ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 18:17
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

regica je upravo na tavanu najšla stari nacijonal in mi pravi da se raje čudite tem dobrem človeku ki niti muhe ne bi zgazil, taj bu vas možda samo s njegovimi pajdaši nagu…

takega ne najdeš niti v brechtovi drami dobri človek iz Sechuana:

http://www.nacional.hr/articles/view/13590/5/




meni nije sad jasno kak je smanjio za 2416 komada kad danasnji ukupni promet nije presel 1600 komada cca
hvala na pojasnjenju

Je li ovo ti ozbiljno? Član foruma već skoro punu godinu dana, a ne znaš da stanje u SDA kasni 3 radna dana…
[/quote]
kaj se čudite? čovek ni naučil, sad zna. ne bumo se sad valda vsi iščuđavali dve, ne?

[/quote]

član sam ja malo duže od godine dana
al za razliku od vas koji ste išli v škole visoke i fakuljtete mi jalnuši in selaki se ne razmejemo dobre na te dijonike pa stoga i vas gospodu tak fino pripitajemo kaj zapaj se tak to desajava
ja sem si mislijel da se je se to stanije od dana prije tak zbivalo pa vas vise ne bujemo s takivijiem
pitanjima zmucivali
navek

Postanite Eu-robovi

i borism nam je ošel! [smiley]

Nikako mi nije jasno kako se ne dogovori nekakav blok nego nas mrcvare,očigledno je da ovaj sa skrbničkog zabe želi van,a trezor hoće otkupiti i po većoj cijeni.Di je tu logika,kao da nije dosta hokeja po živcima malih dioničara.Uf,opet se sekiram a reka san da neću više,ionako sam s obzirom na ulaznu cijenu postao "dugoročni" investitor u ovoj dionici.
[angry]

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

Kolega da vi kupujete 340 000 dionica da li bi kupili u bloku ili bi čekali niže i još znate da ima prodavača. Stavite na papir koja je razlika kupovati po 120-150 i 70,80-100 kn. Osim toga nama dioničarima je puno ljepše vidjeti da trezor ne skuplja po višim nego po što nižim cijenama. Zar ne?

Trenutno izgleda ružno,ali vidjeti ćete kroz par godina..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Borci,
još uvijek svi vi mislite (izuzev pojedinaca) da ja drukam za dole iz nekih svojih ili tuđih interesa. No, opet ponavljam da i ja imam ADPL u portfelju (kupovao po 15X Kn) i ne bi sam sebi zabijao nož u leđa. No, ono šta se mora desiti desiti će se, ma koliko mi šutili o tome. Ja sve ovo doživljavam kao dobru zabavu i mislim još dugooooooo biti u ADPL, najmanje 10 godina, te se stoga ne nerviram kao neki pojedinci ovdje. Opet tvrdim da će ADPL ići na 80 Kn, a o izvještajima ovisi da li ćemo na kraju godine biti na 40 Kn.
Želim vam puno sreće i manje nervoze.

Na žalost moderatori na ovom forumu preferiraju pozitivne postove u odnosu na realnije (negativne). Možda su dobili naputak od vlade?
No to preferiranje je i jedan od razloga tolikih upada u bulltrap-ove neiskusne ekipe sa ovog foruma i ekipe koja čita ovaj forum.

Želim vam još jednom reći. Napravite nekoliko koraka u nazad i sagledajte cijelokupnu sitluaciju vezanu uz ADPL. Pogledajte globalno i šta se od te firme može očekivat u slijedećim izvještajima. ADPL je firma koja moze imati fantastičnu budućnost i zato sam i ja unutra.

Ma kojih par godina ako do proljeća tržište kapitala ne krene, a s njim i AD Plastik onda će sigurno doć do sloma, propasti fondova, male likvidnosti i potpune ravnodušnosti.
Pozdrav

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Kako došli,tako pošli,doći će novi,štoih više propadne i više tržište padne,to će dugoročno biti bolje i veće zarade,tako da nije sve zlo za zlo. [wink]

PS. Pravilo jing janga svugdje postoji..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Ma kojih par godina ako do proljeća tržište kapitala ne krene, a s njim i AD Plastik onda će sigurno doć do sloma, propasti fondova, male likvidnosti i potpune ravnodušnosti.
Pozdrav

Ali firma zbog toga neće propasti. Veliki gurui ulaganja ponavljaju da bi im bilo skroz svejedno čak i da im firma čije dionice posjeduju ne kotira na burzi. Ali zato da obvezno daje dividendu i kvalitetno se razvija.

Ajde ne trkeljajte, ili ste bogataši ili se pravite glupi, ma tko će čekati 5 godina da proda dionice, ili ako ne kotira na burzi da je netko preuzme. Sjećam se kad je AD Plastik rastao svi su govorili da je na 230-250 kn super podcjenjen a sad svi priželjkuju 70-80 kn. E i još nešto kad se desi rast to će bit u 2-3 mjeseca kao početkom 2007, samo što će 90% njih prije prodati.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Ajde ne trkeljajte, ili ste bogataši ili se pravite glupi, ma tko će čekati 5 godina da proda dionice, ili ako ne kotira na burzi da je netko preuzme. Sjećam se kad je AD Plastik rastao svi su govorili da je na 230-250 kn super podcjenjen a sad svi priželjkuju 70-80 kn. E i još nešto kad se desi rast to će bit u 2-3 mjeseca kao početkom 2007, samo što će 90% njih prije prodati.

pročitaj još jednom što si napisao prije nego što sam ti odgovorio. Ako nije točno što pišem, iznesi neke argumente, a ne floskule. Ne moraš ih prodavati, ako firma zdravo raste i ako ti isplaćuje dobru dividendu. Dok god je tako, prije ili kasnije uskladit će se i tržišna cijena s realnom vrijednošću i, ako ih u pravo vrijeme prodaš, bit ćeš u odličnom plusu.

Ako će ih 90% prodavati nećete doći do bolje cijene. Zamislite da svi žele prodati ADPL na 100 kn, što mislite koliko bi njih prodalo po 100,a koliko po70-80. Čisto karikiram kao primjer, ne mislim sad trenutno na adpl.

PS. Dosadno dugoročno ulaganje je najisplativije , vjerujte mi… nažalost još uvijek nisam dovoljno bogat

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close