ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 02:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


oprostite necu Vas ništa više pitati

Možeš pitati.
No razmisli malo prije nego pitaš, jer onaj koji bi znao odgovor na tvoje pitanje bi bio jako brzo bogat čovjek i sigurno ti ne bi rekao istinu.
Nemoj zaboraviti da ljudi lažu i da su lopovi.


Imam ti ja par k komada, hoćeš li blok na 80,01 ? [kiss]

Ti još nisi siguran da će pasti na 80 Kn, a ja nisam siguran da neće niže.
Stoga ćemo još čekati.


kad je adpl zadnji put bio na ovim nivioma ?

Pročitate li bilo koju stručnu knjigu o ulaganju u dionice, bez iznimke će sve tvrditi kako u dionice treba ulagati najmanje godinu-dvije, ako ne i više…


par pitanja 1.kaj da radim s dionicama ADPL prodati ili se strpiti da naraste ili padne gledam ledo ,adpl magma atln užas ako sutra prodam u minusu sam xx ako ne onda mogu biti u minusu xxx ili naraste ima li tko kakvu čarobnu kuglu
p.s kažu da nema glupih pitanja

Ukoliko je do sada nisi prodao pomiri se s tim da si dugoročni investitor.
Da pitaš amerikance oni bi ti rekli: Don’t panic and sell into weakness.

U ostalom šta ti ima tko govorit šta da radiš kada spadaš u 20% najbolje ocijenjenih aktivnih članova foruma pa ti je najlakše da pitaš sam sebe! 😉

I Love the Smell of Profits in the Morning!



kad je adpl zadnji put bio na ovim nivioma ?

Pročitate li bilo koju stručnu knjigu o ulaganju u dionice, bez iznimke će sve tvrditi kako u dionice treba ulagati najmanje godinu-dvije, ako ne i više…
[/quote]

Iz priloženog se nedvojbeno vidi da je dvije godine taman da dionica naraste 300% i padne na početak. Pa ako je netko zakasnio početkom 2006. sada je nova prilika za 300% u dvije godine 🙂 Samo nemojte biti predugorični investitori 2010 ili 2011. Ne zaboravite PRODATI na vrijeme!!!



Drhtave ručice su se opametile [thumbsup]

HA, HA, HA!
Vi mislite da se ja šalim ili drukam kad kažem 80 Kn.
80 Kn je dno na ADPL, ako Bog da.
Ja dionice koje imam ne prodajem jer mogu čekati, a za na 80 Kn je već spreman keš!
[/quote]

Vrana, ja sam napisao da ce cijena pasti ispod 100, a mislio sam negdje do 80 u sebi! Svi su me lose ocijenili, a sada ce se ispostaviti da smo u pravu! Da imam kesa samo bih jos cekao i cekao jer kako glasi ona: "Strpljen – spasen"!



kad je adpl zadnji put bio na ovim nivioma ?

Pročitate li bilo koju stručnu knjigu o ulaganju u dionice, bez iznimke će sve tvrditi kako u dionice treba ulagati najmanje godinu-dvije, ako ne i više…
[/quote]

jesi li čitao Tko je uzeo moj novac

pogledaj naslovnicu navedene knjige pa ćeš vidjet da si u krivu! [smiley]

25.8.2008
Vlasnik računa Stanje [%] Promjena
1. OAO SPIK 1.259.875 30
2. PREVENT-ZLATAR D.O.O. 636.471 15.16
3. PREVENT GLOBAL D.D. 445.299 10.6
4. Skrb.: ZAGREBAČKA BANKA D.D. 112.387 2.68 -5212
5. Skrb.: PBZ D.D. 103.375 2.46
6. AD PLASTIK D.D. 76.856 1.83
7. PBZ D.D. 69.400 1.65
8. AD PLASTIK-ESOP D.O.O. 68.803 1.64
9. BOBAN JOSIP 65.250 1.55
10. POKRAJAC ILIJA 36.713 0.87
Ukupno: 68.45

Evo, kako smo i očekivali, prodaje broj 4., sad je pao na 112.387 komada. Međutim, treba uzeti u obzir da je zadnja 3 dana protrgovano još oko 25.000 dionica (što još nije registrirano u SDA) i možemo pretpostaviti da je najveći dio upravo od tog istog prodavača.
Drugim riječima, vrlo vjerojatno je taj prodavač već pao na oko 90.000 komada. To pak znači ovo: preostalih cca. 90.000: 15.000= 6-7 dana rasprodaje. I onda je gotovo. Ovo naravno pod uvjetom da se ne odigra jedna dogovorna transakcija na 100 kn, a u tom slučaju će svi koji čekaju par kuna ispod ostati bez jeftinih dionica!
Kako se rasprodaja bude bližila svome kraju, nalozi će biti sve veći i cijena će biti sve viša jer jeftine robe će ubrzo nestati. Zato, ne vjerujte ovima što pričaju bajke kako očekuju ADPL na 80 kn ili ispod jer i oni znaju da od toga neće biti ništa i dok to pišu sami kupuju po 100 kn, a onda će za mjesec dana vama prodavati +30% skuplje.
Moje iskreno mišljenje i preporuka: kupite dok još ima bagatelno jeftino. Svi ostali razlozi za kupnju već su ranije napisani par stranica unazad.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


pogledaj naslovnicu navedene knjige pa ćeš vidjet da si u krivu! [smiley]

moraš pročitati i sadržaj a ne samo naslovnicu [smiley]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!


25.8.2008
Vlasnik računa Stanje [%] Promjena
1. OAO SPIK 1.259.875 30
2. PREVENT-ZLATAR D.O.O. 636.471 15.16
3. PREVENT GLOBAL D.D. 445.299 10.6
4. Skrb.: ZAGREBAČKA BANKA D.D. 112.387 2.68 -5212
5. Skrb.: PBZ D.D. 103.375 2.46
6. AD PLASTIK D.D. 76.856 1.83
7. PBZ D.D. 69.400 1.65
8. AD PLASTIK-ESOP D.O.O. 68.803 1.64
9. BOBAN JOSIP 65.250 1.55
10. POKRAJAC ILIJA 36.713 0.87
Ukupno: 68.45

Evo, kako smo i očekivali, prodaje broj 4., sad je pao na 112.387 komada. Međutim, treba uzeti u obzir da je zadnja 3 dana protrgovano još oko 25.000 dionica (što još nije registrirano u SDA) i možemo pretpostaviti da je najveći dio upravo od tog istog prodavača.
Drugim riječima, vrlo vjerojatno je taj prodavač već pao na oko 90.000 komada. To pak znači ovo: preostalih cca. 90.000: 15.000= 6-7 dana rasprodaje. I onda je gotovo. Ovo naravno pod uvjetom da se ne odigra jedna dogovorna transakcija na 100 kn, a u tom slučaju će svi koji čekaju par kuna ispod ostati bez jeftinih dionica!
Kako se rasprodaja bude bližila svome kraju, nalozi će biti sve veći i cijena će biti sve viša jer jeftine robe će ubrzo nestati. Zato, ne vjerujte ovima što pričaju bajke kako očekuju ADPL na 80 kn ili ispod jer i oni znaju da od toga neće biti ništa i dok to pišu sami kupuju po 100 kn, a onda će za mjesec dana vama prodavati +30% skuplje.
Moje iskreno mišljenje i preporuka: kupite dok još ima bagatelno jeftino. Svi ostali razlozi za kupnju već su ranije napisani par stranica unazad.


Ja ovu dionicu ne kupujem premda bih, ali uz jos malo strpljenja!


Ja ovu dionicu ne kupujem premda bih, ali uz jos malo strpljenja!

gismund napiše kvalitetan post s podacima a ti Scaramoch napišeš da ti ovu dionicu još ne kupuješ. to su svi tvoji argumenti na taj post? pa što nas ostale briga bi li ti kupijo ili ne? nije ovo tvoja privatna tema da mi trebamo čitati što bi ti kupio ili ne bi. imaš komentare trgovanja pa takve stvari piši tamo, a ovdje se drži teme i piši o firmi a ne o svojim ulagačkim planovima jer nas to uopće ne zanima

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

New Report

Close