ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 10:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ali su zato na pravom putu oni koji misle KUPIT.[thumbsup]

Netko se fino izbacio.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

I ostalo samo 6 kupnji na ADPL.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Ajd barem ovih zadnjih par dana imamo neki normalan promet, … di god da pogledam prodaja rastura, ima 5 puta više nego kupnje.

Cookie Monster

Meni nisu jasni ovi koji stavljaju skrivene naloge od 500 komada na kupnju.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Meni nisu jasni ovi koji stavljaju skrivene naloge od 500 komada na kupnju.

ti skriveni nalozi su obično sranje i izmišljotina lopova , ajmo onda svi skrivat naloge i trgovat na burzi !!!!! … pa neki se ljudi odlučuju na kupnju ili prodaju prema tome koliki je omjer naloga/dionica na prodaju/kupnju

Cookie Monster

Još malo i cijena će biti na razini sredine 2006. godine.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Još malo i cijena će biti na razini sredine 2006. godine.

Ma neka bude i 100kn, moze i 50kn, svejedno, najmanje za skoro sve dionice
ce trebati cekati zavrsetak ove godine da bi nesto krenulo kako treba.
Mozda i duze, nadam se da ste se na to pripremili dragi dionicari, investitori i spekulanti.

Saludos!

And God says let there be light and be light, and it was good...

S time da neće uskoro biti rasta i da je ovo period akumulacije dionica sam se pomirio. Samo ne znam koliko dolje ćemo još ići. Sada su nas držali malo GFI, onda pozivnica za NATO, ali nakon toga nema ništa što bi spriječilo dalnji pad. Zato sada sam oprezan i ne kupujem. Prije cca mjesec dana sam ušao u nekoliko dionica i na svima je nastavljen pad tako da sam u minusu od nekoliko posto na svima.


Netko se fino izbacio.


Još malo i cijena će biti na razini sredine 2006. godine.

Upadaš na topic ko grom iz vedra neba i drukaš na dolje.

Takav si uvijek i svugdje.

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Mislim da ovdje ne druka. Jednostavno naglašava apsurdno jeftinu cijenu po kojoj se ADPL trenutno trži.

Ignore: KressoM, delux

Još malo i moći ćemo kupovati po 0 kunića. Spašavaj majčice Rusijo[cry]

New Report

Close