ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.07.2024. u 19:04
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,81
14.634
1,142
12,75
12,95
0,39%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ili ipak nije stao … a kretena bože sačuvaj … pa konju pomakni se gore doće ovi po tebe, .. svakojakih budala tu ima.

konjina oće van i onda još lipari, a može bubnut preko 4000 po 86kn … nije mi jasan, ovako ima 50 transakcija u 2 dana, ako je jedan onda je glup … postali smo ko HT

Cookie Monster


ili ipak nije stao … a kretena bože sačuvaj … pa konju pomakni se gore doće ovi po tebe, .. svakojakih budala tu ima.

prodavatelj upravlja tuđim novcima i nema vremena čekati da ga netko pokupi. on danas/sutra mora prodati. i zato ne čeka da se dođe po njega, on ide tamo gdje je već netko.

jasno mi je da ide tamo di ima nekoga, ali jel logičnije onda poklopit onih 4000 i kusur po 86 nego prodavat dva dana po 150 komada …, tvoja teorija je ok ako je taj prodavatelj onaj koji upravlja tuđim novcem, ali to neznamo

Cookie Monster

Važeći podaci za uredovni dan 11.09.2008 .
AD PLASTIK D.D./REDOVNA NA IME ADPL-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. OAO SPIK 1.259.875 30,00 Osnovni račun
2. PREVENT-ZLATAR D.O.O. 636.471 15,16 Osnovni račun
3. PREVENT GLOBAL D.D. 445.299 10,60 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 103.375 2,46 Skrb. račun
5. AD PLASTIK D.D. 84.674 2,02 Osnovni račun
6. PBZ D.D. 69.400 1,65 Osnovni račun
7. AD PLASTIK-ESOP D.O.O. 68.803 1,64 Osnovni račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 65.327 1,56 Skrb. račun
9. BOBAN JOSIP 65.250 1,55 Osnovni račun
10. BAKIĆ NENAD 45.828 1,09 Osnovni račun
Ukupno: 67,73

Kao što se vidi, prodavatelj je s jučerašnjim upisom pao na oko 65.000 dionica. Zadnja 3 dana (koja još nisu unešena u SDA), prodano je oko 18.500 dionica, od čega je vrlo vjerojatno barem 15.000 dionica od ovog našeg prodavača, što bi značilo da je sada na oko 50.000 komada ili čak manje. Rasprada li i danas sličnu količine kao zadnjih dana, brojem dionica bit će ispod Bakića i za 3 dana više neće biti u top 10.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Kako se tu netko lijepo dopisuje sam sa sobom divota jedna.te baš si dobro pitao, a sad da ti odgovorim, joj to sam i ja mislio i slične besmislice nevažne za temu. moram zapamtiti ove nickove i čim počnu spamati intenzivno temu, udrit po bidu, ahahahaha [lol]

Mislim da je podrška do 80 kn veća od 50.000 komada. ovo su zaista niske razine, ja osobno nisam ni pomišljao da ću jednog dana biti dioničar Ad Plastike, ali eto me unutra, nisam mogao odoljeti kad je palo ispod 90 kn.

Uopće ne mora biti da će ZABA dalje prodavati. To su skrbnički računi kod ZABE i netko od klijenata izlazi van ili je već izašao. Malo je vjerojatno da bi svi ZABIni klijenti odjednom odlučili prodati AD plastiku.

prej ko buš nekaj rekel,boljše se informiroj. skrbnički ne mora bić somo ZBIRNI.
molo je vejrojotno da su klijenti toko složni i konsekvontni pa su prodalji 100 tisoč dijonjica u dva meseca, kaj ne?

da ti ne bu dosadnjo, čitaj:

Skrbnički račun je račun vrijednosnih papira na kojem banka Skrbnik na temelju ugovora o
skrbništvu vodi vlasničke pozicije vrijednosnih papira u ime i za račun treće osobe. Skrbnički
račun može biti na ime, Zbirni skrbnički račun i Skrbnički račun pod zaporkom.
Vlasnik
vrijednosnih papira na Skrbničkom računu nikada nije banka skrbnik, već osoba za čiji račun
banka skrbi nad vrijednosnim papirima (investitor).

Skrbnički račun – na ime je račun vrijednosnih papira kojeg otvara Skrbnička banka, pri
čemu identitet osobe za čiji račun skrbi nad vrijednosnim papirima nije nepoznat, niti tajan,
već je jednoznačno određen. Ista osoba kod iste skrbničke banke može imati otvoren samo
jedan skrbnički račun na ime.

Skrbnički račun – pod zaporkom je račun vrijednosnih papira kojeg otvara Skrbnička
banka, pri čemu jedino ona zna identitet osobe za čiji račun skrbi nad vrijednosnim papirima.

Skrbnički račun – zbirni (omnibus) je račun vrijednosnih papira kojeg otvara Skrbnička
banka, pri čemu jedino ona zna identitet osobe za čiji račun skrbi nad vrijednosnim papirima.

mislim da u slučaju ADPL-a se radi skbničkom na ime.

Cookie Monster

na ime = "čiji račun skrbi nad vrijednosnim papirima nije nepoznat, niti tajan"

brez uvreda, al sod si bacil biser!
koko na ime kad ga ne vidiš?

nojprej pročitoj, ondo komentiraj

heh kad se sjetim svojih rasprava sa strawinsky-em tamo oko 250 kuna

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


mislim da u slučaju ADPL-a se radi skbničkom na ime.

onda bi pisalo iza "skrb. Zaba" i ime osobe ili institucije…kao što je slučaj na mnogo mjesta u top10.
Valjda je ovdje onda ta 2. opcija: skrbnički pod zaporkom, ako si to htio reći.

New Report

Close