ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 02:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kupnja se počela gomilati i polako dizati. Ako ne bude namjernog rušenja cijene, mogli bismo danas nazad na kotu 110 kn

Kupnja – ADPL-R-A
50 104,53
450 104,50
350 104,30
400 104,10
400 103,82

Prodaja – ADPL-R-A
235 109,70
50 109,75
50 109,77
648 110,00
45 110,50

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Uskoro bi se dosla love od prodaje INE trebalo sliti u neke naše odabrane dionice. I osim uobičajenih favorita (ATPL, IGH), mislim da će ozbilnji investitori tražiti podcijenjene dionice sa velikim potencijalom rasta, prvenstveno srednje i dugoročno, a tu bi ADPL mogao biti jedan od glavnih targeta, jer prema svemu onom što je poznato o dosadašnjem poslovanju, a posebno nakon ruske dokapitalizacije i planovima za 2009 i dulje, nesumnjivo je da je perspektiva u poslovanju ogromna.
To je ono što se traži. Tržišna cijena će prije, kasnije doći na svoju fer vrijednost, a ona će rasti, kako odmiče vrijeme, sve više i više….

trezor ovih dana ne kupuje, a svejedno se dnevno protrguje nekoliko tisuća komada ADPL pa su vjerojatno počeli s kupnjom oni koji razmišljaju poput tebe (i nas ostalih). Ja sam stavio nalog na oko 100 kn radi dokupa ali izgleda ništa od toga. Jučer je na kupnji bilo samo oko 1700 komada, a sad je već preko 5000. Istovremeno se na strani prodaje smanjila količina za oko 5000 komada.
Ako nas Nova ljubljanska banka ne počasti jednim većim iskrcajem pri završetku izlaska, morat ćemo dizat naloge gore.

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Vidiš, vidiš…..nisam ni slutio da je kupnja trenutno toliko jaka…..
Ja vidim samo prvih deset na investoru, pa mi ispada oko 2200 komada, ali ako se stvarno u dubinu proteže do preko 5000, to je stvarno jako dobar znak…..

kojih 5000 kad trenutno na kupnji ukupno ima 2020 kom.

Netko se lijepo iskrcava. Točnije na žalost, biježi.


kojih 5000 kad trenutno na kupnji ukupno ima 2020 kom.

Kao prvo, do ovog trenutka protrgovano je već 5.500 komada ADPL, pa je normalno da se količina na kupnji smanjila, ali opet trenutna količina nije ta koju navodiš već je na kupnji 3.696 komada (barem meni tako piše na mostichu).

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Ovo je brod koji tone, polako, ali sigurno.
Svaki dan iskrcavanje po 3% minusa, jasno da fondovi moraju iz svog portfelja likvidirati dionice gubitaša kakav je adpl, koji ne ostvaruje zaradu po dionici, nego milijunske gubitke
Sada se s jačanjem prodaje pokušava privući male investitore, špekulante, a poslije toga slijedi brutalnao udaranje po bidu.
Nemojte se zavaravati da je uprava krivotvorila izvješće, to su ozbiljne optužbe, a realnost je takva da raste inflacija, automobilska industrija je u krizi, jača vrijednost kune.
Nema tu kruha+ fundamenti su katastrofa. [undecid]

Možete vi zbrajati i oduzimati, no ADPL ide ispod 100 Kn.


Možete vi zbrajati i oduzimati, no ADPL ide ispod 100 Kn.

Možeš ti pričati bajke da imaš ADPL, ali je nemaš (a želiš je naravno kupiti). Nijedan vlasnik dionice ne bi ovako jadno drukao za pad svoje dionice da je stvarno ima u portfelju već bi iznosio i pozitivne i negativne strane, ali ovo što ti radiš je najobičnije drukanje ne bi li srušio cijenu. Jadno.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Mi može tko opisati kako izgledaju tvornice od ADPL-a izvan Hrvatske?
Ima li itko tko ima kakva saznanja o tim tvornicama, osim onog što svi znamo iz intervjua?


Možeš ti pričati bajke da imaš ADPL, ali je nemaš (a želiš je naravno kupiti). Nijedan vlasnik dionice ne bi ovako jadno drukao za pad svoje dionice da je stvarno ima u portfelju već bi iznosio i pozitivne i negativne strane, ali ovo što ti radiš je najobičnije drukanje ne bi li srušio cijenu. Jadno.

Može da ja javno objavim dokaz da imam ADPL i ti mi je onda cijelu otkupiš po 160 kn.
Može majstore, a kad si tako siguran?
Ja sam za.

New Report

Close