ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 02:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,92
7.602
638
11,80
11,95
0,42%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Današnji veliki promet od 2,5 milijuna kn bit će najveći promet od 08. svibnja 2007. kada se na zaključnoj cijeni od 250 kn (zanimljiva sličnost s današnim cijenama!) zaustavio promet od ogormnih ca. 26.000 komada (danas do sada oko 10.000 komada).

jel nekako došlo vrijeme da se na prodaji “ugazi balun ” i krene sa malo ozbiljnijim cijenama!?

Tko uopće prodaje ,mali ili neko od velikih?Ima li promjena u top 10?

krepat ma ne molat-tako je tele i postupalo.da san bar bio paničar....

Ako ništa drugo adpl je jedna od rijetkih dionica koja je preživjela današnju korekciju … evo prednosti kad nema fondova u dionici (ako zanemarimo igrice nlb).

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

1. OAO SPIK 1.259.875 30,00 Osnovni račun
2. PREVENT-ZLATAR D.O.O. 682.471 16,25 Osnovni račun
3. PREVENT GLOBAL D.D. 399.299 9,51 Osnovni račun
4. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 166.375 3,96 Skrb. račun
5. PBZ D.D. 160.033 3,81 Skrb. račun
6. AD PLASTIK-ESOP D.O.O. 82.507 1,96 Osnovni račun
7. PBZ D.D. 69.400 1,65 Osnovni račun
8. BOBAN JOSIP 64.290 1,53 Osnovni račun
9. PBZ D.D./NOVA LJUBLJANSKA BANKA 45.692 1,09 Skrb. račun
10. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 35.788 0,85 –
Ukupno: 70,62
nema promjena


jel nekako došlo vrijeme da se na prodaji “ugazi balun ” i krene sa malo ozbiljnijim cijenama!?

Tko uopće prodaje ,mali ili neko od velikih?Ima li promjena u top 10?

uz pozamašan promet evo i TA…..

Scio me nihil scire


uz pozamašan promet evo i TA…..

Ako Ti ne bi bio problem bacit malu TA analizu grafova. Moje skromno iskustvo mi govori da nam TA ne ide u prilog. Opet s druge strane očekivanja nas koji čekamo su drugačija [smiley1]


Ljudi, ako već želite prodati, ne budite smiješni s tim lipama i razlici od jedne kune. [smiley2] Stvarno mislite da će se nešto značajnije promijeniti u vašem novčaniku ako prodate za jednu ili dvije kune više? Ako već želite prodati i mislite da će dionica pasti, prodajte “muški”. Onome tko vam nešto nudi. (Evo, dok ovo pišem, upravo vam je netko, zato što ste liparili na prodaji, iskrcao sve po 250 kn, brzo, brzo, prodajte dok još stignete… [smiley1])

neznam šta takvi traže u ovoj dionici kad se iz aviona vidi da je ekstra likvidna a opet sa najmanje oscilacija u cijeni

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

kratki presjek:
od 1.10. do danas protgovano 45.512 komada; plus danasnjih 1.379
najveci prometi zabiljezeni su unazad dva tjedna i sve su veci, s time da se promjene u TOP10 nisu vidjele

ukazuje li to na ulazak nekog fonda ili ?

“Please, God, Just One More Bubble.”


kratki presjek:
od 1.10. do danas protgovano 45.512 komada; plus danasnjih 1.379
najveci prometi zabiljezeni su unazad dva tjedna i sve su veci, s time da se promjene u TOP10 nisu vidjele

ukazuje li to na ulazak nekog fonda ili ?


naravno, free float je idealan za ulaz jos kojeg jaceg igraca

ja dokupio! … šteta propustit

Cookie Monster

lipu po lipu spuste se nisko neka tako im i treba neka samo prodaju

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Sonniboy: ” uz pozamašan promet evo i TA….. ” Ako Ti ne bi bio problem bacit malu TA analizu grafova. Moje skromno iskustvo mi govori da nam TA ne ide u prilog. Opet s druge strane očekivanja nas koji čekamo su drugačija [smiley1]

TA je od male koristi kada se na bilo koji način manipulira dionicom. Namjera mi je bila čisto mosvrnuti se na volumene te dati poopćeni prikaz trgovanja sa kretanjem cijene zadnjih 6 mjeseci. I ništa više. Iz grafova koje sam ranije postao naznake promjene trenda postoje. Jasno je da su one dijelom plod očekivanja boljega poslovanja novoga ” vlasnika”, a i same činjenice da je dokapitalizacija izvršena po ništa većoj cijeni nego što je trenutno na burzi. Jučerašnji promet od 2,5 miljuna kuna to svakako opravdava.
I na kraju, kao i ostale kolege na ovome topicu uskoro očekujem ulazak većega igrača u top 10.

Scio me nihil scire

New Report

Close