ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 02:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

sad je vrijeme za kupovinu ADPL-a

Cookie Monster

u ovoj dionici sam od kraja 2006 godine i znam da je strpljenje najvažnije….

Samo se nadam da će strpljenje biti višestruko nagrađeno

[thumbsup][thumbsup]

konačno malo jača kupnja….

181 143,00
50 141,10
100 141,01
910 141,00
100 140,01
438 140,00

Kar se dogaja na hrvaškem tržišču je sramotno.. Ad-plastik se prodaja po diskontni ceni..in ker vlagatelji če se jim lahko sploh tako reče spregledujejo dobro podjetje…ki pa se na žalost ne zna dovolj promovirati..recimo naj navedem primer..spletna stran ki naj bi bila obleka podjetja za medije in javnost je katastrofalna..določene povezave sploh ne delujejo…[lol] že malenkosti lahko imajo velik upliv na bodoče investitorje..druga stvar pa so večinski delničarji Ad-plastika..ki se po usej sili trudijo prižgati zeleno luč za delnico..ljudje ki vedo kaj se dogaja znotraj podjetja..ki imajo pregled nad evidenco poslovanja..kopujejo lastne delnice..zakaj? oni vedo..Rusi so uplačali 245KN za delnico..zakaj niso še malo počakali da bi dobili po 130KN..ironično a resnično..[wink]

[color=blue][/color]

Meni također nije jasno zašto stojimo tu di stojimo …, [undecid]

Cookie Monster

valjda se “netko” još treba napunit dionicama da bi mogli konačno krenuti…..

Samo se nadam da će to bit skoro

m ne treba razbijat glavu sa pitanjima tipa:”zašto to još stoji…..?”,Ovde treba strpljivosti i rezultat neće izostati iako od ove dionice ne treba očekivati nekakve ogromne promete,+blokade ,euforije…(volio bi da se varam)
U svakom slučaju ne pada mi na pamet prodaja idučih nekoliko godina, a target mi je jako visoko[thumbsup]

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....


m ne treba razbijat glavu sa pitanjima tipa:”zašto to još stoji…..?”,Ovde treba strpljivosti i rezultat neće izostati iako od ove dionice ne treba očekivati nekakve ogromne promete,+blokade ,euforije…(volio bi da se varam)
U svakom slučaju ne pada mi na pamet prodaja idučih nekoliko godina, a target mi je jako visoko[thumbsup]

baš me zanima koliki ti je target ?? naravno, ako nije tajna

zna li tko, hoće li biti ikakve dividende ove godine ??


m ne treba razbijat glavu sa pitanjima tipa:”zašto to još stoji…..?”,Ovde treba strpljivosti i rezultat neće izostati iako od ove dionice ne treba očekivati nekakve ogromne promete,+blokade ,euforije…(volio bi da se varam)
U svakom slučaju ne pada mi na pamet prodaja idučih nekoliko godina, a target mi je jako visoko[thumbsup]

Očekujem do kraja godine maksimalno 220-230kn,a kroz 2-3 godine kad se tvornice u Rusiji zahuktaju ne vidm razloga da adpl ne bude trgovan po npr.100 eura komad.
Eto to je ono šta sam zacrtao i šta sam spreman čekat,vrime će pokazat jesam li bio u pravu.

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

evo tko želi van iz ADPL može po 140 … krećemo se u pozitivnom smjeru … barem se može van 🙂

Cookie Monster


evo tko želi van iz ADPL može po 140 … krećemo se u pozitivnom smjeru … barem se može van 🙂

Pa jesi li ti normalan? Vidi šta si prizvao…

[sealed][sealed][sealed]

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close