ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 16:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ako netko u ovome prepozna šansu za kupnju, a čini se da hoće, moglo bi se reći da je dosegnuto dno. [smiley2]

tad je cijena bila oko 220 kuna [tongue]
kud nestade sva hrabrost kolege???????
da ne kažem da je tvrdio da će cijena sigurno do 600-700 kn
a sad se ne usudi kupovati, hm, hm
ili je vodica došla do grla

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

kolega Strrawinski trebamo vas malo na temi ATPL. dajte dođite, bit ćemo dobri. izabrali smo vas za počasnog člana teme [pray]

JEST ĆU JA I ŽIREVA AKO TREBA


… a imam i neka druga zaniljiva saznanja pronađena na Internetu koja (još) nisam postao čisto iz principa jer ljudi čekaju da im drugi serviraju informacije i više se bave se tračanjem, umjesto da malo pretraže Internet.

Čovječe, ovliko jedinica nisam dobio ni u školi kad sam bio pao razred.

Evo popravio sam ti jedinicu [wink]
Ajd sad brzo izbaci te nove informacije jer će te inače ljudi opet zasuti jedinicama [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

veliki investitor je odlučio podići cijenu adpl s 4 (riječima: četiri) dionice! [tongue]
samo da ne ispadne navlakuša

danas je prodavatelj smanjio iskrcaj na cca 1500 komada
mozda ipak ostavi nesto u portfelju prije oporavka gore
poz i sretno svima koji su u akcijama

Postanite Eu-robovi

zadnja promjena u top 10:

6. Skrb.: ZAGREBAČKA BANKA D.D. 69.849 1.66 -2416

Rasprodavatelj polako i sigurno klizi prema potpunom izlasku iz ADPL, sad je već pao ispod 70.000 dionica [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

meni nije sad jasno kak je smanjio za 2416 komada kad danasnji ukupni promet nije presel 1600 komada cca
hvala na pojasnjenju

Postanite Eu-robovi


zadnja promjena u top 10:

6. Skrb.: ZAGREBAČKA BANKA D.D. 69.849 1.66 -2416

Rasprodavatelj polako i sigurno klizi prema potpunom izlasku iz ADPL, sad je već pao ispod 70.000 dionica [thumbsup]

otkud ti znaš kud on klizi i kaj mu je v vugla? [rolleyes]

@ borism

kolega dovoljno si dugo na burzi da bi trebo znat za t+3 [smiley]


meni nije sad jasno kak je smanjio za 2416 komada kad danasnji ukupni promet nije presel 1600 komada cca
hvala na pojasnjenju

To su ti transakcije od pred 3 dana jer se evidentiraju u SDA na način T+3 dana. Taj dan prošlo je na burzi 2773 dionice, od čega je 2416 dionica bilo od "našeg" rasprodavatelja


otkud ti znaš kud on klizi i kaj mu je v vugla? [rolleyes]

Ne znam,ali pretpostavljam da će sve prodati jer je zadnja 2 mjeseca prodao nekih 80.000 komada, a prodaje i dalje svakodnevno

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Vrijeme evidencije u SDA je T+3.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


meni nije sad jasno kak je smanjio za 2416 komada kad danasnji ukupni promet nije presel 1600 komada cca
hvala na pojasnjenju

Je li ovo ti ozbiljno? Član foruma već skoro punu godinu dana, a ne znaš da stanje u SDA kasni 3 radna dana…



meni nije sad jasno kak je smanjio za 2416 komada kad danasnji ukupni promet nije presel 1600 komada cca
hvala na pojasnjenju

Je li ovo ti ozbiljno? Član foruma već skoro punu godinu dana, a ne znaš da stanje u SDA kasni 3 radna dana…
[/quote]
kaj se čudite? čovek ni naučil, sad zna. ne bumo se sad valda vsi iščuđavali dve, ne?

New Report

Close