ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
12,33
1.665
135
12,10
12,40
2,92%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Pa dobro, moglo je biti tečajnih razlika 0 pa bi bilo pa bi bilo preko 8 milja dobiti.

Efekat tečajnih razlika je cca -3M.[wink]

plavi:

Pa dobro, moglo je biti tečajnih razlika 0 pa bi bilo pa bi bilo preko 8 milja dobiti. ”

Efekat tečajnih razlika je cca -3M.[wink]

Komentar izvješća:

” Troškovi poslovanja su u okviru planiranih,osim financijskih rashoda u vidu tečajnih razlika koje su imale negativan utjecaj na rezultat u iznosu od 10.6 milijuna kuna. ”

Nego…pogledaj malo Cash flow.
+ 47 % , u odnosu na -25 % u prošlom kvartalu.
Komentari?

Btw. dionica se trži na P/B 1 i P/S 1.
A perspektiva je ogromna.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Loše posluju i to je jedina istina.
P/B1 i P/S1 ne znači puno.
Nisam baš siguran ni za perspektivu

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

@ Plavi, pogledaj RDG.

Kao fanu ADPL, nakon ovog izvješća dođe mi da sjednem i plačem.


@ Plavi, pogledaj RDG.

Kao fanu ADPL, nakon ovog izvješća dođe mi da sjednem i plačem.

A zašto plačeš Vorda?
Zbog RDG-a?
Makni financijske stavke i iz redovnog poslovanja imaš dobit + 11 milijuna kuna.
Ne brini, nisu papci ovi iz uprave i NO-a koji su nedavno kupovali preko burze.
TRenutno se jedinim papcima čine rusi koji su dokapitalizirali po 247 i mirovinski fond koji je kupovao po 240 ako se ne varam. Ali i to je samo privremeno. Vidjet ćemo što nam bliža budućnost donosi.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Panika,prodajte use, konec je z Ad-plastikom!..jaz bom počakal do naslednjega izida ker me ta ni prepričal..[lol]

[color=blue][/color]

Na ulazu u ST AD ima 120 000 m2 zemljišta. Investitor nudi 60 milja evra u dva puta oni traže od jedanput …[cool] Još malo pa nestalo[wink]

Prihodi u ovom Q1 ne ukljucuju AD brodove (koji su prodani), a u prošlom Q1 (2007) su ukljucivali (valjda?), sto znaci da stvari nisu ovako jednostavno usporedive (?).


Na ulazu u ST AD ima 120 000 m2 zemljišta. Investitor nudi 60 milja evra u dva puta oni traže od jedanput …[cool] Još malo pa nestalo[wink]

ovo bi bilo jako lijepo…………[thumbsup]

da nije IKEA ??

Evo malo listam izvješće i ne mogu virovat da su tečajne razlike stvorile ovoliku rupu,ima linetko malo računovodstveno pismeniji pa da mi tomalo pojasni.

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

Pazi sad, VDKT dade katastrofalno izvješće cijena naraste, IGH koma, cijena naraste, da ne kažem eksplodira, TNPL loše, cijena raste, stvarno ne vidim zašto bi ovdje cijena drastično pala, a kao bitno nije ADPL nešto u fokusu ulagača, i ne vjerujem da će nešto jako pasti, ovisno koliko ih je spremno prodati s gubitkom, a nema baš puno onih koji su skupovali od 130 kuna nedavno.[thumbsup]
Ne bi me čudilo da Uprava izađe s nekom vijesti.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

kupnja: 1205 kom
prodaja:599 kom [lol]

[color=blue][/color]

New Report

Close