ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 12:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Najniža granica na koju su rušili u prethodnom valu je bila na 95kn…..
nadam se da imaju dovoljno strpljenja da puste da se bid konsolidira, pa da ne moraju rušiti niže u ovom času….

AD PLASTIK D.D./REDOVNA NA IME ADPL-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. OAO SPIK 1.259.875 30,00 Osnovni račun
2. PREVENT-ZLATAR D.O.O. 636.471 15,16 Osnovni račun
3. PREVENT GLOBAL D.D. 445.299 10,60 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 103.375 2,46 Skrb. račun
5. AD PLASTIK D.D. 84.674 2,02 Osnovni račun
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 72.265 1,72 Skrb. račun -5560
7. PBZ D.D. 69.400 1,65 Osnovni račun
8. AD PLASTIK-ESOP D.O.O. 68.803 1,64 Osnovni račun
9. BOBAN JOSIP 65.250 1,55 Osnovni račun
10. BAKIĆ NENAD 45.828 1,09 Osnovni račun
Ukupno: 67,89

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

znači da još nekih 15ak dana možemo očekivati
pa to znači da bude došlo do onih 80ak kuna
al dobro onda cemo se i mi koji nismo u proslom krugu polako početi puniti

Postanite Eu-robovi

Ludilo, brale!
Iako, ni druge dionice nisu ništa bolje prošle.

kolega stravinsky, kakve su vaše preporuke sada, što da se radi………….
prošli put kad ste drukali up,up………………. bio je odličan tajming za prodaju ( mislim da je to bilo kad je cijena bila 280 kn )
predpostavljam da sad drukate za pad ( dodatni ) je vam se čini simpatičnim kupiti 3 za jednu ( prodanu na 280 kn )

jesam li blizu?? [smiley]
zar vam nije dovoljno povoljno??
nemojte da moram vaditi neke vaše uvažene stare postove

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

Kolega Sančo, točno je da je kretanje cijena na ZSE i da su moji gubitci trenutačno slomili moj optimizam, smatram da bi dionice, pa tako i ova, mogle dodatno pasti. Burza nam je pokazala da nije uvijek logična.

Inače, hvala vam na pretpostavci (ili bolje rečeno, zlobnoj insinuaciji) da sam drukao ne bi li svih navukao i potom prodao na oko 280 kn. Hvala vam zato što takva pretpostavka znači da me smatrate skoro pa Supermanom, da me smatrate najbolje informiranim dioničarem ADPL-a, štoviše, prognozerom sveopćih događanja na ZSE te ostalim svjetskim burzama uopće. Bolje informiranim i od Uprave i ostalih glavnih dioničara, bolje informiranim od 99% svjetskih makroekonomista koji u to vrijeme nisu i slutili o predstojećoj krizi. Tko je tada sve prodao na toj cijeni "znajući" (mo’š mislit!) kakva će biti danas – svaka mu čast!

Ako sam i drukao (što smatram legitimnim sve dok se to čini u okvirima činjenica), onda sam, baš kao i mnogi drugi ovdje na forumu, drukao iz uvjerenja da će ADPL postići puno brže ono što će vjerojatno jednom doista i postići, nažalost s debelim zaostatkom od prvobitno zamišljenog.

Dakle, ako ste već toliko frustrirani što su vaše dionice izgubile na vrijednosti (niste jedini, gotovo da nema nikoga tko nije barem nešto izgubio!) pa imate potrebu pisati ovakav post samo zato što sam postavio ČINJENIČNO STANJE u obliku grafa (sličnog većini dionica na ZSE) i ako nemate pametnija posla od analize tko je kada i što po kojoj cijeni kupio ili prodao, bolje je da šutite i ne opterećujete forum. Pogotovo ako vam nisu poznate (prave) činjenice o kupoprodajama kolega s foruma.

P.S. Svačije je pravo iznositi (pogrešna ili točna) mišljenja, prikaze i ako baš hoćete, i drukati na gore ili dolje, a vaše je pravo da se NE POVODITE TUĐIM MIŠLJENJEM i da u konačnici donesete VLASTITE PROCJENE o kupnji ili prodaji. Ne krivite druge za neočekivane nepovoljne tržišne događaje te za svoje (pogrešne) postupke i/ili neznanje.

P.S.S. Ovo je zadnji post upućen vam.

Kolega razumijem ja da su "vaši gubici" slomili vaš optimizam, ali kad ste već bili jako optimistični kad je adpl bio debelo precijenjen ( na 280 kn ) onda bi sad trebali govoriti kako će adpl porasti, a ne da pišete na temi kao što ste trebali kad je bio na 280 kn………………eto samo to je u pitanju, ništa drugo
uostalom moj post je motviran željom da vi kupite povoljno, a vidim da ste obeshrabreni, pa činite obrnuto od onog što je u ovom trenutku povoljno
jer ako budete sami sebe plašili nećete se nikad usuditi kupiti

mislim da bi trebali možda još ulagati u znanje
a za moj portfelj ne brinite ja sam na 8% minusa od ATH, tak da ne brinete…………..ja sam puno više zabrinut za vas i vaš portfelj ( iako možda neopravdano )

ipak, nije u redu da vi meni kao uvaženi kolega govorim da šutim samo zato što sam natuknuo par činjenica………….nepovoljne činnjenice se neće promijeniti prešućivanjem

evo grafa da i ja dam prilog vašoj temi a koju pozorno pratim jer mi se sviđa dionica……….naravno na točno određenoj cijeni

pozdrav i neću više raspravljati s vama, vidim da ste dosta nedemokratski raspoloženi [bye]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

aj strawinsky nedaj se, ja sam isto na nekim dionicama u strašnim minusima pa šta sad, ko ih hebe, znam da će doć preko plaćene vrijednosti s vremenom, a i strefilo me n miljona margin callova bilo i još sam i kapitalizirao migros pušionu na ledu i i dalje sam ALIVE & KICKING! [cool]

evo došo upraf doma, upalim radio antena, a ono simple minds – alive & kicking! [lol]

jel’ ima tko tehnicku za adpl?
hvala

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Evo stanja prije dvije godine, na dan 16.08.2006.

PREVENT-ZLATAR D.O.O. ZLATAR, HRVATSKA
AD PLASTIK-ESOP D.O.O. SOLIN, HRVATSKA
PREVENT GLOBAL D.D. SLOVENJ GRADEC, SLOVENIJA
Skrbnički račun:
PBZ D.D. ZAGREB, HRVATSKA
BOBAN JOSIP SPLIT, HRVATSKA
ACM POTHVATI D.O.O. ZAGREB, HRVATSKA
SREMIĆ FRANJO ZAGREB, HRVATSKA
TOLIĆ IVICA SPLIT, HRVATSKA
MARKUŠ ZLATKO ZABOK, HRVATSKA
POKRAJAC ILIJA SPLIT, HRVATSKA

A evo i dokaza da Sremićevo poduzeće radi s Rusijom i s ADPL-om. Ako netko nešto zna, onda bi to trebao biti on. Izašao je iz ADPL-a. A ja ignorirao tu činjenicu…

http://www.acm.hr/index.php

Je, bio sam mornar na moru, a sad su me cijene pri-zemljile. [smiley] Za sada nisam u Atlantskoj. Pozz!

New Report

Close