ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 12:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Jel ovo esop nastavlja sa rasprodajom?
Trenutno 2500 kom do 190 kn,nekome vjerojatno slasan i jeftin zalogaj!

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....


Jel ovo esop nastavlja sa rasprodajom? Trenutno 2500 kom do 190 kn,nekome vjerojatno slasan i jeftin zalogaj!

netko ili ne neupućen ili mu treba hitno lova. Žalosno da se ova dionica skoro prepolovila …. firma koja je konkurentna u evropskim razmjerima pada a posao sve bolji [undecid]

Cookie Monster

Jos je interesantnije da je trenutna cijena za cijelih 30% ispod cijene koje su placali rusi u dokapitalizaciji[proud]
Pa se da zakljucit kako je ovaj ulaz jedan od boljih trenutno na crobex-u!!!!![thumbsup]

Danas sam dokupio još malo

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Jos je interesantnije da je trenutna cijena za cijelih 30% ispod cijene koje su placali rusi u dokapitalizaciji[proud] Pa se da zakljucit kako je ovaj ulaz jedan od boljih trenutno na crobex-u!!!!![thumbsup]

Ma chere Odette,

Gospodine Petina, ne mislite li da je 150kn još bolje? Moj tužni prosjek je 220kn, je li pametnije čekati kraj ove rasprodaje ili već sada kupovati? Nova je kolekcija u Parizu prilično chic, a Kragujevac je jako blizu Kosova…

Avec amour,

Monsieur Swann

tjesite vi mene tjesite. [cry]
naivan kakav jesam citajuci vas tu na forumu, uredno sam usao u adpl po 200 kuna. sad je 170.
a opet mi jasno nije da su rusi toliki naivci pa platili poprilicno vise nego sto vrijedi. mogao bi kupiti jos po 170 pa da mi prosjek bude bar 185? [wink]

mnogi sanjaju o zivotu na pustom otoku. nazalost momci, ja tamo zivim.

Savjetovati je jako tesko samo znam sta bih na ovim nivoima napravio ja i to bez razmsljanja[thumbsup]


tjesite vi mene tjesite. [cry] naivan kakav jesam citajuci vas tu na forumu, uredno sam usao u adpl po 200 kuna. sad je 170. a opet mi jasno nije da su rusi toliki naivci pa platili poprilicno vise nego sto vrijedi. mogao bi kupiti jos po 170 pa da mi prosjek bude bar 185? [wink]

Kolega burza je takva i dobro je da ako niste daytrader malo padne nakon što kupite
Kad god sam nešto kupio odmah sam bio u minusu ali kad sam prodavao prodavao sam u plusu

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


tjesite vi mene tjesite. [cry]
naivan kakav jesam citajuci vas tu na forumu, uredno sam usao u adpl po 200 kuna. sad je 170.
a opet mi jasno nije da su rusi toliki naivci pa platili poprilicno vise nego sto vrijedi. mogao bi kupiti jos po 170 pa da mi prosjek bude bar 185? [wink]

Usporedi malo koliko su zaronile ostale dionice pa onda pucaj po adpl-u,kojega btw očekuje godina jako dobrih FI i razvoja na tržištu Rusije čii potencijal netreba puno isticati.
A tvoja ulazna cijena je više nego dobra u odnosu na puno nas ostalih dioničara ,ja sam dokupom svoju malo smanjio,prije toga je bila preko 250kn .
Idefinitivno bez obzira na ishod sa adpl-om ubuduće čitaj forum ali odluke donosi na osnovu vlastitih analiza.
[thumbsup]

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

ajd barem nešto, izgleda di i šljakeri kalkuliraju i vide da je ovo ipak jeftino prodat po 17x … definitvni jedna od najboljih kupnji trenutno na ZSE

Cookie Monster

i koja se trži ispod BV, a izvozno orijentirani 90%…
Očekivana dobit cca 15 mil. kn, a za 2008 cca 36 mil. kn.
Malo je ovakvih dionica na tržištu…, ali očito nije na udaru
Sada je prilika da trezor dokupi, ali nisu oni još vješti kao iskusnji igrači drugih kompanija…
Kako bi onda nastao stampedo…

Prema stanju prodaje, čini mi se da bi trezor mogao u kupnju danas.

New Report

Close