ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.10.2024. u 03:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,03
22.233
2,016
11,05
11,50
-0,88%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


…a zna li netko dionicu uspjesne tvrtke koja se drzi ispod nominale?

O da,
treba nabrajat?

Kupnja – ADPL-R-A
1.000 90,00
50 87,00
100 86,05
100 86,03
533 82,00

Prodaja – ADPL-R-A
200 94,90
121 94,94
40 95,00
30 96,89
148 97,69

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

ak ni skriven, bude veselo…

maknulo se onih 1000 komada na 90 kn, ali je sada došlo 50.000 komada na kupnju [huh]
Ima netko uvid u dubinu da vidimo na kojoj cijeni se očekuje prekrcaj?

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Nemojte se gurati na kupnji, neka danas prodaju po 80 a sutra na 70 🙂 E na 70 ću ući sa svom lovom.

Provjereno, na 1 Kn je onih 50k. Gdje je Samodol da nekima da po prstima. Ovo na ADPL je već previše što se radi zadnjih dana.

Da na jednu kunu je, pa pametno se stavio, zna ici i sve po kunu, nije
jednom firma isla po kunu, kakav Samodol, on je samo pijun, radi sto mu se kaze.
To je nama nasa drzava dala, a tko pita za druge.

Saludos!

And God says let there be light and be light, and it was good...


Provjereno, na 1 Kn je onih 50k. Gdje je Samodol da nekima da po prstima. Ovo na ADPL je već previše što se radi zadnjih dana.

Malo sumnjam u to jer bi brokerska kuća koja to napravi mogla gadno dobiti po prstima zbog manipulacije tržištem i ostati bez dozvole. Ja sam se stavio malo iznad 80 pa ćemo vidjeti.
Inače, sad je na kupnji već 63.687 komada, na prodaji 38.355.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Sa samo 20.000kn prometa ADPL srušen -6%. Izgleda da se stvarno neko poigrava, jadni mali ulagači. Inače nemam ovu dionicu ali ova cijena je daleko ispod svake pameti….

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.



Provjereno, na 1 Kn je onih 50k. Gdje je Samodol da nekima da po prstima. Ovo na ADPL je već previše što se radi zadnjih dana.

Malo sumnjam u to jer bi brokerska kuća koja to napravi mogla gadno dobiti po prstima zbog manipulacije tržištem i ostati bez dozvole. Ja sam se stavio malo iznad 80 pa ćemo vidjeti.
Inače, sad je na kupnji već 63.687 komada, na prodaji 38.355.
[/quote]

Napisao ti je i korisnik Spade da je nalog na 1kn. Zato sam i napisao da ovdje ima posla za Samodola. Vjerujem da će doći do obračuna uskoro ali ovaj nalog nije ta kupnja. A vi možete davati jedinica koliko želite.

Pa gledajte nije to ni lose da se svi , na svim dionicama stavimo na kunu,
bice bar veselo, a naloga kao na trznici.:)

And God says let there be light and be light, and it was good...

Ma kakva HANFA i Samodol, pa ovim nasim trzistem se manipulira od kada
postoji, pa svatko ima pravo staviti se na kupnju i po jednu lipu, bitno
da ima pokrice, ako ovako nastavi, biti ce sve po jednu kunu, pa bacamo se
na Kinu.

And God says let there be light and be light, and it was good...

New Report

Close