mislim se da mogu i ja ponekad koju glupost opaliti ovdje. Uglavnom 30 i koja u guzici, core buissness insurance, hobi trgovanje papirusima i ganjanje žena.
Nego nikako da ukontam ovo s ocjenama, drug Plavi kaže stranicu prije da se ide postaviti na bid, cijena samo takva, a nagradiste čoeka kolcem.
Pokazuje se raspoloženje cash huntera na porast ili…….?
Pa pobogu kad je dovoljno nisko

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"


AD Plastik ide preko 100 kuna [thumbsup]

DA li je to odokativna metoda ili nešto drugo?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Adpl kao Zdenka nekoć.

Na ovakav komentar mogu napisati samo jedan odgovor.
PRIČAŠ GLUPOSTI!!!

Sitno up, u miru i tisini…….
divota [cool]

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Ova dionica pruža omogučuje stvarno jedinstven doživljaj.
Kupio si (38,20 ,41,92 ,46,00 ) dionica ubrzo premašuje kupovne cijene i polako ti postaje jasno da se
na njih više,najvjerovatnije neće vračati.
Nikad.

Polako počinjem vjerovati da ova dionica stvarno ide natrag na 100kn, sto se prije par mjeseci cinilo kao SF…..

ja mislim da je ovo dobro imat u portfelju, jer onda ne moram ja objašnjavat ekipi kak je ovo super jer Plavi to sve radi tako dobro [smiley].

Ja nemam pojma o ovoj firmi, al ovih 0,35 BV stvarno nema smisla, pa makar neka zarade i jednu kunu… ovo je još jeftinije od PTKM… kaj je to moguće?

ajd bok i ugodno pisanje, ja vam ne bum smetal više [wink]

eh da.. prosjek ulaska ravno 50 a ima me na nekih 10-ak% i niže pa da se uprosjeći…

I'LL BE BACK


eh da.. prosjek ulaska ravno 50…

Eh a pišeš da nemaš love za dokup leda, pa prijatelju zašto naš mažeš hehehe.

Imaš ti imaš, keša ko pljeve… [rolleyes]

Jel se netko sjeca kad je zadnji put bila pozitivna blokada ovdje??



eh da.. prosjek ulaska ravno 50…

Eh a pišeš da nemaš love za dokup leda, pa prijatelju zašto naš mažeš hehehe.
Imaš ti imaš, keša ko pljeve… [rolleyes]
[/quote]

ne, imam love od prodaje Vira i to je išlo na Ledo i nazad Viro bid. to sam sve i napisao još prije. Kako ništa od toga dva nije prošlo, a i svaki dan je bilo izglednije da od toga ništa, uzimo sam ovo. sad mi je drago da je tak ispalo.

I'LL BE BACK




eh da.. prosjek ulaska ravno 50…

Eh a pišeš da nemaš love za dokup leda, pa prijatelju zašto naš mažeš hehehe.
Imaš ti imaš, keša ko pljeve… [rolleyes]
[/quote]

ne, imam love od prodaje Vira i to je išlo na Ledo i nazad Viro bid. to sam sve i napisao još prije. Kako ništa od toga dva nije prošlo, a i svaki dan je bilo izglednije da od toga ništa, uzimo sam ovo. sad mi je drago da je tak ispalo.
[/quote]
Pa dobro gdje navaliste svi, ode pod ključ, j..i ga nisam si uspio pokvariti ulaz, nova runda za koji dan [cool]

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Ja također dokupljivo i danas plastik, bolje rećeno smanjujem prosječnu ulaznu cijenu, malo po malo pa ču i ja jednog dana biti u plusu, ako Bog da. Ovu dionicu držim već dvije godine, ako je do sad nisam prodo, onda je i neću tako skoro, dok nebude debeli plus. [thumbsup]

New Report

Close