ADPL (AD Plastik d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ADPL (AD Plastik d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 20:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ADPL
11,75
9.703
826
11,75
11,95
-2,49%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ono što ja čujem je da radnici imaju puno veći target nego je sadašnja cijena…istina moguće je da jedan dio njih nema strpljenja jer mora pod hitno nabaviti bijelog golfa dizelaša ali upravo je interes radnika za dionice ono što je mene uvuklu u ovu adpl priču…ja ostajem…i čekam

Meni je susjed radnik u ADPL i prodavao je na oko 175kn cca cetvrtinu dionica jer mu je hitno trebala lova a rekao je da inace drzi dugorocno. Inace cujem slicne price, ne zure se bas svi na prodaju, osim naravno ako nije neka hica.

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje


Da, i meni je zapela ta informacija za oko. Za trenutak me zbunilo jer sam prije koji mjesec iz prve (brokerske) ruke dobio informaciju o tome da su radnici doista ti koji prodaju svoje dionice zbog razno-raznih razloga, najčešće egzistencijalnih (kupnja kuće, auta, popravak krova itd.), dok je kolega na forumu tvrdio da se stanje prikaza njihovih (ESOP) dionica u TOP 10 samo formalno smanjuje i to otplatom kredita kojima su kupili dionice. Smatram da je i jedno i drugo točno jer: 1. Radnici, pretpostavljam, ne smiju prodati svoje dionice prije nego što su ih u cjelosti otplatili. 2. Nakon što ih u potpunosti otplate, stanje ESOP-a u TOP 10 se smanji, to je ono što vidimo. 3. Nakon otplate, smiju raspolagati dionicama kako žele. 4. Tada (ras)prodaju svoje dionice (Izgleda da to učini većina?). 5. Vrše pritisak na cijenu. P.S. Ako je točno ovo što sam napisao, čini se da se pritisak na cijenu od strane radnika prilično ublažio u odnosu na zadnjih godinu-dvije. ESOP sporije i rjeđe pada…ma neka samo pada…stanje je iz tjedna u tjedan sve povoljnije pa kad otplate sve dionice, bit će sve preglednije i jasnije.

koliko se sjecam (mozda sam u krivu), u danima kada bi se pojavljivali nalozi od 500 i od 1.000 dionica na prodaji, da se i ESOP smanjivao za takve iznose… ili su radnici bogati, ili je u pitanju torbarenje, neznam

“Please, God, Just One More Bubble.”

no, onaj ko nas sad stopa je definitivno i “nova ljubljanska banka” koja je prosli tjedan prodala cca. 3.000 komada

9. PBZ D.D./NOVA LJUBLJANSKA BANKA 45.692 1,09 Skrb. račun

“Please, God, Just One More Bubble.”

Evo novog štopanja…

ADPL-R-A Vrijeme: 11:22:07
Kupnja Ukupno ponuda 14
Ukupno dionica 3999

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja Ukupno ponuda 71
Ukupno dionica 27778

5 najboljih ponuda
Cijena Količina

247,00 230
246,10 24
246,00 110
245,00 400
244,50 10
250,50 1411
254,00 332
255,00 173
255,45 29
256,50 100

Transakcije
Cijena Količina Vrijeme
250,50 49 11:18:52
250,50 20 11:14:55
251,01 20 11:14:55
255,00 90 10:50:1

ampak, tisoc stiristo komadov na 250,50, ruše nam ju, veš?

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

nema ovdje nikakšnog štopanja cene ampak samo in edino akumulacija…

netko se gadno nakrcava

zdravstvujte

200 252,00
483 250,01
196 250,00

lijepa podrska na kupnji[smiley2]

“Please, God, Just One More Bubble.”

ma zivcira me sto ja nemam za dokup….

jos bih se malo natovario, samo da je slobodnog CASH-r-a[smiley5]

Moderatora treba zabranit!!!


ampak, tisoc stiristo komadov na 250,50, ruše nam ju, veš?

Kaj se greste zdaj slovenskega jezika, ha? Dooobrooo…bom tudi jaz:

Veš kaj, quazi Slovenec, tisoč štiristo kosov ti ni ne-vem-kakšen-znesek! [smiley2]
Če bi le vedel koliko denarja imajo posamezniki na borzi, potem ne bi tako govoril…
Kje pa so šele vzajemni skladi in podobne institucije ki so moč investirati, ha? [smiley1]

Sicer, zdi se mi da LNB prodaja, bomo videli čez kašen dan na SDA. Radoveden sem.
Lep promet danes, en miljonček, mar ne? [smiley2]

jahhy:

ampak, tisoc stiristo komadov na 250,50, ruše nam ju, veš?

Kaj se greste zdaj slovenskega jezika, ha? Dooobrooo…bom tudi jaz:

Veš kaj, quazi Slovenec, tisoč štiristo kosov ti ni ne-vem-kakšen-znesek! [smiley2]
Če bi le vedel koliko denarja imajo posamezniki na borzi, potem ne bi tako govoril…
Kje pa so šele vzajemni skladi in podobne institucije ki so moč investirati, ha? [smiley1]

Sicer, zdi se mi da LNB prodaja, bomo videli čez kašen dan na SDA. Radoveden sem.
Lep promet danes, en miljonček, mar ne? [smiley2]


[smiley2]

dugo nismo vidjeli ovoliki promet .
a i prosjecna cijena mi lijepo izgleda [smiley2]

New Report

Close