ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.10.2024. u 05:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,03
22.233
2,016
11,05
11,50
-0,88%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

A koliko je prošlo vremena od kada sam vas sve upozoravao.
Ljepili ste mi jedinice.
Govorili ste da nema šanse, da će trezor braniti cijenu (što bi bio apsurd za poslovanje firme).
Pa evo…
No ja nisam izašao iz ADPL jer imam neku malu trunku nade da će za kojih 10 godina to biti jaka i respektabilna firma u auto industriji.
Do tada treba se nagutati govana.
Tko živ tko mrtav.
Čekajte izvješće da izađe…

Evo jedna mala svima dostupna zanimljivost: Od 4. 9. do danas skrb. ZABA prodao je oko 13.000 kom, a da je u top 10 od toga kupljeno samo oko 600 kom. Znači li to da bi se još netko novi uskoro mogao pojaviti u top 10?

Ide možda neko od vas 3.10.2008 na skupštinu dioničara u Solin ?

Kako vas nije sram da drukate na doli kolega Vrana, prizivate propast, a to se zna obit o glavu.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Ajde, hvala Bogu…..konačno su tisućice počele stizati na bidu u nizu…..netko je mozda odlucio konačno prekinuti ovu tragikomediju…..nadam se samo da će to učiniti čvrsto se postavivši na 85,00….

Svi čekaju prodavatelja, a što ako izostane prodaje par dana [lol] .

glupo pitanje:-)
jeli ovo dno za ADPL?

Interesantno da sad na kraju, kad je na bidu bilo izloženo više od 6000 komada (i to bez eventualnih skrivenih) u rasponu od 85 – 85,70, prodavatelji (ZABA, NLB ili tko vec) nisu htjeli raspaliti po tome…
a prije toga su poklapali sve zivo……mozda im je broker zakazao?


Interesantno da sad na kraju, kad je na bidu bilo izloženo više od 6000 komada (i to bez eventualnih skrivenih) u rasponu od 85 – 85,70, prodavatelji (ZABA, NLB ili tko vec) nisu htjeli raspaliti po tome…
a prije toga su poklapali sve zivo……mozda im je broker zakazao?

mozda ce ostavit 50K?!


Interesantno da sad na kraju, kad je na bidu bilo izloženo više od 6000 komada (i to bez eventualnih skrivenih) u rasponu od 85 – 85,70, prodavatelji (ZABA, NLB ili tko vec) nisu htjeli raspaliti po tome…
a prije toga su poklapali sve zivo……mozda im je broker zakazao?

ne nego nisu to pravi rodjaci koji se trebaju nakrcat kak spada

pepe7

posto je istina da sad kad seu vidljivi nalozi a nece se zaba iskrcavati pretpostavljam da je pao ovakav dogovor.
zaba: ja cu prodavati a ti upravo ne kupuj dok se moji ne nakupuju
ad plast: e bas ocu ko mi brani
zaba : dobro onda ja necu prodavati pa izvoli sad kupuj na ovim cijenama (prije cca 3 mj.)
ili cu ja prodavat i jako spustit cijenu mojji se napunit a tebi ostaje onda na prodaji puno naloga po prihvatljivim cijenama pa ih ti poklapaj dobro meni i mojima i i tebi upravo
ad plastik: moze
zaba : e ali nije to sve jos mi das nekaj za uslugu kaj ti spustim cijenu ipak je to meni gubitak
dio izgubljene zarade .

ovo je današnj scenarij na dosta doniica na burzi. zasto. zaba prodaje po dosta nizoj cijeni nego kaj bi htjela ali resto namiri nekakvim postotkom od adpl uprave dio od familije i njima super ispada da su se iskrcali na cca 115 a ad upravi isto dobro jel je nadokuoljivala i skidala s prodaje po cijenama kaj se nisu ni nadali ni sanjali tako da kad i daju malo ispod stola zabi prodju jeftinije nego da se nisu dogovorili ovak kak sam napisal nego da su samo lupali po prodaji. jedino ko gubi su mali dioničari oni koji prodaju sad pod naletom panike ili velike potrebe za kesom

pepe7

A onda je svisac zamotao čokoladu, zapalio đoint i nastavio se ubijati vodkom red bull.

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close