ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 00:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

AD PLASTIK D.D./REDOVNA NA IME ADPL-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. OAO SPIK 1.259.875 30,00 Osnovni račun
2. PREVENT-ZLATAR D.O.O. 682.471 16,25 Osnovni račun
3. PREVENT GLOBAL D.D. 399.299 9,51 Osnovni račun
4. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 163.933 3,90 Skrb. račun
5. PBZ D.D. 90.033 2,14 Skrb. račun
6. AD PLASTIK-ESOP D.O.O. 70.353 1,68 Osnovni račun
7. PBZ D.D. 69.400 1,65 Osnovni račun
8. BOBAN JOSIP 64.290 1,53 Osnovni račun
9. PBZ D.D./NOVA LJUBLJANSKA BANKA 43.054 1,03 Skrb. račun
10. AD PLASTIK D.D. 40.218 0,96 Osnovni račun
Ukupno: 68,65

4. -401 komad
9. -101 komad

“Please, God, Just One More Bubble.”

dobro smo otvorili,iako je to jako relativan pojam.Nemogu virovat da se veselim “skoku” preko 170kn.
[thumbsup]

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....


dobro smo otvorili,iako je to jako relativan pojam.Nemogu virovat da se veselim “skoku” preko 170kn.
[thumbsup]

dokupio 35kom:-)

Diskontne cene..BV delnice je ocenjena na 156,7KN…[thumbsup]

[color=blue][/color]

Može ADP otvoriti još 6 tvornica u Rusiji i Rumunjskoj i to sa kešom sa računa, raditi čuda u poslovanju, ali nažalost cijena dionice pada, pada, i pada.
Nije mi jasno što se to značajno desilo u poslovanju ADP koji 95% prihoda ostvaruje u inozemstvu da bi dionice tako pale.
Preglup sam za hrvatsko tržište dionica…


nema2puta: ” dobro smo otvorili,iako je to jako relativan pojam.Nemogu virovat da se veselim “skoku” preko 170kn. [thumbsup] ” dokupio 35kom:-)

svaka čast! [thumbsup]

Cookie Monster

šta je ovo danas ?

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

ja sam maloprije prosa pored ad plastika u solinu i niti sam vidija pozar niti sam osjetija potres, tvornica stoji tamo gdje je i prije stala


šta je ovo danas ?

i mene zanima… ili netko mora van…ili je procurilo izvješće( u što ne vjerujem) čiji bi 4 q po navodima i sugeriranju upreave trebao biti bolji od onoga prošlog…
Bit će ovo prvo.

Scio me nihil scire

pojačala se i kupnja sada ih je trenutno 1324 komada, bilo je i razdoblja kad ih je bilo samo 600…..
Prodaja je i dalje jaka, no tko prati plastiku zna da je to uobičajno tako.

Scio me nihil scire


pojačala se i kupnja sada ih je trenutno 1324 komada, bilo je i razdoblja kad ih je bilo samo 600….. Prodaja je i dalje jaka, no tko prati plastiku zna da je to uobičajno tako.

Pitanje je trena kad će netko od mirovinaca začisti oko soma prodaje pa opet iznova

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Delnica je prebila dno..pričakujejo se dobri poslovni rezultati za lansko leto..Q4..cca 12milj. KN..to pomeni da bi P/E bil okoli 53.. v prihodnje pa se lahko še zmanjša..saj bodo začeli obratovati novi pogoni..in sorazmerno z tem bodo večji dobički..cena ni realna..[wink]

[color=blue][/color]

New Report

Close