ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 04:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,43
11.434
1,000
11,30
11,55
0,44%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Izvješće će biti………………..:BOLJE[smiley16]
iz jednostavnog razloga -teško da može gorje od prošloga
a nije samo to[smiley7]

[i]Prodajte svinjske polovice i kupujte zlato![/i]


ne znam..

bitno je neargumentirano tvrditi da je loša dionica a nebitno je išta o njoj znati[smiley15]

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Ako si puno na forumu, idi pod postavke lijevo dolje i klikni kvadratić da želiš ostati trajno logiran. Inače, kad pišeš poruke, prije nego što pritisneš na slanje, kopiraj za svaki slučaj.
(Iako, ako si trajno logiran, to neće više biti potrebno.)

Što se tvojeg komentara tiče, ti si odgovorio na sljedeće pitanje:
“Koliko je potrebno ostvariti dobiti da bi cijena dionice značajno rasla?”

A moje pitanje je glasilo:
“Hoće li 3Q donijeti [color=blue]dobit [/color]ili [color=blue]gubitak [/color]i koliko će to, barem okvirno, iznositi po tvojem mišljenju?”.[/b]

I dodatno, što bi me zapravo najviše zanimalo:
“Koliki bi mogli biti prihodi u 3Q ili njihov rast/pad?”

vidjeli smo već koliko na našem tržištu financijski rezultat ima utjecaja na cijenu dionice…na primjeru HT-a i Podravke na primjer. Očito ulagači ne vjeruju niti izvješćima niti revizorima tih izvješća. Cash flow je jedini objektivni pokazatelj na temelju kojeg se može donekle procijeniti u kakvom je stanju firma, da li je going concern ili nije, hoće li moći financirati svoje poslovanje ili neće. Ako nema casha, banana…Cash is king. Naravno, ovo nema veze sa hrvatskim tržištem, kod nas je trenutno burza glavna tema u svakoj birtiji, a stručnjaci za kladionicu su sad investitori

Excuses are like asses - everybody's got one and they all stink!

Najveći posao AD Plastika i njihov udarni model je Renault Twingo. Samo do kraja ove godine Solinjani će isporučiti za 75.000 novih Twinga isto toliko setova pojedinačno vrijednih 250 eura. Za novi Twingo AD Plastik izrađuje branike, instrument table, obloge vrata, upravljača i stupova, te neke sitnije plastične detalje. Veći dijelovi poput branika i instrument tabli, zbog manjih transportnih troškova, proizvode se u Zagrebu, dok sitniji dijelovi dolaze iz solinskog pogona. Istodobno, AD Plastik i dalje radi dijelove za Renault Clio druge generacije koji se također proizvodi u Sloveniji. Inače, ukupni posao s Renaultom vrijedan je 35 milijuna eura.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=17c07577-9b2e-41d6-b3d2-08df9448c7c2
“Prodaja novog Twinga, predstavljenog sredinom lipnja u nekoliko europskih zemalja (29.800 prodanih vozila od predstavljanja), u skladu je s očekivanjima. Prodaja Dacije je u porastu 12 posto, na temelju uspjeha Logana MCV i Logana Berline.”

prosle godine u 3Q su imali gubitak 782000kn, ove bi trebao biti pozitivan ,ali ne ocekujem previse.

4q2007 bi trebali uhvatit lijepu dobit samo od Twinga, a prodali su AD Boats pa ce se valjda i to vidjet u FI-u
drugim rijecima ne ocekujem velik skok cijene za rezultate 3q<265kn pogotovo sto slijede izbori i mrtva utrka sdp-a i hdz-a

1. OAO SPIK 1.259.875 30,00 Osnovni račun
2. PREVENT-ZLATAR D.O.O. 682.471 16,25 Osnovni račun
3. PREVENT GLOBAL D.D. 399.299 9,51 Osnovni račun
4. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 166.375 3,96 Skrb. račun
5. PBZ D.D. 160.033 3,81 Skrb. račun
6. AD PLASTIK-ESOP D.O.O. 79.653 1,90 Osnovni račun
7. PBZ D.D. 69.400 1,65 Osnovni račun
8. BOBAN JOSIP 64.290 1,53 Osnovni račun
9. PBZ D.D./NOVA LJUBLJANSKA BANKA 45.376 1,08 Skrb. račun
10. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 35.788 0,85 –
Ukupno: 70,54

3qFI se vjerojatno vec neko vrijeme zna ,a do petka ga ocekujem javno.Nova Ljubljanska banka ne prodaje vec neko vrijeme, a oni su do sada bili dobar indikator [smiley1]

23.10
9. PBZ D.D./NOVA LJUBLJANSKA BANKA 45.392 1,08 Skrb. račun

super24:

ne znam..

bitno je neargumentirano tvrditi da je loša dionica a nebitno je išta o njoj znati[smiley15]

ne znam sta bi ti rekao a da me ne moderiraju..
da znam kakvo ce biti izvjesce bio bi slucaj za hanfu..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ČARUGA: ” super24: ” ne znam.. ” bitno je neargumentirano tvrditi da je loša dionica a nebitno je išta o njoj znati[smiley15] ” ne znam sta bi ti rekao a da me ne moderiraju.. da znam kakvo ce biti izvjesce bio bi slucaj za hanfu..

ma nek bude šta bude al nemoj pljuvat svaka dionica ima uspone i padove a što se izvješća tiče kakvo god da bude neće igrati veliku ulogu

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

1. OAO SPIK 1.259.875 30,00 Osnovni račun
2. PREVENT-ZLATAR D.O.O. 682.471 16,25 Osnovni račun
3. PREVENT GLOBAL D.D. 399.299 9,51 Osnovni račun
4. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 166.375 3,96 Skrb. račun
5. PBZ D.D. 160.033 3,81 Skrb. račun
6. AD PLASTIK-ESOP D.O.O. 79.653 1,90 Osnovni račun
7. PBZ D.D. 69.400 1,65 Osnovni račun
8. BOBAN JOSIP 64.290 1,53 Osnovni račun
9. PBZ D.D./NOVA LJUBLJANSKA BANKA 45.406 1,08 Skrb. račun
10. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 35.788 0,85 –
Ukupno: 70,54


Poročilo o poslovanju izide 9.11..rezultati bodo vidni naslednji teden.. [smiley11]

Dobro pa gdje je taj FI?
nigdje ga ne nalazim.
Hvala!

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!


Mkavcic9: ” Poročilo o poslovanju izide 9.11..rezultati bodo vidni naslednji teden.. [smiley11] ” Dobro pa gdje je taj FI? nigdje ga ne nalazim. Hvala!

ni ja

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

16.11 napačne informacije..a ne zaradi mene..zaradi takih ki pišejo nekaj kar ni realno..[smiley2] upam da so se vlaganja izplačala..veliki vedo kaj delajo..

[color=blue][/color]

New Report

Close