ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 02:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,43
11.434
1,000
11,30
11,55
0,44%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

eh da je novaca

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

9. PBZ D.D./NOVA LJUBLJANSKA BANKA 45.150 1,08 Skrb. račun

“Please, God, Just One More Bubble.”

Pogledajte koja nas perspektiva ceka.http://www.seebiz.eu/hr/novcano-trziste/rusija-privukla-rekordni-broj-direktnih-stranih–investicija,2637.html
[smiley2]


Pogledajte koja nas perspektiva ceka.http://www.seebiz.eu/hr/novcano-trziste/rusija-privukla-rekordni-broj-direktnih-stranih–investicija,2637.html [smiley2]

svi znamo da je cijela rusija u uzlaznoj putanji

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

di će duša ovima šta prodaju ispod 210 kn?

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....


di će duša ovima šta prodaju ispod 210 kn?

u raj nekoga su jako usrećili

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

sreća ja danas dokupio na 208,00 kuna, nisam planirao, ali izgledalo mi jako povoljno, ponedeljak 26.11. kreće procvat burze, izbori završili, pa se vraćamo na stare dane na bolje dočekamo kraj godine, jer ova korekcija me dovela u crveno i do dobar crveni minus, kakvo je stanje kod vas? crveno ili zeleno?, mislim da smo skoro svi u crvenom, a vjerojatno je kraj sve toga?

ni meni nije bilo jasno kako neko pogao prodat ipos 210,00 kuna, ali to je vjerojatno život

Zrno po zrno pogača, kamen po kamen palača

AD PLASTIK D.D./REDOVNA NA IME ADPL-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. OAO SPIK 1.259.875 30,00 Osnovni račun
2. PREVENT-ZLATAR D.O.O. 682.471 16,25 Osnovni račun
3. PREVENT GLOBAL D.D. 399.299 9,51 Osnovni račun
4. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 166.375 3,96 Skrb. račun
5. PBZ D.D. 160.033 3,81 Skrb. račun
6. AD PLASTIK-ESOP D.O.O. 78.103 1,86 Osnovni račun
7. PBZ D.D. 69.400 1,65 Osnovni račun
8. BOBAN JOSIP 64.290 1,53 Osnovni račun
9. PBZ D.D./NOVA LJUBLJANSKA BANKA 44.998 1,07 Skrb. račun
10. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 35.788 0,85 –
Ukupno: 70,50

ako 9. nastave izlaziti ovim tempom [smiley6] , mislim da ce vec Hrvatska uci u EU

“Please, God, Just One More Bubble.”

ne obaraju oni to bez interesa

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Ma za ovu dionicu ne treba strahovati kad je netko veći kupu ili proda .
Mislim da na nju neće bitnije utjecati ni rezultati izbora.
Ona je dragulj kad zahuktalo istoćno tržište na kojemu s gomila velika kolićina autoindustrije
starta davati rezultate.
Mislim da svako sljedeće FI nosi sve bolji rezultat.
Sa ovom dionicom treba samo malo strpljenja.

Da je bar cash-a za dokup.

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

Svake godine ova dionica ima sve veći rast.2008 je dionica adpl


Ma za ovu dionicu ne treba strahovati kad je netko veći kupu ili proda .
Mislim da na nju neće bitnije utjecati ni rezultati izbora.
Ona je dragulj kad zahuktalo istoćno tržište na kojemu s gomila velika kolićina autoindustrije
starta davati rezultate.
Mislim da svako sljedeće FI nosi sve bolji rezultat.
Sa ovom dionicom treba samo malo strpljenja.

Da je bar cash-a za dokup.

volio bih da se mogu složiti, budući da i sam još uvijek imam nešto malo tih dionica. Ali…
Jedan odličan frend bio je kod njih menager, brzo je otišao i govorio mi prilično loše stvari o članovima uprave, muljažama i sl. Drugo, izvješća su im loša, fundamentalno su precijenjeni, prilično netransparentni itd.
I još jedno objašnjenje: Zašto još uvijek imam dionice iako mi je taj frend o firmi govorio dosta loše? – To je bilo prije neke 2 godine, a od tada je dionica ipak dosta narasla[smiley2] tj. “kud svi turci tud i mali Mujo”, a usput sam i nešto zaradio…

New Report

Close