ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=17c07577-9b2e-41d6-b3d2-08df9448c7c2
29800 prodani Twinga[smiley1]

arape….zato je dobro, ili nije dobro, sto ESOP izlazi…[smiley9]

Moderatora treba zabranit!!!


arape….zato je dobro, ili nije dobro, sto ESOP izlazi…[smiley9]

nije dobro jer redovito koci rast cijene… dobro je sto prodaje, jer tako nemoze unedogled

a dobar je znak da se unatoc sveopcoj korekciji te prodaji ESOP-a, cijena sasvim OK odrzava

“Please, God, Just One More Bubble.”


bosanac: ” arape….zato je dobro, ili nije dobro, sto ESOP izlazi…[smiley9] ” nije dobro jer redovito koci rast cijene… dobro je sto prodaje, jer tako nemoze unedogled a dobar je znak da se unatoc sveopcoj korekciji te prodaji ESOP-a, cijena sasvim OK odrzava

Kako to misliš ESOP izlazi, kada se ESOP smanjuje to znači samo da je taj dio otplaćen!? .. jesam li u pravu? .. jer nemožeš ti prodavati nešto što je još u ESOP sustavu! …. nisam tu baš doma pa ako ima neko tko kuži da pojasni .. hvala

Cookie Monster

Arap:

bosanac: ” arape….zato je dobro, ili nije dobro, sto ESOP izlazi…[smiley9] ” nije dobro jer redovito koci rast cijene… dobro je sto prodaje, jer tako nemoze unedogled a dobar je znak da se unatoc sveopcoj korekciji te prodaji ESOP-a, cijena sasvim OK odrzava

Kako to misliš ESOP izlazi, kada se ESOP smanjuje to znači samo da je taj dio otplaćen!? .. jesam li u pravu? .. jer nemožeš ti prodavati nešto što je još u ESOP sustavu! …. nisam tu baš doma pa ako ima neko tko kuži da pojasni .. hvala


u pravu si
esop u top 10 je zbirni racun radnika koji nisu otplatili dionice, nakon otplate izlaze iz esopa
po mojoj procjeni ostalo je jos oko 15-20% dionica koje drze radnici sto je puno i sigurno bremza rast:-(

esop u top 10 je zbirni racun radnika koji nisu otplatili dionice, nakon otplate izlaze iz esopa po mojoj procjeni ostalo je jos oko 15-20% dionica koje drze radnici sto je puno i sigurno bremza rast:-(

neće ni baš svi radnici prodavat ovako nisko

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

nklecak:

esop u top 10 je zbirni racun radnika koji nisu otplatili dionice, nakon otplate izlaze iz esopa po mojoj procjeni ostalo je jos oko 15-20% dionica koje drze radnici sto je puno i sigurno bremza rast:-(

neće ni baš svi radnici prodavat ovako nisko


istina
udjel im se od >50% vec poprilicno spustio, ostali su oni najvjerniji 🙂

Dali smanjivanje ESOPA znači da su te dionice prodane ili samo otplaćene, jer ako se ESOP smanjio, znači da se dio otplatio, ali te dionice su sad u vlasništu radnika koji možda nisu te dionice prodali!?

Cookie Monster

Ovo sam malim prometima je zakon:), ubija nestrpljive!

Cookie Monster


Ovo sam malim prometima je zakon:), ubija nestrpljive!

poginilo je ovdje puno nestrpljivih zadnjih par mjeseci [smiley2]
ja ne spadam u nestrpljive ali dobio sam prekonekoliko sijedih radi ADPL … uskoro bi moglo FI pa ce valjda biti zanimljivije.

kad će izvješće

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Najveći posao AD Plastika i njihov udarni model je Renault Twingo. Samo do kraja ove godine Solinjani će isporučiti za 75.000 novih Twinga isto toliko setova pojedinačno vrijednih 250 eura. Za novi Twingo AD Plastik izrađuje branike, instrument table, obloge vrata, upravljača i stupova, te neke sitnije plastične detalje. Veći dijelovi poput branika i instrument tabli, zbog manjih transportnih troškova, proizvode se u Zagrebu, dok sitniji dijelovi dolaze iz solinskog pogona. Istodobno, AD Plastik i dalje radi dijelove za Renault Clio druge generacije koji se također proizvodi u Sloveniji. Inače, ukupni posao s Renaultom vrijedan je 35 milijuna eura. ESOP delavci bi morali biti previdnejši glede množične prodaje..[smiley2]

[color=blue][/color]

New Report

Close