ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 04:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@ gismund

Jadno je to da se ti zavaravaš bajkama te i ostale navodiš na isto umjesto da realno sagledate sitluaciju i govna u kojima se svi skupa nalazimo. Laži ne korise nikome.



Budući da je trezor kupio što je mislio i time dignuo cijenu 10% sada se cijena treba vratiti prije dokupa trezora jer ponuda će postojati a potražnja će se za par dana ohladiti. Po meni se moglo za tjedan dana zaraditi 10%. U ovim vremenima ja uzeo, a vi čekajte.

haha, samo se ti nadaj.

Eto naivčine, a rekao sam vam, haha
[/quote]


@ gismund

Jadno je to da se ti zavaravaš bajkama te i ostale navodiš na isto umjesto da realno sagledate sitluaciju i govna u kojima se svi skupa nalazimo. Laži ne korise nikome.

Konverzacija s tobom je čisti gubitak vremena jer ne donosi ništa novoga već lažno naricanje da će ADPL na 80 kn bez ikavih argumenata. Zašto ne objasniš značaj činjenice da je uprava dobila odobrenje za kupnju oko 375.000 dionica na burzi, da je do sada kupila tek manji dio i da ima ovlaštenje kupiti još oko 340.000 komada? Zašto o tome šutiš, a pišeš bedastoće o 3 radnika i kanti plastike?

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Sad će se početi javljati svi dežurni katastrofičari. Pogledajte malo u kakvom je stanju kompletno tržište. Lako je moguće da će sve likvidnije dionice još potonuti, ako se agonija s INOm nastavi.
Ni situacija vani nam ne ide na ruku, a prognoze za naredni period nisu ružičaste.

Prema zadnjim postovima ispada da smo budale svi mi koji smo uopće kupovali ovu dionicu, i to na ovim razinama…..da ne govorim o Rusima koji su dokapitalizirali na 247kn.
Možda to zaista ne vrijedi više od 50kn…..a ako je tako, onda je vjerojatno i HT preskup na 150,
ATPL na 1200, IGH na 5000……

Na 50kn bi ova dionica opravdala svoje fundamente, što se ne može reći za HT i ATPL kojima rastu prihodi i dobit, dok adpl uopće ne ostvaruje zaradu po dionici, nego gubitak od 6 milja.

Ajmo malo vdit šta kažu brojke; 31. 07. Nova ljuljanska banka je na stanju imala 39292 dionice, od tada do danas je protrgovano 41700 dionica, što znači da ako su slovenci stvarno imali frku i morali izaći da su najvjerojatnije i izašli. Skrbničkin od zabe je još nešto malo rasprodavao i to je to. Ne vidim razloga da bi mali dioničari dalje bezglavo rasprodavali. Ne zaboravite da se br. 9 u Top 10 ili Josip B. bog i batina u firmi, čovjek koji formalno zadaje naloge za kupnju trezora, možda ubrzo namjerava povući iz firme. I gle čuda, čovjek bi mogao podići vrijednost svojih tričavih 65k dionica do njemu zadovoljavajuće razine i to lovom od firme. Ma nemoš virovat….


Sad će se početi javljati svi dežurni katastrofičari. Pogledajte malo u kakvom je stanju kompletno tržište. Lako je moguće da će sve likvidnije dionice još potonuti, ako se agonija s INOm nastavi.
Ni situacija vani nam ne ide na ruku, a prognoze za naredni period nisu ružičaste.

Prema zadnjim postovima ispada da smo budale svi mi koji smo uopće kupovali ovu dionicu, i to na ovim razinama…..da ne govorim o Rusima koji su dokapitalizirali na 247kn.
Možda to zaista ne vrijedi više od 50kn…..a ako je tako, onda je vjerojatno i HT preskup na 150,
ATPL na 1200, IGH na 5000……

Prvo:


I druge dionice će isto vrijediti manje.

Drugo:
Da, budale smo.
Treće:
HT – dividenda je 10% trenutne vrijednosti dionice.
ADPL – dividenda je 1.7% trenutne vrijednosti dionice.
HT posluje sa dobitkom.
ADPL posluje sa gubitkom.
A i ove druge šta si nabrojao posluju sa dobitkom za raliku od ADPL.


Ma nemoš virovat….

Moš, moš virovat..

Jeli se možda sjećate pada Optime, ovo me sve nekako posjeća na taj slučaj?
Ova cijena je prejeftina, kad se iskrcaju oni koji to moraju brzo će ADPL vratiti na neku pristojniju razinu.
Samo me muči gdje se postaviti na kupnji?




Budući da je trezor kupio što je mislio i time dignuo cijenu 10% sada se cijena treba vratiti prije dokupa trezora jer ponuda će postojati a potražnja će se za par dana ohladiti. Po meni se moglo za tjedan dana zaraditi 10%. U ovim vremenima ja uzeo, a vi čekajte.

haha, samo se ti nadaj.

Eto naivčine, a rekao sam vam, haha
[/quote]

[/quote]

Svaka čast kiko123 100-ka za tebe.Neko ti je već dao 1-cu pa ću ti dignit bar prosjek.

bit će bolje................


Jeli se možda sjećate pada Optime, ovo me sve nekako posjeća na taj slučaj?
Ova cijena je prejeftina, kad se iskrcaju oni koji to moraju brzo će ADPL vratiti na neku pristojniju razinu.
Samo me muči gdje se postaviti na kupnji?

Slusaj me jedno: ne zuri se nego samo cekaj jer ce cijena pasti ispod 100, a u rujnu i listopadu ce se oporaviti, a mozda i poslije; zato samo cekaj! Prati stanje na bidu i vidu dubinu trzista i budi spreman dat nalog na donjoj razini! Sada ne mozes vidjeti potpunu dubinu ponude za kupnju, ali samo cekaj, a nalog daj upravo pred kupnju za koji tjedan! Samo cekaj i cekaj jer sam se zajebo nekoliko puta radi lukavosti, a uz prilicno cekanja, ali ipak ne dovoljno zato samo cekaj i cekaj, ali HLADNE GLAVE!!!
Sretno

Ja sam postavio 77 komada na 102,22.stoje tamo odavno to su zadnji novci koje ulažem u ovu dugoročnu investiciju.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

New Report

Close